Skocz do zawartości

Krzesło obrotowe - jakie wybrać?

47 odpowiedzi w tym temacie

#41 biggy

biggy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 18:27

W sklepie internetowym http://10chairs.pl znajdziesz bardzo duży wybór krzeseł obrotowych - takich do biura czy gabinetu. Mają szeroką ofertę i do tego bardzo różne ceny, każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na zasobność portfela. 

#42 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 561 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 10:44

O ile meble można sobie kupić tanie to na krzesle polecam nie oszczedzać..... Inaczej możecie nabawić się sporych problemów z kręgosłupem. Ergonomiczny fotel biurowy musi posiadać odpowiednie oparcie, które jest w pełni wyprofilowane do kręgosłupa, jego kształtu.  Szczególnie w odcinku lędźwiowym... Tylko w ten sposób odpowiednio można zapobiegać niepotrzebnemu garbieniu się oraz prawidłowo podpiera się odcinek lędźwiowy. Po wielu godzinach pracy na pewno wiecie o jakim bólu pisze... Dobre krzesło pozwala go uniknąć.

Polecam zerknać sobie na krzesła od nich:

https://kreispolska....-fotele-biurowe

Firma specjalizuje się w takich ergonomicznych fotelach biurowych. 

#43 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 13:40

To prawda! Krzesło do biurka powinno być ergonomiczne!

#44 mamarek44

mamarek44

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 23 lipiec 2019 - 13:10

Słuchajcie, jeśli szukacie na prawdę dobrych jakościowo i eleganckich mebli biurowych, polecam wam sprawdzić ofertę firmy KJK z Kielc. Niedawno robili dla mnie komplet mebli do biura na wymiar i powiem wam, że wyszły im na prawdę swietnie. Jak najbardziej polecam wam sprawdzic ich ofertę

#45 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 09:25

Z pewnością powinno mieć ergonomiczne siedzisko.

#46 anielaw

anielaw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 21:17

Warto pamiętać, że fotele biurowe w pierwszej kolejności powinny być super wygodne i koniecznie ergonomiczne. Jest to obecnie standard, warto zadbać, by budowa i funkcjonalności krzesła sprzyjały zdrowiu i komfortowi. 

#47 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 10:02

To prawda. Ergonomia przede wszystkim.

#48 radekos

radekos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 10 wrzesień 2019 - 21:35

Bardzo solidne krzesła biurowe dostaniecie w https://www.fajnytow...LE-I-KRZESLA/83Ja mam XRacer PRO i super się sprawdza w praktyce, wygodny, ergonomiczny projekt, posiada możliwość ustawień fotela w różnych płaszczyznach no i sam design jest fajny. Odkąd mam ten fotel to plecy są w lepszej formie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych