Skocz do zawartości

jakie biurko?

63 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_druzylla

Guest_druzylla
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 14:55

witam- chcę kupić biurko do domu, mniej więcej takie :http://www.tanie-meb.../biurko-bh-026/ co o nim myślicie?

#2 Guest_nicholas

Guest_nicholas
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 13:07

hmmm zależy do czego będziesz używać tego biurka? czy jest Ci potrzebne do pracy na kilkanaście godzin, czy tylko spędzać będziesz przy nim z 2 godziny dziennie

#3 Guest_kacperek666

Guest_kacperek666
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 09:10

znudziły mi się drewniane biurka, więc bym nie wziął ani jednego ani drugiego;)

#4 Guest_Pola

Guest_Pola
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 11:04

Ja jakiś czas temu szukałam fajnego biurka i w Agata meble sporo mi wpadło w oko.

#5 Guest_Makabre12

Guest_Makabre12
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 16:37

mi to się podobają takie meble ładne, klasyczne, do tradycyjnych wnętrz.

#6 Guest_belmondo

Guest_belmondo
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 16:48

mi się wydaję, że im mnie kombinowane biurko tym lepiej, siła leży w prostocie

#7 Guest_Makabre12

Guest_Makabre12
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 17:19

no to mamy podobne gusta, jak widać w moim poście powyżej ja tez stawiam na klasykę bez zbędnych udziwnień:)

#8 Guest_nuka84

Guest_nuka84
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 00:25

ja od ponad roku posiadam model biurka szklanego

#9 Guest_KasiaBB

Guest_KasiaBB
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 13:59

Witam,ładne to biurko. Teraz jest w czym wybierać: wszędzie można dostać coś ładnego, funkcjonalnego albo oryginalnego :D Ja właśnie szukam biurka dla dziecka i nie mogę się zdecydować, które będzie dobre :D Córa sama już przebiera, więc może pójdzie mi szybciej.

#10 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 05 październik 2013 - 15:48

Jak ktoś z Was ma niedaleko do Krakowa to jest teraz tam otwarty nowy salon meblowy agata meble.. jest przeogromny stąd wybór bardzo duży. Sama się zastanawiam czy kupować samo biurko czy lepiej zacisnąć pasa i kupić całą skompletowaną meblościankę aby już biurko idealnie pasowało.. sama nie wiem.

#11 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 07 październik 2013 - 15:32

ostatnio wsiąkłam w tym salonie na parę ładnych chwil :)aż się maż zmartwił czemu mnie tak długo nie ma. Ale w końcu padła decyzja co do mebli, no i masa nowych dodatków pojawiła się w salonie,w kuchni i łazience:)i spokojnie mogę powiedzieć, ze będę wsiąkać na dobre w tym salonie bo uwielbiam tego typu zakupy:)

#12 Guest_wopka

Guest_wopka
  • Goście

Napisano 07 listopad 2013 - 00:16

W Agata meble można chodzić, szukać, wybierać... takiego wyboru wydaje mi się, że nie ma wszędzie. Oni mają ogromną ilość różnych firm więc można przebierać.

#13 Guest_Kasandra

Guest_Kasandra
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 13:56

My zdecydowaliśmy się na droższe biurko tej firmy: http://meblemoll.pl/ Moim zdaniem to dobre rozwiązanie bo biurko jest dobrej jakości dopasowane do wieku dziecka, rośnie razem z nim.

#14 Guest_antol

Guest_antol
  • Goście

Napisano 15 maj 2014 - 05:13

Ja szukam biurka dla 10-latki. Doradzicie cos?

#15 Guest_iska

Guest_iska
  • Goście

Napisano 15 maj 2014 - 05:15

Fajne biurka i w przystępnych cenach widziałam w Black Red White na http://www.brw.com.p..._stoly_biurowe/

Najbardziej spodobało mi się różowe biurko HiHOT-BIU idealne dla dziewczynki:) Też mam córkę i od jakiegoś czasu marudzi mi że chce nowe biurko... Chyba nie mam wyjścia i będę musiała jej jakieś kupić;)

#16 Guest_kamila897

Guest_kamila897
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2014 - 14:25

Ja zdecydowałam się na takie biurko http://meblemoll.pl/. Fakt, że nie należy ono do najtańszych, ale moim zdaniem warto dopłacić do wyższej jakości i biurka na długie lata. 

#17 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 557 postów

Napisano 09 czerwiec 2014 - 08:05

Biurko jak biurko. Średnio mi się podoba, ale tak ogólnie ważne, żeby pasowało do całego wnętrza i innych mebli.

#18 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2014 - 11:47

Dla mnie najważniejsza jest trwałość na lata dlatego zdecydowałam, że do pokoju mojego 7 letniego syna wstawię biurko z kolekcji Smart by VOX http://www.meble.vox...ox-smart-by-vox. Jest duże, ma przemyślanie zaprojektowany blat, regał i kontenerki. Wybrałam się do salonu Meble VOX i doradca pokazał mi jakie cuda można z tym biurkiem robić. Dokręcać metalowe i korkowe nakładki, powiesić przybory, dodać organizery i specjalne uchwyty, które służą do zawieszania gadżetów. Co jest jeszcze ważne, to możliwość dostosowania wysokości blatu do wieku dziecka. Super produkt, zdecydowanie posłuży nam na długie lata!

#19 Sebastian84

Sebastian84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 02 lipiec 2014 - 08:03

To biurko z pierwszego linka wydaje się być w porządku.

#20 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 557 postów

Napisano 07 lipiec 2014 - 09:46

Biurko jak biurko. Nic specjalnego. No ale to tobie ma się ono podobać, nie nam ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych