Skocz do zawartości

Inwestycje w górach??

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Antek

Guest_Antek
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2012 - 11:40

Witam,jakie jest Wasze zdanie na temat inwestycji w mieszkanie/ domek w górach? tylko Naszych polskich? Jeśli tak to jakie miejsce? który region?

#2 Guest_bieszczady

Guest_bieszczady
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2012 - 12:36

w celu wynajmu?

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2012 - 13:10

Ooo ja bym chciała mieć taki dom z bala na podchalu o taki :) http://budowa.wieszj...e-z-natura.html

#4 Guest_Antek

Guest_Antek
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2012 - 10:33

Tak, w celu wynajmu turystom. Oczywiście też sam bym korzystał jakbym znalazł czas, ale głównie jako inwestycja.

#5 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 13:03

Ostatnio dużo się mówi o Polanicy Zdrój, tam jest teraz jakieś duże tanie osiedle, gdzie podobno opłaca się kupić na wynajem.

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 08:03

ja nie wiem czy wynajem turystom jeszcze się opłaca, trzeba się reklamować, a jak nie chcesz tam mieszkać to musisz wynająć firmę sprzątającą i kogoś do doglądania wszystkiego.

#7 Guest_Antek

Guest_Antek
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 10:46

Polanica Zdrój - przyznam, że tam nie sprawdzałem, bardziej Kłodzko przejrzałem ale nic nie znalazłem, a to całkiem niedaleko. Skąd info że się opłaca, czym się różni od innych? no i jaka cena? To, że trzeba by się reklamować to myślałem już, mam konto na allegro, tam bym w razie czego wystawiał aukcje. Co do tego sprzątania to może na miejscu bym kogoś znalazł, duże koszy to chyba by nie były. Z tego co wiem, dużo sąsiadów za naszej wschodniej granicy upodobało sobie nasze góry i przyjeżdża ich coraz więcej, wiec to może być dobry interes.

#8 Guest_Juras

Guest_Juras
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 15:50

Może dlatego się opłaca że mieszkania są bardzo tanie za 300 tyś możesz kupić 60 m2, nie mówiąc o kawalerkach za przykładowo 170 tysięcy, hmmmm cena dobra, wynajmiesz a na wakacje jest też gdzie pojechać.

#9 Bis-lex

Bis-lex

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 12 marzec 2014 - 14:07

Co prawda to nie góry, ale znajomi kupili ostatnio mieszkanie w okolicy Jeleniej Góry są mega zadowoleni. Lokalizacja bajeczna i w góry całkiem blisko Dołączona grafika Byliśmy tam z żoną w odwiedzinach więc śmiało mogę powiedzieć, że widoki zapierają dech w piersiach.

#10 ekatrina

ekatrina

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 23 marzec 2014 - 15:09

Marzy mi się taki domek w górach :) Myślę, że to świetna inwestycja.

#11 Guest_M.

Guest_M.
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 12:39

W samym Zakopenem dużo się buduje, ale ceny jak w Warszawie

#12 Guest_Ida

Guest_Ida
  • Goście

Napisano 29 październik 2020 - 15:39

Inwestycja w nieruchomość w górach to zawsze dobry pomysł. Ja się przyglądam modelowi condohoteli - wpadły mi w oko Wisełka Apartamenty i Spa w Wiśle. Ciekawy pomysł i fajna lokalizacja. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych