Skocz do zawartości

Drzwi wewnętrzne

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Reggae_Girl

Guest_Reggae_Girl
  • Goście

Napisano 27 luty 2012 - 16:38

Mam w całym mieszkaniu takie stare białe drzwi z szybą w każdym pokoju. Wpadło trochę gotówki i chciałąbym je wszystki powymieniać. Potrzebuję drzwi do sypialni, dwóch pokoi oraz łazienki, chciałabym aby były w kolorze ciemnego drewna. Czym mam się sugerować, na co zwracać uwagę? Możecie kogoś polecić? aha i co to są te ościeżnice? Prosze o porady

#2 Guest_Playcold22

Guest_Playcold22
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 08:05

jak zawsze zależy to od tego ile możesz przeznaczyć pieniędzy na te drzwi.

#3 Guest_madlen12345

Guest_madlen12345
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 17:24

Niezależnie od tego ile masz pieniędzy na drzwi musisz zadać sobie pytanie z jakiego materiału mają być Twoje drzwi. To że mają być pokryte drewnem nie oznacza, że muszą być wykonane z drewna. Mogą być wykonane np z mdfu i laminowane czyli pokryte cienkimi płatami drewnianymi. Ościeżnica jest to rama na której zawieszone są drzwi ościeżnica umieszczona jest w ścianie. Ja mogę polecić firmę KiK, które w profesjonalny sposób wykonuje drzwi wewnętrzne, zajmuje się pomiarami i montażem, oferuje także 2 lata gwarancji na wykonywane produkty.

#4 Guest_madlen12345

Guest_madlen12345
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 19:01

Niezależnie od tego ile masz pieniędzy na drzwi musisz zadać sobie pytanie z jakiego materiału mają być Twoje drzwi. To że mają być pokryte drewnem nie oznacza, że muszą być wykonane z drewna. Mogą być wykonane np z mdfu i laminowane czyli pokryte cienkimi płatami drewnianymi. Ościeżnica jest to rama na której zawieszone są drzwi ościeżnica umieszczona jest w ścianie. Ja mogę polecić firmę KiK, które w profesjonalny sposób wykonuje drzwi wewnętrzne, zajmuje się pomiarami i montażem, oferuje także 2 lata gwarancji na wykonywane produkty.

nie laminowane tylko fornirowane - przepraszam za pomyłkę pojęć.

#5 Guest_Xena

Guest_Xena
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2013 - 09:20

A może weź naklejkę na drzwi? tylko nie wiem, czy na każde drzwi będą pasowały.

#6 Guest_Aga na wychowawczym

Guest_Aga na wychowawczym
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2013 - 19:26

Ja będę mieć albo DRE albo VOX, jeszcze się do końca nie zdecydowaliśmy.Z Voxu bardzo nam się drzwi z lustrem podobają.

#7 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 08 maj 2016 - 17:36

Sklep Asilo ma świetne promocje na drzwi w maju i czerwcu. Obecnie można zakupić model drzwi Linate bez dopłaty za niestandardowe wymiary. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić. Linate, to drzwi bezprzylgowe, wykończone fornirem, lakierem (z ościeżnicą regulowaną lub ukrytą) lub przygotowane do własnoręcznego wykończenia. Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://www.asilo.pl/...miesiace-asilo/ .

#8 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 08:07

Teraz drzwi produkowane są całymi seriami. Ja wybrałam serię, która miała drzwi pełne, drzwi z małymi przeszkleniami i drzwi z większymi przeszkleniami. Dzięki temu mogłam dobrać drzwi do każdego pomieszczenia nieco inne, ale w tym samym stylu. Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne to bardzo ładne serie ma Stolpaw. Popatrz sobie tutaj http://www.stolpaw.c...rzwi-wewnetrzne . Wybór jest na tyle duży, że spokojnie znajdziesz coś dla siebie. A sam Stolpaw robi wyjątkowo dobre i trwałe drzwi.

#9 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1000 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 10:27

Ja kupowałem drzwi wewnętrzne w Leroy Merlin.

Always look on the bright side of life!

#10 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 946 postów

Napisano 31 październik 2017 - 10:39

Jak dla mnie to drzwi powinny się przede wszystkim podobać, więc kierować się własnym gustem

#11 Guest_Wera

Guest_Wera
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 20:00

W swym domu zastosowałam drewniane drzwi wewnętrzne. Wybrałam wzornictwo drzwi pełnych jak i tych z przeszkleniami. Wyboru dokonałam w salonie Sampre, gdzie mają ofertę drzwi Erkado. Muszę przyznać, że dokonałam dobrego wyboru. Drzwi są solidne i ślicznie się prezentują dzięki montażowi, na który zdecydowałam się w chwili zakupu działają bez zarzutu i są idealnie spasowane.

#12 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów

Napisano 14 luty 2018 - 11:06

Dobre i pasujące do naszych wnętrz drzwi wewnętrzne można znaleźć na homebook.pl/produkty/drzwi-wewnetrzne , ale trzeba się poważnie zastanowić nad wyborem, bo są naprawdę różnorodne.

#13 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 08:14

Polecam zamówic drzwi wcześniej. Szczególnie jeśli decydujecie się na drzwi na wymiar. Jest to element, na który nierzadko trzeba poczekać nawet kilka tygodni.

Sugeruję równiez wybrać się do Dobre Dla Domu:

https://www.ddd.com.pl/

Sklepy mają w praktycznie każdej miejscowości, w ofercie bardzo duży wybór drzwi ( nie tylko w katalogu ale i na wystawce tak wiec można sobie zobaczyć jak prezentują się realnie). Oczywiście mozna dokupić jeszcze usługę montazu. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#14 ydzik

ydzik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 03:53

Sprawdź sobie ofertę sklepu https://techdrzwi.pl...lowe-wzmocnione w której to znajdziesz drzwi stalowe. Jak dla mnie jedyny sensowny wybór na drzwi zewnętrzne. Lepiej dołożyć trochę pieniędzy i nabyć drzwi które zagwarantują nam poczucie bezpieczeństwa. Włamać się przez takie drzwi nie jest łatwo.

#15 Guest_Salva

Guest_Salva
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 12:14

Wybierając drzwi wewnętrzne warto wziąć pod uwagę typ wnętrza oraz jego wystrój. Mimo wszystko nie jest to oczywisty wybór, dobrze jest zaciągnąć porad specjalistów. Drzwi wewnętrzne o różnych funkcjonalnościach i estetyce znajdziesz w salonach Salva Okna i Drzwi - www.salva.pl 

#16 Guest_Gabi

Guest_Gabi
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 22:26

My zamówiliśmy drzwi w Parkietlux, ta sama firma robi nam schody i podłogi, więc chcieliśmy, żeby wszystko było utrzymane w jednej tonacji kolorystycznej. Nie lubię jak każdy element jest z innej parafii.

#17 michal1982

michal1982

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 08 sierpień 2018 - 08:56

Jak szukasz dobrych drzwi wewnętrznych i w miare tanich to popatrz tutaj, my je zamawialiśmy w tym sklepie http://kornik.com.pl

#18 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 709 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 09:05

Z Vox są bardzo dobre drzwi. I wydaję mi się, że cenowo też wychodzą atrakcyjnie.

#19 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 15:17

na gerde.pl wychodzi dość tanio i przede wszystkim drzwi są dobre jakościowo

#20 Tomasz2

Tomasz2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 06:19

U nas w domu mamy drzwi drewniane, dębowe firmy https://styldrzewa.pl/. Wyglądają świetnie i co ważne, drewniane drzwi są przyjazne nie tylko dla środowiska ale i dla zdrowia. A u nas, syn jest alergikiem i m.in. ma uczulenie na chemię w materiałach wykończeniowych. Więc drzwi drewniane to była niejako konieczność. Zresztą z tej firmy mamy także podłogi i schody.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych