Skocz do zawartości

projektowanie i wystrój

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Dorota.Sm

Guest_Dorota.Sm
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2011 - 20:04

Powrót do tradycyjnego stylu jest widoczny również w domu. Obok zwykłych produktów widać bardzo mocny nacisk na promowanie własnego stylu i pomysłów. Motywy wyrabiane w szkle to jeden z mocniejszych i bardzo nowatorskich pomysłów. Wyroby te są ponad czasowe i uniwersalne. Wytrzymałość i jakości to ważny motyw dla kupujących. Atut dla wystroju wnętrz to szeroki asortyment pod względem motywów ozdobnych i koncepcji danego projektu. Ozdobne naczynia czy dekoracje stołu zawsze wywierają pozytywne wrażenie. Dbałości o styl i estetykę przekłada się na styl zakupów i rodzaj kupowanych produktów. Produkty ze szkła są bardzo popularne jako elementy ozdobne i dekoracyjne. Szkło pozwala na nowoczesność i rozwój inspiracji dla wnętrz. Jest szeroko wykorzystywany przy projektowaniu niezwykłych i wyjątkowych form i wzorów. Szeroka gama kolorystyczna to odpowiedź dla każdego wnętrza, każdego projektu i planu design. Bogactwo form, bogactwo kolorów jest pod obserwacją designerów i projektantów. NEW DESIGN

#2 Guest_Anita.P1979

Guest_Anita.P1979
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 14:35

tylko co z ceną?

#3 Guest_a.wyszko

Guest_a.wyszko
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2012 - 23:28

zgadzam się, że szkło może ładnie wyglądać w domu, ale zastanawiam się nad jedną kwestią. Bo jak dużo szkła to jest ryzyko, że się całe te szklane ozdoby potłuką:P Raczej taka koncepcja wchodzi w grę dla bardzo spokojnych ludzi. Jak tu imprezkę zrobić w takim szklanym mieszkaniu:P?

#4 Guest_Reggae_Girl

Guest_Reggae_Girl
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 13:09

u mnie szkło nie wchodzi w grę, przy dwójce dzieciaków;)

#5 Guest_Anita.P1979

Guest_Anita.P1979
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 11:50

czyli szklo pozostaje dla dziadkow? ;)

#6 Guest_Reggae_Girl

Guest_Reggae_Girl
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 15:55

jasne, ze nie, ale na pewno dla ludzi w takim wieku, ktorzy nie rozbija tego i się nie pokalecza...wytłumacz to 2 letniemu dzieciakowi

#7 Guest_edbud

Guest_edbud
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 19:28

zgadzam sie z Reggae_Girl, poza tym że wygląda to świetnie maluch nie zrozumie jak łatwo narobić dużej szkody

#8 Guest_Reggae_Girl

Guest_Reggae_Girl
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2012 - 11:10

dokładnie, szkło jest fajne, jak się go umiejętnie użyje, jednak nie dla wszystkich, nie dla tych, którzy mają dzieci;)

#9 Guest_Anita.P1979

Guest_Anita.P1979
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 11:51

moze szklany dach, dzieci nie dosiegna ;p

#10 Guest_Kacper867

Guest_Kacper867
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 12:05

no szklany dach to fajny pomysł, gorzej jak mieszkasz w bloku to nie masz na to wpływu.

#11 Guest_edbud

Guest_edbud
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 15:12

szklany dach to tak trochę jak w cieplarni

#12 Guest_Marta.M

Guest_Marta.M
  • Goście

Napisano 20 luty 2012 - 08:24

mi się szklany dach nie kojarzy z cieplarnią, raczej z przestrzenią i romantycznym widokiem na gwiazdy na niebie :)

#13 Guest_Reggae_Girl

Guest_Reggae_Girl
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 12:03

zalezy jaki oczywiście......a jest jakies specjalne szkło, żeby mi szyby tam na tym dachu np. nie "rosiały" i zaparowywały od ciepła w domu?

#14 Guest_Amigo007

Guest_Amigo007
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 13:06

pewności nie mam, ale wydaje mi się, że to kwestia wentylacji, poziomu wilgotności w mieszkaniu, trzeba mieć odpowiednią temperaturę w mieszkaniu i takie tam, ale może ktoś wie coś na pewno

#15 Guest_edbud

Guest_edbud
  • Goście

Napisano 24 luty 2012 - 16:25

bardzo wiele zależy od wentylacji bo jak nie będzie dobrej to bez względu na temperaturę nie będzie efektu

#16 Guest_Anita.P1979

Guest_Anita.P1979
  • Goście

Napisano 25 luty 2012 - 13:01

z takim szklanym dachem, w lato byłoby gorąco ;p cały romantyzm i przestrzeń znikają kiedy pot cieknie strumieniem

#17 Guest_edbud

Guest_edbud
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 20:07

no tu akurat racja :P mało romantycznie. Ale to chyba tak nie działa bo to szkło nie jest takie zwykłe tylko też są takie które blokują promienie słoneczne.

#18 Guest_Reggae_Girl

Guest_Reggae_Girl
  • Goście

Napisano 27 luty 2012 - 12:38

o matko, tyle zachodu, zeby sobie niebo poogladac to ja juz wole wyjsc na powietrze i polozyc sie na trawie

#19 Guest_Laura212

Guest_Laura212
  • Goście

Napisano 27 luty 2012 - 12:55

a to już zależy gdzie mieszkasz, bo w dużym mieście przy intensywnym oświetleniu nocnym to nie za bardzo widać ładne niebo, no i mi to by się średnio chciało wychodzić.

#20 Guest_Anita.P1979

Guest_Anita.P1979
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 12:15

co nie zmienia faktu, ze jesli masz sklany dach w miescie to wychodzi na to samo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych