Skocz do zawartości

Dom Development - OPINIE

74 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Mastif21

Guest_Mastif21
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 08:20

zastanawiam się nad kupnem mieszkania od Dom Development, nawet oglądałem mieszkanie pokazowe i nawet mi się podobało, zastanawiam się tylko czy ten deweloper jest godny zaufania. Macie jakieś doświadczenie?

#2 Guest_Tomek32

Guest_Tomek32
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 09:24

ja jutro podpisuje umowę przedwstępną to Ci powiem jak cały proces będzie przebiegał. Na razie pracownicy Dom Development są uprzejmi, zobaczymy jak będzie po podpisaniu umowy, bo to różnie może być.

#3 Guest_Shanti23

Guest_Shanti23
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 12:41

osobiście nie mogę powiedzieć nic dobrego na temat Dom Development, same problemy z załatwianiem formalności, ciągle coś źle robią i nawet przeprosić nie potrafią. Dobrze było tylko do podpisania umowy przedwstępnej, a potem już tylko schody.

#4 Guest_adek

Guest_adek
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 12:53

Znajoma kupila mieszkanie od Dom Development i bardzo narzeka na ich podejscie do klienta juz po zakupie mieszkania.

#5 Guest_Anapurna

Guest_Anapurna
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 13:13

my mieliśmy z mężem problemy zarówno z Dom Development, jak i z podwykonawcą przez nich zatrudnionych, niestety nie jestem pewna nazwy, ale chyba Henpol. A zaczęło się już od umowy przedwstępnej, w której było mnóstwo błędów merytorycznych, a o reszcie to już szkoda gadać, bo potem było już tylko gorzej.

#6 Guest_Anokhi

Guest_Anokhi
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 14:25

odradzam kupowanie mieszkania od Dom Development, kilka dni po odbiorze mieszkania, zalało mi łazienkę i usłyszałam, że powinnam się cieszyć, że nie całe mieszkanie.

#7 Guest_Basanti

Guest_Basanti
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 14:45

no właśnie, unikajcie Dom Development jak ognia. Mam w mieszkaniu ciąg wsteczny, przysługuje mi rękojmia, a oni mi mówią, że mam sobie okno otworzyć i będzie w porządku. To chyba trochę nie tak, wwiewa mi wiatr do mieszkania, pranie mi gnije w łazience, a jak otworzę okno na 24h przy -20 stopniach na zewnątrz to ile za ogrzewanie zapłacę, bo przecież Dom Development nie pokryje tych dodatkowych kosztów. Partacze i oszuści, tyle powiem.

#8 Guest_Chanchala

Guest_Chanchala
  • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 08:09

zgadzam się z powyższymi opiniami, drugi raz moja decyzja padła by na innego dewelopera niż Dom Development.

#9 Guest_Barsa

Guest_Barsa
  • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 09:36

moja historia z Dom Development jest długa, pierwsze problemy zaczęły się jeszcze na etapie podpisywania umowy przedwstępnej, a właściwie wtedy, gdy dostałem ją do przeczytania przed podpisaniem, kupa błędów tam była, prawnicy ją 3 razy poprawiali. Kolejny etap współpracy z Dom Development i ich doradcą finansowym, był do mojej dyspozycji dopóki nie podjąłem decyzji, że biorę kredyt, potem było niezwykle trudno uzyskać odpowiedzi na pytania i pan nie miał czasu się spotkać i musiałem się z pracy zwalniać, żeby załatwiać dalsze formalności - wszystko na szybko, nie było czasu na zastanawianie się. Ale to i tak było nic w porównaniu co było potem, ale to bym musiał kilka stron napisać.

#10 Guest_Karol_Wielki

Guest_Karol_Wielki
  • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 11:12

no niestety mój kontakt z Dom Development wyglądał podobnie.

#11 Guest_Włodek66

Guest_Włodek66
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 10:50

odradzam kupowanie czegokolwiek od Dom Development.

#12 Guest_janekzmarek

Guest_janekzmarek
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 12:09

Występujemy przeciwko smrodowi. Gdyby tu była polska restauracja, tak samo byśmy protestowali - mówi Andrzej Sankowski, mieszkaniec nowego apartamentowca przy Grzybowskiej 4. - Smród smażonych na tłuszczu wątróbki, cebuli, czosnku, które są bardzo popularne w koszernej kuchni, jest wręcz duszący.Lokatorka z 17. piętra: - U mnie śmierdzi najbardziej, bo wszystko idzie rurami do góry. Czuję się tak, jakbym mieszkała na zapleczu fast foodu.mieszkańcy tego ekskluzywnego apartamentowca urządzili protest pod koszerną restauracją Rambam, która od października działa na parterze ich domu. Przynieśli plakaty własnej roboty: "Mamy prawo do świeżego powietrza", "Stop! Wygrajmy wojnę ze smrodem", "Dość smrodu w naszych mieszkaniach". http://warszawa.gaze...iej_knajpy.html

#13 Guest_lokatorG4

Guest_lokatorG4
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 14:55

W Dom Development śmierdzi!!! Mieszkańcy protestują!Opary z obiadów nie dają żyćkll 12-04-2012, ostatnia aktualizacja 12-04-2012 23:10„Dość smrodu, mamy prawo do czystego powietrza" – postulowali wczoraj mieszkańcy bloku przy ul. Grzybowskiej 4http://www.zw.com.pl...l/2,655029.htmlWystępujemy przeciwko smrodowi. Gdyby tu była polska restauracja, tak samo byśmy protestowali - mówi Andrzej Sankowski, mieszkaniec nowego apartamentowca przy Grzybowskiej 4. - Smród smażonych na tłuszczu wątróbki, cebuli, czosnku, które są bardzo popularne w koszernej kuchni, jest wręcz duszący.Lokatorka z 17. piętra: - U mnie śmierdzi najbardziej, bo wszystko idzie rurami do góry. Czuję się tak, jakbym mieszkała na zapleczu fast foodu.http://warszawa.gaze...iej_knajpy.html

#14 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 08 maj 2012 - 15:51

ja mam mieszkanie od dom development i mogę tylko powiedzieć, że mają tam niesamowity burdel, jak chce się coś załatwić, to mówią, że oddzwonią za chwilę i nigdy tego nie robią, nie wiem, jak jest z innymi deweloperami, ale tam jest fatalnie.

#15 Guest_cichy

Guest_cichy
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 11:58

nie polecam DD jak ktoś ma mniej kasy traktują jak szmatę brak jakichkolwiek negocjacji niepolecam.

#16 Guest_baniaa

Guest_baniaa
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 14:19

Zainteresowanych pozwem zbiorowym prosze o kontakt na moj meil baniaaaa@o2.pl

#17 Guest_andersx

Guest_andersx
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 12:18

Cóz... trzeba bardzo uważać na to, z kim się współpracuje. My przy przejmowaniu hal magazynowych współpracujemy z agencją Jartom. Nie wyobrażam sobie, abyśmy mogli zajmować się tym tematem samodzielnie. W takich sprawach pomoc specjalistów to podstawa - przynajmniej takie mam podejście.

#18 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 13:26

Cóz... trzeba bardzo uważać na to, z kim się współpracuje. My przy przejmowaniu hal magazynowych współpracujemy z agencją Jartom. Nie wyobrażam sobie, abyśmy mogli zajmować się tym tematem samodzielnie. W takich sprawach pomoc specjalistów to podstawa - przynajmniej takie mam podejście.

W tym wątku dzielimy się opiniami na temat dewelopera Dom Development, a Ty piszesz o halach, załóż inny wątek, bo to delikatnie mówiąc nie jest na temat i nie wnosisz nic nowego.

#19 Guest_olo

Guest_olo
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 00:23

do podpisania umowy swietnie,klopoty po odbiorze mieszkania,kupilem na adria 2 i pluje sobie w twarz ze dalem sie tak omamic,kupujesz cos za 600tys cala masa niedorobek a DD szczesliwe ze zlapali frajera

#20 Guest_Seruś

Guest_Seruś
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 11:42

zgadzam się, jestem w podobnej sytuacji, do podpisania umowy było całkiem miło, a jeśli chodzi o usuwanie usterek, których jest cała masa, to nie sposób się doprosić, ciągle trzeba brać wolne dni, czeka się na wszystko miesiącami. Szkoda gadać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych