Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Nowe mieszkanie a umeblowanie

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Marlena_N

Marlena_N

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 17:38

Ja wolałam sama meblować ;)

#22 Guest_majka

Guest_majka
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 22:16

Zastanawiam się nad wyborem mebli do nowego mieszkania, nie wiem czy bardziej iść w ciemne meble typu wenge czy może jasne - białe? Co byście wybrali?

#23 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14305 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 07 grudzień 2015 - 22:20

chcesz się sugerować komentarzami na forum ?

#24 Guest_majka

Guest_majka
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 22:39

Chciałabym zaczerpnąć porady po prostu :)

#25 Guest_wero

Guest_wero
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 22:59

A co ci się bardziej podoba i jak duże masz to mieszkanie ? A poza tym chcesz takie same meble wszędzie dawać ?

#26 Guest_majka

Guest_majka
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 23:03

właśnie lubię i jasne i ciemne meble :) Nie będę miała za dużego mieszkania nowezerniki-or.pl/wp-content/themes/old/pdf/C07.pdf bo ok. 30 m kw – kawalerka :)

#27 Guest_annn

Guest_annn
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 23:08

Jak małe mieszkanie to lepiej jasne meble :) Przecież jasne kolory powiększają przestrzeń a chyba o to ci chodzi :D Tylko nie wiem czy kurzu bardziej nie widać na jasnych meblach 

#28 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 07:58

Powiem tak, ja zamawiałem meble od Naturfusion ( www.naturfusion.pl) i jestem happy. To co ich wyróżnia to na pewno jakość. Meble są solidne, dopracowane, projekt dopieszczony. Nie uznają czegoś takiego jak – prowizorka, niedoróbka itp.

#29 zu_za

zu_za

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 12 maj 2016 - 13:28

Wydaje mi się, że projektując wnętrza w swoim mieszkaniu warto pobawić się w to samemu- o ile mamy chociaż odrobinę ogarnięcia w przestrzeni.

Warto podczas takiego projektowania i wymyślania korzystać z już istniejących patentów. Sporo takich pomysłów można znaleźć chociażby na stronie http://innetapety.pl/aranzacje

#30 jasiek99

jasiek99

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 16:12

A czy znacie może jakieś dobre sklepy z asortymentem mebli dla dzieci? Ja właśnie dość pilnie szukam czegoś sprawdzonego... Znalazłem np. tutaj coś https://www.meblik.p...-dla-niemowlat/ ale chciałbym mieć więcej tego typu ofert do porównania...

Dopiero w późniejszym wieku dowiadujemy się, co nas spotkało w młodości

#31 Zuzanka

Zuzanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 21:05

Meble kupowałam gotowe. Dobierałam odpowiednie konfiguracje, które mi odpowiadały. Natomiast narożnik i tapczan wykonywałam na zamówienie http://www.mebles.pl/tapczany.php. Tapczan zamawiałam całkiem niedawno do pokoju gościnnego. Zależało mi by w mieszkanku urządzić pokoik dla rodziców. Chciałam by w chwili gdy nas odwiedzają mieli swój kąt gdzie mogą odpocząć w spokoju. Zależało mi by był funkcjonalny, rozkładany czyli z funkcją spania jak również z pojemnikiem na pościel. Myślę, że będzie im wygodnie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy