Skocz do zawartości

Zdjęcie

Klimatyzacja w biurze – zalety i wady

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 733 postów

Napisano 20 październik 2016 - 11:29

U nas jest ciągła walka o klimatyzację. Ale w gorące letnie dni, nie da się bez niej wytrzymać.

#22 Guest_Grzesiek33

Guest_Grzesiek33
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 18:13

Ja uważam, że klimatyzacja to prawie same zalety. Sam nigdy nie odczułem żadnych negatywnych skutków klimatyzacji. Mam w domu klimatyzator Fujitsu od firmy www.klima-premium.pl.

#23 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 19:55

Ja uważam, że klimatyzacja to prawie same zalety. Sam nigdy nie odczułem żadnych negatywnych skutków klimatyzacji. Mam w domu klimatyzator Fujitsu od firmy www.klima-premium.pl.

a firma słabo przędzie, że trzeba dodatkowej reklamy???

#24 Guest_karolski

Guest_karolski
  • Goście

Napisano 04 maj 2017 - 16:02

A zaraz znowu się zacznie, upały po 30 stopni...

#25 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 983 postów

Napisano 08 maj 2017 - 12:35

Wadą są z pewnością spore koszty, ponieważ klimatyzatory zżerają sporo prądu

#26 Guest_wentklima

Guest_wentklima
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2017 - 09:43

Dobrze zamontowana klimatyzacja w biurze oraz dobrze klimatyzacja ma same zalety. www.klimatyzacjawentklima.pl

#27 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1032 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 09:37

Dobrze zamontowana klimatyzacja w biurze oraz dobrze klimatyzacja ma same zalety. www.klimatyzacjawentklima.pl

Nie zużywa prądu? :D

Always look on the bright side of life!

#28 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 21:39

Założyliśmy klimatyzację w biurze, bo to właściwie już standard, ja tam widzę zdecydowanie więcej jej pozytywów. Nie wyobrażam sobie latem otwartych okien w biurze i przeciągów. Poza tym przy upałach to wlatuje tylko gorące powietrze i myśleć się nie da.  Co do firmy to nam zakładał Comex z Wrocławia http://klimatyzacja-comex.pl/oferta/ pełen profesjonalizm, szybko i sprawnie. 

#29 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 616 postów

Napisano 25 listopad 2017 - 13:24

Jedno jest pewne - odpowiednio wdrożony system klimatyzacji poprawia komfort pracy (jeśli zapewnimy naszym pracownikom odpowiednią temperaturę, będą pracować lepiej). Jeśli nie wiemy, jakie rozwiązanie będzie w naszym przypadku najlepsze, powinniśmy skontaktować się z firmą, taką jak ta: klimatyzacja do biura i ją poprosić o pomoc.

#30 Guest_KostekW

Guest_KostekW
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 19:35

Ponieważ raz pracowałem w biurze, w którym nie było klimatyzacji, więc w momencie otworzenia własnej działalności wiedziałem, że jest ona koniecznością. Kosultowałem montowanie calego systemu z pracownikami klimamika. Biuro mam w Warszawie, a u nich już wcześniej załatwiałem system do mieszkania. Profesjonalnie podeszli do tematu i dzięki temu praca nawet podczas upału, jakie byly w zeszłym, nie stanowi problemu. 

#31 Guest_Adekeke

Guest_Adekeke
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 11:15

Firma Klima Mika montowała u nas w lato klimatyzację w biurze na Bemowie. Polecam, bardzo dobra i terminowo działająca firma. Zamontowana klimatyzacja działa bardzo dobrze, teraz właśnie jest chłodno na dworze, wiec spokojnie w pomieszczeniu jest +23 i komfortowo się pracuje

#32 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 00:20

My szukaliśmy kogoś, kto zajmie się projektem i montażem (a w przyszłości też serwisem) klimatyzacji na Śląsku i tak trafiliśmy na https://hakoprojekt.pl/Firma ta zajmuje się realizacją kompleksowo i ze wszystkiego wywiązuje się w terminie. Bardzo dobrze się z nimi współpracowało.

#33 Guest_Dondon

Guest_Dondon
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 07:58

Firma Klima Mika montowała u nas w lato klimatyzację w biurze na Bemowie. Polecam, bardzo dobra i terminowo działająca firma. Zamontowana klimatyzacja działa bardzo dobrze, teraz właśnie jest chłodno na dworze, wiec spokojnie w pomieszczeniu jest +23 i komfortowo się pracuje

Również polecam tę firmę. Przy klimatyzacji jednak właśnie dobra ręka fachowca ma zasadnicze znaczenie. Wszystko ma być do siebie dopasowane i odpowiednio zmontowane, aby nie było kłopotów w trakcie użytkowania. Ta firma to zapewnia

#34 adamgwiazdowski

adamgwiazdowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 11:06

My współpracowaliśmy z firmą Arktik Klimat i wszystko działa, jak powinno. W końcu można normalnie pracować:) 

#35 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów

Napisano 12 maj 2019 - 10:12

U siebie mamy klimatyzator przenośny bo biuro malutkie https://ranking-oczy...ator-przenosny/ nie chodzi cały czas i mam wrażenie że lepiej sama znoszę takie chłodzenie niż jak miałam wcześniej w biurze taką klimatyzację zamontowaną na stałe. Cenowo też sporo taniej wyszło wiadomo. Dobierając taki klimatyzator możemy wybierać spośród modeli z dodatkowymi funkcjami, mogą również ogrzewać czy oczyszczać powietrze. 

#36 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 134 postów

Napisano 13 listopad 2019 - 16:19

Klimatyzacja do biura  to dla mnie podstawa. W upały przecież nie idzie pracować, a jak jeszcze masz kopiarki czy dużo kompów to tylko to wszystko potęguje. Jak ktoś ma biuro to od razu powinien pomyśleć o zamontowaniu klimatyzatorów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych