Skocz do zawartości

co na ściany do salonu

156 odpowiedzi w tym temacie

#41 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2380 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 12:38

No nie, rozwaliłeś mnie przedmówco na łopatki. Estetycznie może na pewno wyglądać coś takiego. Wymaga to stosownego dopasowania rozwiązań, porządna kolorystyka. Coś takiego wymaga stosownych elementów. Np. zobaczcie jak doskonale tutaj pasuje nawet samo oświetlenie.

1066-tapeta-scienna-w-poziome-szare-pasy

#42 Guest_kopik

Guest_kopik
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2015 - 13:32

Tutaj ta tapeta robi takie wrażenie jak dla mnie głównie dlatego, że cała aranżacja jest optymalnie do siebie dopasowana. Zwróć uwagę, że tam nie ma nic przypadkowego. Wszystko dopasowane pod względem stylu i kolorystycznie. Brakuje Wam tam czegoś?

#43 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2380 postów

Napisano 21 grudzień 2015 - 12:33

Nie brakuje, ale przecież to nic złego. Każdy powinien tak dobierać aranżację, żeby całość wyglądała estetycznie i jednocześnie ładnie. Pewnie, że wszystko jest kwestią budżetu, ale to pokazuje, że z wykorzystaniem efektownej tapety można uzyskać niesamowicie fajne efekty.

#44 Guest_kopik

Guest_kopik
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2015 - 18:44

A jakiś fajny przykład w innej kolorystyce? Pokażcie proszę - coś w żywszych kolorach.
Macie przykłady takich projektów? Tak dla kontrastu i pokazania, że coś takiego również może wyglądać genialnie?

#45 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2380 postów

Napisano 23 grudzień 2015 - 12:44

Można jeszcze ewentualnie w takich klimatach - oczywiście kwestia gustu. Kolorystyka bardziej kobieca, dziewczęcą. Panom może nie podejść.

1114-rozowa-tapeta-dziecieca-w-pionowe-p

#46 AnnaR

AnnaR

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów

Napisano 23 grudzień 2015 - 13:42

podoba mi się! :)

#47 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2380 postów

Napisano 28 grudzień 2015 - 12:34

No to fajnie, ale to nie zmienia faktu, że to wszystko dobiera się pod oczekiwania konkretnej osoby. Czyli nie na zasadzie takiej, że każdemu pasuje taki sam kolor. Tak jasny różowy mało któremu facetowi rzeczywiście podejście. Mylę się? ;-)

#48 Guest_kopik

Guest_kopik
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 21:03

Ludzie różnie patrzą. Dla wielu większe znaczenie ma to, co ludzie powiedzą, a nie co im się podoba. Pogadaj o tym. A ja uważam, że najlepiej sugerować się aktualnymi trendami, sugestiami sklepów i tym, co nam się najbardziej podoba. A to co powiedzą inni, powinno mieć minimalne znaczenie.

#49 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2380 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 12:45

A co powiecie jeszcze o takiej? O wiele prostsza, ale jednocześnie wydaje się być odpowiednio "spokojna" pod takie pomieszczenie. Sam wzór również nie jest jakoś specjalnie rzucający się w oczy, prawda?

1048-lawendowa-purpurowa-fioletowa-tapet

#50 AnetaZ

AnetaZ

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 12:53

a mnie podobaja sie tapety :)

#51 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2380 postów

Napisano 07 styczeń 2016 - 12:45

Bo są ładne, estetyczne, w atrakcyjnych kolorach - nie ma w nich niczego przypadkowego, prawda?

Poza wszystkim - ładna, wysokiej jakości tapeta może faktycznie służyć przez wiele lat - znacznie dłużej niż po prostu pomalowana ściana. Macie odmienne zdanie?

#52 Guest_kopik

Guest_kopik
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2016 - 16:23

Podejrzewam, że znaczny wpływ na odbiór tych tapet ma również cała aranżacja, bo jednak tam macie wszystko doskonale dopasowane pod względem stylu, również kolorystycznie. A kiedy widzimy coś spójnego, to jednak całkowicie inaczej to odbieramy.

#53 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2380 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 12:52

Pewnie, że ma. Tutaj to dopasowanie jest idealne - gdyby poszczególne elementy aranżacji do siebie nie pasowały, to ten docelowy efekt raczej by kiepsko wyglądał. Uważam, że szczególne znaczenie ma po prostu dopasowanie wszystkiego na fotce. Kolorystycznie, pod względem stylu wykonania i nie tylko.

#54 Guest_kopik

Guest_kopik
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 18:37

To prawda ;-) Tak czy siak - niech każdy dobiera takie wzory, aby to wyglądało jak należy. Każdy ma własne wizje kolorystyczne i doskonale wie, jak chce to dopasować, aby było ok. Sztuką jest jedynie takie złożenie tego wszystkiego w całość, aby wyglądało odpowiednio estetycznie.

#55 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2380 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 12:42

Nie mogłem się powstrzymać ;-) Jeszcze jeden ciekawy wzór, bardzo wyrazisty, atrakcyjny, w moim stylu. Pytanie - co Wy na to? ;-)

1118-dekoracyjna-tapeta-scienna-marynars

#56 czonka

czonka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 16 styczeń 2016 - 11:43

Zależy jakie inne elementy aranżacji by tam wykorzystano. Bo jednak można bardzo różne- chyba najbardziej w tym wszystkim pasowałby kontrast. Chociaż... w dalszym ciągu to jak dla mnie pozostaje kwestia gustu i oczekiwań.

#57 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2380 postów

Napisano 18 styczeń 2016 - 12:44

Akurat przy tym połączeniu jak bym to najbardziej widział właśnie jako zastosowania dokładnie takich kolorów jak na tapecie. Bo sama biel byłaby mało funkcjonalna, a jeśli dołożyć do tego inne kolory, właśnie ten z tapety, to docelowy wygląd tego wzoru może być co najmniej fajny. Jak myślicie?

#58 marek980

marek980

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 96 postów

Napisano 03 luty 2016 - 09:59

Może jakaś kompozycja z obrazów? Albo ramki ze zdjęciami? :D

oprogramowanie dla transportu: soot.pl

#59 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 185 postów

Napisano 18 luty 2016 - 11:58

Ja uwielbiam obrazy, takie które przypominają mi moje wakacyjne wypady

#60 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 22 luty 2016 - 21:08

Całkiem nieźle wyglądają te aranżacje ze zdjęć.

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych