Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak wykończyć ściany w przedpokoju?

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102843 postów

Napisano 30 sierpień 2013 - 18:29

Komentarz do artykułu: Jak wykończyć ściany w przedpokoju?

#2 Guest_lidka

Guest_lidka
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 18:29

Ten korytarz w drewnie jest rewelacyjny, rzadko spotyka się tak stylowe wykończenie.

#3 Guest_pola

Guest_pola
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 20:00

Ja już nie mogę się doczekać aż swoje będę urządzała. Dokumenty złożyłam w skoku chmiewskiego i teraz czekam na przyznanie kredytu, co mam nadzieję jest tylko formalnośćią

#4 Guest_endriu

Guest_endriu
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 21:42

w przedpokoju swietnie wygladaja tapety lub okładziny ścienne pomalowane farbą w ciekawym kolorze np. Flugger ma ich sporo w swojej ofercie - dzięki nim nie widać nierówności ścian ani pajączków w nowym budownictwie, a jak się znudzi kolor można łatwo przemalować. polecam, rewelacja!

#5 Guest_mmm

Guest_mmm
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 21:21

kredyt nA remont?? wspolczuje. jak tam mozna? a potem splacac 2 razy wiecej..... lepiej uzbierac moze rok pozniej ale za swoje

#6 Guest_mmm

Guest_mmm
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 21:21

kredyt nA remont?? wspolczuje. jak tam mozna? a potem splacac 2 razy wiecej..... lepiej uzbierac moze rok pozniej ale za swoje

#7 Guest_Malwina

Guest_Malwina
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 14:22

A wisienką na torcie w takim pięknym przedpokoju będzie jakaś ozdoba! U mnie na beżowych ścianach przedpokoju wisi obraz z ziarnami kawy http://www.najlepsze...-sercem-10.html

#8 Guest_AnnaS

Guest_AnnaS
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2013 - 13:49

ja dopełniłam to wnętrze obrazami na płótnie. DCN Gallery ma specjalne kolekcje z przeznaczeniem do przedpokoju i rzeczywiście spełniają swoją rolę. Oferta z http://www.dcngaller...otnie/do-kuchni jest z naturalnych materiałów, dodatkowo zabezpieczone przed szkodliwymi czynnikami z kuchni. ja polecam

#9 wawa111

wawa111

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 11:09

Rewelacyjne obrazy do przedpokoju mają tutaj http://obrazynascian...do-przedpokoju/ ogólnie dobrze wykonane i fajne ramy, wiem bo mam sam u siebie ich produkty.

#10 oleska23

oleska23

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 10:17

Ja w każdym praktycznie pomieszczeniu mam tryptyki no i różne obrazy oczywiśccie ale każdy w formie tyrptyku, takie mam upodobania ;-)

Fajny artykuł o tryptykach znajdziecie art-newmedia.com/news/show/19.html - każde zdjęcie można podzielić na 3 elementy i fajnie oprawić.

#11 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 18:03

Tryptyki to mi się tak jakoś mrocznie kojarzą...

#12 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 luty 2016 - 14:07

Według mnie bardzo ciekawy efekt robi nadruk na drewnie. Na druk na drewnie warszawa można znaleźć takie usługi. Uważam, że jest to bardzo dobra opcja, więc warto pomyśleć nad tego typu rozwiązaniem. 

#13 Guest_Kamila41

Guest_Kamila41
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2016 - 09:36

Dawniej przedpokój musiał być obowiązkowo w drzewie, teraz są inne trendy, chociażby fajne obrazy czy np takie plakaty w ramach plakatynasciany.pl/zobacz-plakaty-na-zamowienie/  wykonywane na zamówienie.

#14 Guest_Elizka

Guest_Elizka
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 20:39

Ja ostatnio zerwałam terakotę, która straszyła mnie od 20 lat i wyłożyliśmy wszystko płytkami King Klinkier. Teraz mam odswieżone, nowoczesne wnętrze.

#15 rebiton34

rebiton34

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 24 styczeń 2020 - 08:00

Warto też skorzystać z tego momentu i dodać na ścianę jakieś fajne karnisze. Takie karnisze https://homewood.com...ZE-OLEJOWANE/24 olejowane są teraz bardzo modne. Nic dziwnego, gdyż wyglądają po prostu zjawiskowo. Jeżeli nie wiecie gdzie kupować tego typu rzeczy to koniecznie musicie zajrzeć do tego sklepu. 

#16 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1076 postów

Napisano 27 styczeń 2020 - 12:17

Najlepiej farbą, którą można myć.

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych