Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki klimatyzator wybrać – urządzenia, które najczęściej kupują Polacy

102 odpowiedzi w tym temacie

#41 Robertson

Robertson

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 21 październik 2015 - 13:28

Ja z kolei mogę polecić http://www.firmamtm.pl/ Dają gwarancję tego, że klimatyzacja będzie zamontowana tak jak należy. Zdecydowałem się na producenta Kaisai, który ma dobre opinie w internecie i nie tylko.

#42 Guest_zsds

Guest_zsds
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 13:23

Ja korzystam z usług jednej firmy już dawno i moim koledzy też. Ostatnio kupiłem przenośny klimatyzator, tutaj jest link do oferty
chigo.pl/klimatyzatory-rac/przenosne.html 

#43 Guest_Adamn83

Guest_Adamn83
  • Goście

Napisano 02 marzec 2016 - 15:48

Jestem zwolennikiem klimatyzatorów od firmy Klimatplus. Są proste w obsłudze, bardzo wydajne i ciche. Dają przyjemny chłód latem, kiedy panują największe upały. Od razu przyjemniej się robi :)

#44 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 218 postów

Napisano 21 marzec 2016 - 13:36

Jeśli chodzi o klimatyzację pomieszczeń, to tutaj http://nawilzacze.eu/ mają szeroką ofertę produktową. Zajmują się również doborem elementów, ich serwisem i naprawami. Warto rzucić okiem.

#45 anna.gota

anna.gota

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 maj 2016 - 10:14

Sezon letni już coraz bliżej, więc klimatyzatory znowu pójdą w ruch. Pamiętam jak zeszłego lata chciałam kupić klimatyzator do domu to w sklepach mało co było bo tak je inni wykupili. Nie udało mi się wtedy kupić, więc w tym roku zrobię to po prostu wcześniej. Miałam dużo czasu na zaczerpnięcie informacji na temat tych urządzeń, więc mniej więcej wiem na co się zdecydować. Bardzo dużo informacji znalazłam na StrefaKlimatyzacji.pl. Gdyby ktoś szukał czegoś na temat klimatyzatorów LG to zdecydowanie polecam ;)  Lata mamy coraz cieplejsze, więc warto posiadać takie urządzenie. Już się wręcz nie mogę doczekać tego cieplutkiego słonka :)

#46 Guest_Radooo

Guest_Radooo
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 15:09

My mamy klimatyzator, inaczej latem chyba można by świra dostać. Konkretnie jest to split, kupiony w hurtowni wentylacyjnej Centrowent. Nie chcę już nawet pamiętać o 30 stopniach w mieszkaniu. 

#47 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 747 postów

Napisano 19 czerwiec 2016 - 19:54

Urządzenie musi być dobre i tanie. Warto na pewno sprawdzić sobie tę ofertę http://sklep.kominki-vector.pl . Mają wiele ciekawych i przede wszystkich różnych urządzeń. Od ściennych klimatyzatorów poprzez kasetonowe do przenośnych.

#48 JanekInstalator

JanekInstalator

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 09:51

Osobiście uważam, że najlepsza klimatyzacja to ta wyprodukowana w Japonii lub w Korei. Hurtownia klimatyzacji przekazała mi wszelkie informacje na temat technologii produkowanych w tym kraju urządzeń - stosowanych filtrów, silników itp. Klimatyzatory z tych krajów to najwyższa technologia.

#49 Guest_kermeka

Guest_kermeka
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 18:24

cenie sobie innowacyjne rozwiązania, dlatego namówiłam męża na montaz marki pionowych do okien, które skutecznie chronią mieszkanie przed nagrzewaniem sie

#50 Sebastian84

Sebastian84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 30 czerwiec 2016 - 08:58

ja mam od LG

#51 Guest_ala812

Guest_ala812
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 15:03

Sprawdź Klimatplus. Mają dobrej jakości klimatyzatory, świetnie się sprawdzają nie tylko w upały

#52 Guest_Wójciak83

Guest_Wójciak83
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 14:40

Od kilku dni mam klimatyzator z firmy Klimatplus. W te upalne dni był niezastąpiony! Świetnie się sprawdza i ochładza wszystkie pomieszczenia w domu

#53 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 337 postów

Napisano 05 lipiec 2016 - 08:46

Tutaj http://kupwentylacje...atyzacja-domowa można zakupić urządzenia tylko przeznaczone do domu. Są świetnej jakości, ale ich cena jest naprawdę w porządku. Klimatyzacja niewątpliwe świetnie się sprawdza w nie tylko w domach, ale również w biurach. Sprawia, że możemy czuć się komfortowo i normalnie funkcjonować.

#54 tombor22

tombor22

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 13:41

Też posiadam sklep i skorzystałem z serwisu http://www.klima-t.pl/. Dość drogi w kupnie ale serwis i gwarancja jednak jest warta tej ceny.

#55 MarcinKas

MarcinKas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 11:05

My w biurze siedzimy w 4 osoby, do tego działają 4 komputery i jeden serwer, więc trochę ciepła jest do odprowadzenia, nie mówiąc już o zapewnieniu komfortowej temperatury, ale ten wentylator sprawdza się świetnie: http://salda.centrum...cje-ogolne.html

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem sprzętu który zapewni odpowiednie warunki to to będzie dobry wybór.

#56 Guest_magda632

Guest_magda632
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 14:40

Korzystam z klimatyzatora od KlimatPlus i jestem z niego bardzo zadowolona

#57 Guest_wojtek723

Guest_wojtek723
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2016 - 14:29

W te wakacje kupiłem klimatyzator od firmy Klimat Plus i jestem z niego zadowolony

#58 Guest_mateusz72

Guest_mateusz72
  • Goście

Napisano 01 październik 2016 - 13:54

Od dawna korzystam z klimatyzatora od Klimatplus i nie zamieniłby go na inny

#59 Guest_benedykt4

Guest_benedykt4
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 17:11

Ja mam klimatyzator przenośny Elektroluxa i służy jak na razie bardzo dobrze. Plusem jest również to że cicho pracuje. U mnie montażem klimatyzacji zajmowała się firma Biernat ze Szczecina – mają duży wybór klimatyzatorów i można liczyć na fachową poradę. Z tego co wiem montują klimatyzację w domach, ale tez na terenie biur i różnych zakładów. Ja mam klimatyzator przenośny Elektroluxa i służy jak na razie bardzo dobrze. Plusem jest również to że cicho pracuje. U mnie montażem klimatyzacji zajmowała się firma Biernat ze Szczecina – mają duży wybór klimatyzatorów i można liczyć na fachową poradę. Z tego co wiem montują klimatyzację w domach, ale tez na terenie biur i różnych zakładów. 

#60 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2409 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 11:49

Ewentualnie skonsultuj się również na - http://techfresh.pl/forum/

Pod tym względem wiele się zmienia, trzeba umieć dopasować sobie parametry, bo dopiero wtedy można naprawdę wszystko sobie z głową dopasować. Możesz kupić klimatyzator, który będzie niewystarczający. Po co ci to?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych