Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brama przesuwna – na co zwracać uwagę podczas jej zakupu?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102657 postów

Napisano 07 maj 2013 - 22:23

Komentarz do artykułu: Brama przesuwna – na co zwracać uwagę podczas jej zakupu?

#2 Guest_Marlena

Guest_Marlena
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 22:23

Ciekawy tekst. Sama niedługo stanę przed koniecznością wyboru bramy i, szczerze mówiąc, przesuwna wydaje mi się bardziej funkcjonalna niż np. skrzydłowa. Poza tym, jest bardziej "dyskretna", nie wiem, jak to inaczej ująć... Szukam dobrych firm, czy producentów, u których mogłabym zamówić taką bramę i całe ogrodzenie. Znalazłam serwis: http://www.ogrodzeniabramyinfo.com/ i mam pytanie do innych użytkowników serwisu- korzystaliście kiedyś z ich usług? Robią wrażenie godnych zaufania, moja daleka znajoma również chce zamówić u nich bramę. Co o tym myślicie?

#3 Guest_meme

Guest_meme
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2013 - 21:21

mam taki kształt działki że brama przesuwna jest idealnym rozwiązaniem bo nie zabiera miejsca na podjeździe. do tego mam założony bardzo fajny napęd C720 który jest bardzo wydajny (przekładnia cykloidalna) wytrzymały i bardzo prosty w programowaniu.

#4 Guest_ewidentnie

Guest_ewidentnie
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 01:56

Pachnie kryptoreklamą.

#5 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 10:20

U mnie najważniejszą kwestią była ilość miejsca, a że mam go mało to musiałem wybrać bramę wjazdową przesuwaną z Doorbau. Akurat u mnie brama aluminiowa sprawdza się bardzo dobrze.

#6 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 03 kwiecień 2018 - 10:37

To jednak dosyć poważny temat, patrzcie - https://metpol-ogrod...lowe/optima-3d/

Radzę brać pod uwagę wyłącznie firmy z wieloletnim doświadczeniem, które jesteście w stanie zweryfikować.

To absolutne podstawy. Pamiętajcie, że raczej zależy wam na jakościowym, stabilnym rozwiązaniu. 

#7 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 21:17

ja bym jeszcze zwrócił uwagę na to, żeby zorganizować porządnych fachowców do montażu bramy. bez tego ani rusz i nawet jeśli produkt będzie dobrej jakości, to bez dobrego montażu może nie spełniać swojej funkcji

#8 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 197 postów

Napisano 26 kwiecień 2019 - 09:28

Do bramy przesuwnej warto również dobrać wysokiej jakości napęd do bramy i tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również zwrócił uwagę na propozycje od MaxGate ze względu na bardzo wysoką skuteczność działania i do tego odpowiednie dopasowanie co do obciążenia modeli nawet do 2000kg. Znajdziesz ją również w ofercie sklepu JBPartner gdzie sam również kupiłem model HB5 do bramy dwuskrzydłowej. Przede wszystkim dobre wykonanie, duży udźwig do 300kg na jedno skrzydło. Stabilna praca i zakres temperatur pracy na poziomie -30°C do 70°C z resztą zainteresowani mogą ją sprawdzić tutaj https://jbpartner.pl..._do_bramy_do_4m bo dostępny jest w naprawdę niezłej cenie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy