Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Klimatyzacja w biurze – zalety i wady

49 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Elwira

Guest_Elwira
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 21:08

Na pewno polecam firmę Klimamika, jeśli szukasz takich systemów o których piszesz. Pozdrawiam

#42 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 20 styczeń 2021 - 10:01

Klimatyzacja z pewnością poprawia komfort pracy i podnosi efektywność pracowników. Ja niedawno również zdecydowałam się na instalację systemu klimatyzacyjnego w swoim biurze. Doborem i montażem urządzeń zajęła się firma www.jlm.fr.pl. Klimatyzatory są bardzo wydajne, ciche i łatwe w konfiguracji.

#43 KarolinaPL

KarolinaPL

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 23 luty 2021 - 23:42

Zgadzam się z Gosią. Dobrze skonfigurowana klimatyzacja zwiększa efektywność pracy oraz poprawia komfort przebywania w biurze. Ja w ubiegłym roku zdecydowałam się na zakup klimatyzatorów ściennych do naszej kancelarii. Ich montażem zajęła się firma www.yogico-klimatyzacja.pl. Urządzenia są energooszczędne, wydajne i nie psują aranżacji pomieszczeń.

#44 kerryjane72

kerryjane72

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 25 luty 2021 - 07:26

Wad raczej bym się nie doszukiwała, no chyba, że ktoś siedzi zaraz przy klimatyzacji w gorący dzień, to można tak się przeziębić, no ale trzeba tak wszystko dokładnie rozmieścić w biurze. Ja akurat mam klimatyzacje i bardzo sobie chwalę. Jak urządzacie swoje biura to mogą przydać się wam propozycje od https://mikomaxsmart...com/pl/kontakt/ Tu nie tylko będziecie mogli znaleźć nowoczesne meble, ale i też inne rozwiązania dla biur jak np. ścianki, budki telefoniczne dla biur.

#45 Guest_Dominika

Guest_Dominika
  • Goście

Napisano 28 luty 2021 - 15:09

Klimatyzacja to świetne rozwiązanie na upalne dni, również przy pracy biurowej. Polecam firmę KlimaTrio oferującą montaż i serwis klimatyzatorów w domach, mieszkaniach i biurach.

#46 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 172 postów

Napisano 01 marzec 2021 - 02:47

Znajomi mi polecili i też uważam, że godną uwagi firmą jest https://jkprojekt.pl/Specjalizują się w projektowaniu, montażu oraz serwisie urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz grzewczych. Mają kotłownie gazowe, olejowe i pompy ciepła.

#47 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 29 marzec 2021 - 13:53

Klimatyzatory najlepszych marek oferuje firma A-Klima. Polecam ich usługi. A-Klima oprócz montażu klimatyzatora, świadczy jego serwis. 

#48 Guest_Taddeeusz

Guest_Taddeeusz
  • Goście

Napisano 31 marzec 2021 - 15:48

Mówcie co chcecie, ale obecnie nikt nie ma takiego rozmachu jak firma Aero7.

Montują już praktycznie w całej Polsce, do tego wszystko z pełną profeską. 

#49 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2021 - 09:22

Zerknij na ofertę firmy klimeks.com.pl

#50 sakira23

sakira23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 27 maj 2021 - 14:04

W biurze nie wyobrażam sobie by nie było klimatyzatora, dla mnie to podstawa. I dobrze sprawdza się mitsubishi mr. slim , które jest przeznaczone do tego typu pomieszczeń. Wydajne i niegłośne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy