Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakup styropianu – podpowiadamy jak wybrać najlepszy

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102828 postów

Napisano 27 sierpień 2013 - 09:55

Komentarz do artykułu: Zakup styropianu – podpowiadamy jak wybrać najlepszy

#2 Guest_ziomek

Guest_ziomek
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 09:55

Bardzo przydatny artykuł jak z resztą stronka http://www.gwarantowanystyropian.pl/ . Często ludzie właśnie jak coś kupują to kierują się ceną a według mnie to wiadomo że jeśli coś jest droższe to znaczy że jest lepsze. Więcej takich programów:)

#3 Guest_sec

Guest_sec
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 13:00

Ciekawy artykuł osobiście jednak stawiam na lidera rynku styropianów Termo Organikę, posiadajacą wogóle swój własny system ociepleń i swój autorski system kontroli jakości. Dla mnie liczy się ich brand i tyle w kwestii a waga styropianów ma na pweno sens przy kontroli producnetów tzw firm krzak dmuchających powietrze po stodołach w Pcimiu Dolnym:)

#4 Guest_mac

Guest_mac
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2014 - 16:32

dobre dobre sam kładłem Termo Organiki styropiany i wiem ze badziewie to nie jest

#5 Guest_Artek

Guest_Artek
  • Goście

Napisano 27 marzec 2014 - 15:51

U mnie na ścianach też jest styropian Termo Organiki od 4 i pół roku i nic zlego się nie dzieje, więc mogę dać tej firmie plusa.

#6 Guest_Wiola

Guest_Wiola
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 10:50

Mąż też się zdecydował na styropian Termo Organiki. Chciałam wybadać w internecie co on wymyślił i milo się zaskoczyłam bo same pozytywne komentarze czytam na temat tych styropianów. Zasatanawiam się tylko nad cena i grubością jaką wybrać.

#7 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2014 - 11:10

Ok. To jeśli Termo organika i mówimy o ścianach, to jaki rodzaj ich styropianu macie albo polecacie?

#8 Guest_UAG

Guest_UAG
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 13:36

Bez dwóch zdań Termo Organika rzeczywiście najbardziej godna polecenia, do tego mają swój system ociepleń, sami go produkują i dają gwarancje

#9 zawadzik11

zawadzik11

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 sierpień 2015 - 14:29

Jaka firme polecicie jeszcze oprocz termoorganiki?

#10 Guest_agata

Guest_agata
  • Goście

Napisano 14 luty 2016 - 20:36

na ściany termo organika na poddasze rockwool, najlepsze połącznie

#11 Guest_szarkana

Guest_szarkana
  • Goście

Napisano 12 marzec 2016 - 10:57

ocieplenie domu ok, ale co z ogrzewaniem, przecież w to też rpzeba zainwestować. Słuchajcie, a co powiecie o kolektorach słonecznych? Cos takiego: promagsklep.pl/promocje

#12 wojtas29

wojtas29

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 listopad 2016 - 19:53

Moim zdaniem najlepiej sięgać po izolator z certyfikatami jakości nadanymi przez niezależne instytucje, np. instytut techniki budowlanej, a z tego, co wiem, tylko termo organika taki ma

#13 Guest_dagmar23

Guest_dagmar23
  • Goście

Napisano 16 listopad 2016 - 17:37

U siebie w domu kładłem jakieś 5 lat temu termo organikę i naprawdę sprawdza się wszystko, co obiecywał producent

#14 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2017 - 20:47

U mnie na ścianach też jest styropian Termo Organiki od 4 i pół roku i nic zlego się nie dzieje, więc mogę dać tej firmie plusa.

U mnie 6 lat i wszystko ok:)

#15 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2017 - 20:50

na ściany termo organika na poddasze rockwool, najlepsze połącznie

a ja uwazam, ze najlepiej zaufac jednemu producentowi i jego kompletnemu systemowi ocieplen

cos takiego ma termo organika

#16 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 13:04

Jaka firme polecicie jeszcze oprocz termoorganiki?

Nie wiem czy miałeś możliwość sprawdzić raporty GUNB, w których są ujawnione informacje dotyczące tego, że aż 84% producentów materiałów izolacyjnych oszukuje swoich klientów i wpuszcza na rynek buble. Jak wynika z tego raportu Termo Organika nie oszukuje swoich klientów i dlatego aż tyle osób ją rekomenduje

#17 Guest_grzyb

Guest_grzyb
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 13:47

U siebie w domu kładłem jakieś 5 lat temu termo organikę i naprawdę sprawdza się wszystko, co obiecywał producent

mysle, ze obecnie na polskim rynku to najlesza firma ze styropianem

#18 Guest_Broda

Guest_Broda
  • Goście

Napisano 03 luty 2017 - 13:48

ludzie kupują tanie izolatory, a potem się dziwią, że w domu zimno, zamiast od razu położyć porządny, np. termo organiki i nie mieć problemu

#19 Guest_pisarz-milosci

Guest_pisarz-milosci
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 11:12

fajny artykul, ale i tak nikt mnie nie przekona, ze najwazniejsza rzecza nie jest markowy izolator, najlepiej termo organiki

#20 Guest_marioe

Guest_marioe
  • Goście

Napisano 27 marzec 2017 - 13:40

tylko takie które przeszły pozytywnie kontrolę GUNB

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych