Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak znaleźć dobrego elektryka?

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102959 postów

Napisano 14 marzec 2011 - 19:31

Komentarz do artykułu: Jak znaleźć dobrego elektryka?

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 14 marzec 2011 - 19:31

na podstawie tego art. pracowali by tlko inż mag.

#3 Guest_craftsman electric

Guest_craftsman electric
  • Goście

Napisano 09 październik 2011 - 10:55

Artykol dotyczący (dobry elektryk) jest adresowany do inwestorow oraz wykonawcow - elektrykow,nie do psełdo fachowcow,podstawowe up.SEP grupa E jest możliwa do uzyskania ,,większy problem jest z uzyskaniem up. bud.inst elektryczne.Poniewarz jest to praca odpowiedzialna:bezpieczeństwo użytkownikow ,mieszkańcow domu.Pozdrowienia wszystkim czytelnikom.C.E

#4 Guest_HENRYK MISTRZ ELEKTROMONTER

Guest_HENRYK MISTRZ ELEKTROMONTER
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 06:51

POSIADAM UPR. SEP. DO 1 kV E+D POMIARY.DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE 36 LAT. JEDNAK NIE POSIADAM UPRAWNIEN BUDOWLANYCH.CZY SĄ MI KONIECZNE?

#5 Guest_Magda.Mała.Mi

Guest_Magda.Mała.Mi
  • Goście

Napisano 12 październik 2012 - 21:39

Na http://www.eurobudow...rzetargi/oglos/ możesz zostawić ogłoszenie. Z pewnością znajdziesz kilka ciekawych ofert.

#6 Guest_ernst

Guest_ernst
  • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 11:04

Popytać się znajomych, rodziny, którzy już korzystali z usług elektryka. Może będą w stanie coś polecić. Ewentualnie fora i opinie osób na stronie. Jeśli chodzi o Wrocław to polecam np. firmę ELED (www.elektrykawroclaw.pl). Montują oraz naprawiają instalacje elektryczne oraz są dość tani. Powodzenia!

#7 Guest_Sajgonka

Guest_Sajgonka
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 15:59

Najlepsi są tacy fachowcy, których polecają zaufane osoby. My np. od lat współpracujemy z firmą Elektro-Instalacje Piotr Dłużniak (pdinstal.com.pl). To kilkuosobowa ekipa sprawnych i "kumatych" gości, którzy wiedzą co robią. Dla mnie osobiście robili drobne naprawy w domu. Ale obsługują też mojego szefa, który ma całą sieć salonów z telefonami komórkowymi. Oboje jesteśmy bardziej niż zadowoleni. Mają też bardzo dobre ceny.

#8 Guest_Mondi Agencja Pracy Sp. Z. o.o.

Guest_Mondi Agencja Pracy Sp. Z. o.o.
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 13:16

Opis stanowiska pracy:Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. należy do niemieckiej grupy kapitałowej, która już od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa poprzez wynajem personelu i jego rekrutację, w szczególności dla takich branż jak przemysł, logistyka i administracja. Posiadamy 19 oddziałów w Niemczech i Polsce.Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, tworzącym długofalowe relacje z Klientami a także przyjazną Agencją Zatrudnienia dla naszych Pracowników.Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Kierownik budowy w zakresie elektrykiOpis stanowiska:- doświadczenie w kierowaniu budowami lub pracami elektrycznymi- samodzielna obsługa projektów w Niemczech- nadzór nad montażem i kontrola jakości- kontrola kosztów, zamawianie materiałów- obsługa klienta- nadzorowanie pracy podwykonawcówWymagania:- wykształcenie kierunkowe- komunikatywna znajomość niemieckiego (warunek konieczny!!!)- gotowość do stałej pracy w Niemczech- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w Niemczech- własny samochód mile widzianyZainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy anna.antkowiak@mondi-polska.pl lub o kontakt droga telefoniczną na numer 516793391

#9 Guest_Mariola Czekalska

Guest_Mariola Czekalska
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 19:45

Faktycznie nie jest łatwo znaleźć profesjonalnego fachowca. Gdy z mężem wykańczaliśmy dom, pierwsza "profesjonalna ekipa" niestety była bardzo nie kompetentna. Na szczęście sytuacje uratował Pan Michał. Instalacja została poprawiona i dokończona. Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Ostatecznie oprócz instalacji elektrycznej w całym domu, zamontował nam również wideodomofon oraz sterowane oświetlenie LED. Strona internetowa naszego elektryka to solidnyelektryk.pl szczerze polecam.

#10 Guest_Maksio

Guest_Maksio
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2014 - 13:27

O elektryka bardzo ciężko, a co dopiero mówić o dobrym. Mi się udało fartem znaleźć fachowca przez odkryjfirme.pl Mają tam sporą bazę różnych firm i usługodawców. Nie spodziewałem się, że tak szybko dostanę wykaz z cenami. 

#11 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 10:20

Jeżeli szukasz we Wrocławiu, to ja polecam firme Electromar. Pełen profesjonalizm i dzialają 24h, więc zawsze możesz zadzwonić.

#12 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 07:54

Jeżeli szukasz we Wrocławiu, to ja polecam firme Electromar. Pełen profesjonalizm i dzialają 24h, więc zawsze możesz zadzwonić.

Mogę polecić, jak wyżej, Electromar. U mnie robili całą instalację el. Wszystko szybko i fachowo.

#13 Guest_Kalina

Guest_Kalina
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 08:43

No tak, dobrego elektryka cechują dobre opinie i zadowoleni klienci. Jestem z Wrocławia i o firmie Electromar słyszałam sporo dobrych rzeczy, także wydaje mi się, że coś to mówi już o samym elektryku.

#14 Guest_Funka

Guest_Funka
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 09:47

wiele się słyszy jak to przychodzi robi i nie zrobi. ostatnio usłyszałam od fachowca "nic wiecej sie nie da zrobic" a co zrobil? zajrzal tu i tam i to wszystko. całe moje szczęście że nie wziął pieniędzy bo to byłoby już naprawdę wielkie oszustwo. natomiast z polecenia zadzwoniłam do pana Marcina z Electromaru i już nie usłyszałam czegoś takiego. przyszedł, zrobił i działa do tej pory. genialny elektryk warty polecenia każdemu kto chce mieć dobrą instalację.

#15 Guest_Damian K

Guest_Damian K
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 07:49

Znalezienie dobrych fachowców jest bardzo ważne, bez nich nie przeprowadzimy sprawnie remontu. Ja od razu trafiłem na odpowiednia osobę. Pan Marcin z electromar we Wrocławiu okazał się prawdziwym profesjonalistą. W dodatku widać, że uwielbia swoją pracę. Pozdrawiam i życzę Wam, żebyście też na takich specjalistów trafili.

#16 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 07 sierpień 2015 - 21:42

A nie lepiej uderzyć w takie portale - http://www.oferteo.pl/remonty-mieszkandodajesz ogłoszenie i elektrycy sami się zgłaszają. Wiadomo, że kwestia tego czy jest dobry czy zły wyjdzie w praniu, ale tak jest zawsze. Czasami Ci z polecenia też u jednych robią dobrze, a u innych potrafią spartoczyć więc na to reguły nie ma. 

#17 Guest_hhh

Guest_hhh
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2015 - 11:39

Pan LECH z WYBRZEŻA może znajdzie czas miedzy "wykładami"

#18 Guest_Gocha

Guest_Gocha
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2015 - 08:32

Zależy gdzie szukasz;) Np we Wrocławiu jest bardzo dobra firma - Electromar, w razie jakiejś awarii w nocy też przyjadą, bo pracują 24h. Polecam

#19 Guest_Indygo

Guest_Indygo
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 14:35

Zależy gdzie szukasz;) Np we Wrocławiu jest bardzo dobra firma - Electromar, w razie jakiejś awarii w nocy też przyjadą, bo pracują 24h. Polecam

Jak u nas w bloku nawaliła instalacji w sobotnie popołudnie to właśnie z Electromar przyjechali. Potwierdzam, są dobrzy.

#20 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 21:51

Czy to forum służy tylko reklamie firmy electromar ? P.S. jakie jest prawdopodobieństwo, że kilkoro "niezależnych" osób korzystało z usług jednej kilku osobowej firmy w aglomeracji która liczy prawie milion mieszkańców ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych