Skocz do zawartości

Rolety poszukiwane!

56 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_eve123

Guest_eve123
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 01:02

Poszukuję dobrej jakości rolet zewnętrznych. Mam domek niedaleko Krakowa. Właśnie robię remont, który został niejako przerwany przez powrót zimy :( Szukałam rolet w necie, ale nic ciekawego nie znalazłam. Czy ktoś w ogóle wie na co zwracać uwagę podczas zakupu rolet?

#2 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 22:37

Ja mam w domu rolety z firmy Roletex. Trochę przeciągną się termin założenia, ale w zamian za to dostałem dodatkowy rok gwarancji. W zeszłym roku kupiłem też od nich bramę. Wszystko działa bez zarzutów.

#3 Guest_eve123

Guest_eve123
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2013 - 00:21

A jak cenowo?

#4 Guest_Aisza

Guest_Aisza
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 23:35

Ja też mama rolety Roletex. Cena nie jest taka wysoka, ale do najtańszych też nie należą. Niestety za jakość się płaci.

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 23:13

Opłaca się założyć takie rolety? Tyle kasy wydawać, żeby mieć ochronę przed słońcem? Nie lepiej kupić tańsze wewnętrzne?

#6 Guest_eve123

Guest_eve123
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 23:54

Ja myślę nad jednymi i drugimi. Wewnętrzne są ok, ale raczej w dniu.

#7 Guest_oliwka36

Guest_oliwka36
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2013 - 00:35

A może lepiej zastosować rozwiązanie systemowe?

#8 Guest_eve123

Guest_eve123
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 00:13

A może lepiej zastosować rozwiązanie systemowe?

Czyli co?

#9 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 20:45

Czyli roleta wewnętrzna, moskitiera i roleta zewnętrzna.

#10 Guest_jovita

Guest_jovita
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 23:21

Ja mam taki zestaw i jestem bardzo zadowolona. Początkowo wydawało mi się to drogie, ale patrząc na takie zakup z perspektywy czasu stwierdzam, że się opłacało.

#11 Guest_aurora

Guest_aurora
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 21:32

Dokładnie. Ja też w zeszłym roku sprawiłam sobie taki zestaw Roletex. Moja znajoma natomiast kupiła sobie moskitierę i rolete wew. w pierwszym lepszym dyskoncie (LIDL???). Jej zestaw był sezonowy, a mój działa i wygląda jak nowy. Różnica jest naprawdę znacząca.

#12 Guest_mika

Guest_mika
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 00:53

Dokładnie. Ja też w zeszłym roku sprawiłam sobie taki zestaw Roletex. Moja znajoma natomiast kupiła sobie moskitierę i rolete wew. w pierwszym lepszym dyskoncie (LIDL???). Jej zestaw był sezonowy, a mój działa i wygląda jak nowy. Różnica jest naprawdę znacząca.

Dokładnie! Bo kupować to trzeba umieć! Niektórym się wydaje, że markowe rolety są drogie, a tak naprawdę to taniej wychodzi niż kupowanie byle czego za grosze.

#13 Guest_bugajska

Guest_bugajska
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2013 - 23:53

Roletex to dobra marka bez porównania z tymi z hipermarketu. Fakt, są one droższe, ale ich jakość jest o niebo lepsza. Ja sobie zafundowałam rozwiązanie systemowe zaraz przy budowie domu i nie żałuję. Gdybym miała jeszcze raz wybierać, to na pewno też bym kupiła u nich.

#14 Guest_tomi

Guest_tomi
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 00:50

Ja też mam od nich rolety. Kupowałem na allegro.

#15 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 01:00

Ja tam jestem zdania, że lepiej kupować markowe rolety, a nie te z marketów. Uważam, że warto zainwestować zarówno rolety wewnętrzne i zewnętrze, bo są bardzo praktyczne.

#16 Guest_lidka

Guest_lidka
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 23:42

Roletex to dobra marka bez porównania z tymi z hipermarketu. Fakt, są one droższe, ale ich jakość jest o niebo lepsza. Ja sobie zafundowałam rozwiązanie systemowe zaraz przy budowie domu i nie żałuję. Gdybym miała jeszcze raz wybierać, to na pewno też bym kupiła u nich.

Masz rację. Ja mam od nich rolety dzień noc: Dołączona grafika

#17 Guest_romka

Guest_romka
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 14:51

A propos to Roletex chyba ma takie zestawy. Ja też mam od nich noc/dzień. Co do zewnętrznych nie wypowiem się, bo nie wiem jak u nich za jakością.

#18 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 23:06

Tak, to się tak ładnie nazywa - rozwiązania systemowe smile.png

#19 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 18:47

No i montuje się to odrazu, także za jednym zamachem jest wszytsko. Zazwyczaj ludzie chcą przyoszczędzić i myślę, że jak będę mieli rolety zewnętrzne czy tylko wewnętrzne, to to im starczy. Życie pokazuje jednak inaczej i tak czy tak montują dodatkową roletę, albo właśnie moskitierę.

#20 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 473 postów

Napisano 14 maj 2014 - 22:21

Fioletowe piękne :) Takie mogłabym mieć w swoim domku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych