Skocz do zawartości

Łóżko chowane dla dziecka czy normalne

52 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_nelss

Guest_nelss
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2013 - 18:30

Cześć. Jak uważacie, jakie łóżka się bardziej dla dzieci sprawdzają, chowane czy takie normalne? Dodam, że sypialnia dziecka jest niewielka, także każda oszczędność miejsca jest korzystna. Nie wiem tylko jak to jest z wygodą.

#2 Guest_TomazB

Guest_TomazB
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 22:06

Mówiąc "chowane" mas zna myśli rozkładane kanapy, czy łóżka chowane w szafie? NA pewno większą wygodą są łóżka normalne- nie trzeba ich codziennie chować i rozkładać, wystarczy pościelić, jednak jeśli pokój jest dla dziecka nieco starszego to trzeba pomyśleć także o tym, że będzie ono zapraszało kolegów i wtedy muszą oni an czymś siedzieć.

#3 Guest_nelss

Guest_nelss
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 17:20

Chodzi mi o chowane , w szafy, tak jak pisałam. Dzieci mają mały pokój i chciałabym im dać trochę więcej miejsca do zabawy kosztem właśnie łóżek. Jak koledzy przychodzą to przecież i tak na łóżkach nie siedzą, tylko jak już to na kanapie. No z tym składaniem i rozkładaniem to prawda, ale idealnego rozwiązania chyba nie ma :/

#4 Guest_TomazB

Guest_TomazB
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 18:59

Jeżeli masz w pokoju dziecka także kanapę to jak najbardziej takie chowane łóżko może okazać się strzałem w 10. Zazwyczaj pokoje dziecięce są małe i stoimy przed wyborem albo łóżko, albo kanapa rozkładana.

#5 Guest_mgdz28

Guest_mgdz28
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 21:13

Sa jeszcze takie łóżka piętrowe, nad biurkiem, to sa całe kompleksy, które pozwalają zaoszczędzić mnóstwo miejsca. Jak jest mało miejsca w pokoju, to chyba najlepiej pokombinować coś na wymiar.

#6 Guest_nelss

Guest_nelss
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 19:22

w sumie to też ciekawy pomysł by pójść w górę pomieszczenia aniżeli coś chować. Ale małe dziecko nie spadnie z czegoś takiego? Mowa o 6-latku.

#7 Guest_TomazB

Guest_TomazB
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 22:09

Oj 6-latek to wcale już nie taki maluch- wystarczy pamiętać o zainstalowaniu łóżka z barierką od strony pokoju. Faktycznie takie rozwiązania są bardzo fajne, trudno jednak znaleźć coś odpowiedniego i takie meble najlepiej zrobić na wymiar- wtedy tez będziesz mieć pewność, że masz wszystko czego potrzebujesz.

#8 Guest_mgdz28

Guest_mgdz28
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 17:50

Właśnie, jest barierka od strony pokoju, także dziecko nie spadnie :) zresztą producenci, projektanci takich mebli zwracają uwagę na bezpieczeństwo i muszą się tym kierować, zwłaszcza przy projektowaniu mebli dla dzieci. Tak, jak np. przy projektach biurek - tez są w ten sposób porjektowane, aby dziecku było jak najwygodniej i nie miało problemów z plecami. To samo łóżka. dobra firma nie pozwoli sobie tutaj na fuszerę.

#9 Guest_nelss

Guest_nelss
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2013 - 11:09

Ale czy łóżko robione na wymiar nie jest dużo droższe od standardowego?

#10 Guest_mgdz28

Guest_mgdz28
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2013 - 14:47

Nie wydaje mi się, a jeśli nawet, to są to nieznaczne różnice. Jeśli ktoś ma problem z umieszczeniem normalnego łóżka, bo np. dwa nie zmieszcza sie w pokoju, albo takie zwykle nawet sie nie zmiesci i trzeba je schowac, to tylko na wymiar sie przyda, albo np. gotowe piętrowe.

#11 Guest_nelss

Guest_nelss
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2013 - 15:33

Bardzo mi się podobają, zwłaszcza zestawy gdzie łóżko jest do góry, a na dole jest biurko i szafa - to spora oszczędność miejsca. Znasz tę markę Fawre, dobrej jakości meble oferują?

#12 Guest_teresa

Guest_teresa
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 19:45

Marka właśnie znana jest z jakości i z profesjonalizmu. Posiadają w ekipie wielu znanych projektantów wnętrza, architektów i innych fachowców. Tak długo przygotowują projekt, aż w końcu klient nie będzie całkowicie usatysfakcjonowany. Cenowo prezentują się podobnie jak inne firmy oferujące tego typu usługi, ich jednak polecam z mojego własnego doświadczenia :) Wykonali dla mnie wspaniałą pracę, także mam za co chwalić

#13 Guest_mgdz28

Guest_mgdz28
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 15:56

Ciekawa jestem realizacji, którą dla Ciebie wykonali? W razie czego podsyłam jeszcze wsparcie do tematu łóżek, może komuś się przyda dla inspiracji.http://www.fawre.pl/.../mebledladzieci

#14 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 02 listopad 2013 - 01:50

super do pokoju dzieciecego sa takie łóżka http://tablica.pl/of...ed-ID3y9sJ.htmldo swojej sypialni bym się nie zdecydowała, bo wolę wersję king size, ale do pokoju gości albo dla dzieciaków są super. Z porządnym materacem to pełnowartościowe łóżko.

#15 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1854 postów

Napisano 17 listopad 2014 - 13:20

Uważam, że dużo lepiej od razu kupić cały zestaw tego typu, powinien się sprawdzić i wiadomo jak pozytywnie spojrzą na to wszystko dzieci. Może i trochę zbyt różowe, ale większość dziewczynek widząc to oszaleje ;-)

mkolorowe_lozko_dla_dzieci_ksiezniczka_8

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#16 Guest_Kaz

Guest_Kaz
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 15:20

łóżko to musi mieć przede wszystkim dobry materac

#17 comers

comers

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 listopad 2014 - 18:08

Jeżeli pokój dziecka jest niewielki to jak najbardziej wybierz łóżko chowane. To bardzo praktyczny mebel. Meble na wymiar wcale nie muszą być droższe. Wszystko zależy od wybranego materiału i rozmiaru mebli.

Najlepszy logopeda warszawa

#18 Sebastian84

Sebastian84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 27 listopad 2014 - 14:18

raczej normalne :)

#19 tomekwilk

tomekwilk

Nowy użytkownik