Skocz do zawartości

wystrój wnętrz

156 odpowiedzi w tym temacie

#21 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 983 postów

Napisano 16 wrzesień 2015 - 11:19

Bardzo podoba mi się ten pokój ze zdjęcia powyżej. Wygląda trochę muzealnie, ale odpowiada mi ten styl.

#22 Guest_AdrianRR

Guest_AdrianRR
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2015 - 10:10

Zastanawiałem się kiedyś jak sprytnie są projektowane restauracje i hotele i że warto z nich czerpać inspirację , ponieważ za tym stoją profesjonaliście smile.png Pod wpływem wizyty w hotelu Rialto w Warszawie i w restauracji hotelowej nabrałem ochoty na wprowadzenie stylu art deco w moim mieszkaniu... byłem tak zdziwony jak dobrze czuję się we wnętrzach w tym stylu.Zrobione ze smakiem i  z klasą- majstersztyk.

#23 Marlena_N

Marlena_N

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 17:40

a macie może pomysł na aranżację salonu? chciałabym by wszystko było białe, ale nie wiem czy jest to funkcjonalne...

#24 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 983 postów

Napisano 30 wrzesień 2015 - 08:17

Z funkcjonalnością bywa różnie, ale na pewno jest to bardzo modne na wzór stylu skandynawskiego.

#25 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 01 październik 2015 - 11:32

Styl skandynawski do mnie nie przemawia. Wolę raczej cieplejszą aranżację. Drewno, najlepiej jasne - pomieszczenie wydaje się przytulniejsze.

#26 Guest_Everlastingflowers

Guest_Everlastingflowers
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 07:07

A może zielone ściany z roślin stabilizowanych, mchu leśnego? Bardziej ekologicznie się nie da, a efekt jest szalony. Zieleń w domu bez zbędnej opieki, podlewania. Everlastingflowers.pl

#27 moniczka12

moniczka12

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 150 postów
  • LokalizacjaŁódż

Napisano 07 październik 2015 - 08:51

Dobrym pomysłem na aranżację wnętrza jest zamontowanie grzejników dekoracyjnych. Ja sama zastanawiam się nad wymianą swoich na takie, dodatkowo modele łazienkowe mają możliwość wieszania ręczników, a to bardzo wygodna sprawa. Osobiście podoba mi się taki grzejnik http://kaldekor.pl/grzejnik-arche-bad ale modeli jest wiele, więc można wybrać do komu pasuje. To bardzo stylowe rozwiązanie. 

#28 zdrawko

zdrawko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 04 luty 2016 - 11:30

My mamy mieszkanie w spokojnych kolorach. Najwygodniej się mieszka właśnie w takim. 

Od dzisiaj soki tylko pochodzące z wyciskarki.

#29 Namdu

Namdu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 09 luty 2016 - 10:34

Ja przy remoncie korzystałam z firmy Zumar. Robią genialne meble na wymiar Łódź. Działają też w realizacjach związanych z meblami komercyjnymi dlatego z pewnością warto zapoznać się z ich ofertą. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że to rzetelna firma. Bardzo ładne i solidne wykonanie. 

#30 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2245 postów

Napisano 16 luty 2016 - 12:00

Powiem tak...niby banał, a praktyka pokazuje, że samodzielne zestawienie kolorów do prostych nie należy. Wszystko w praktyce zależy od pomieszczenia, oczekiwań, położenia pokoju, okien itp. Pierwsza sugestia to szukanie po gotowcach internetowych, a druga to proszenie wykonawców. U nas ludzie od http://kapitanremont.pl/po prostu pokazali swoje dotychczasowe realizacje i to wystarczyło.

#31 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1032 postów

Napisano 22 luty 2016 - 21:09

Ja często inspiruję się aranżacjami z netu.

Always look on the bright side of life!

#32 Guest_kanten

Guest_kanten
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 20:29

Jeśli chodzi o wnętrza funkcjonalne i nowoczesne, to myślę,że doskonale sprawdzi się architekt wnętrz z Legnicy, z pracowni www.designmdesign.pl. Współpracowałem z nimi i  to był fajny wybór.

#33 robertgarbanza

robertgarbanza

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 30 lipiec 2016 - 21:09

Z tego co widzę we Wrocławiu, w restauracjach na przykład, teraz króluje surowe drewno w połączeniu z bielą. Klasycznie, lekko rustykalnie- mnie się to podoba. Oczywiście, nikt tego nie skomponuje tak dobrze jak architekt wnętrz. Ja przy urzadzaniu domu zatrudniałem projektanta wnętrz i uważam, że to dobra inwestycja, ale wszystko zależy od kapitału, jakim się dysponuje.

Zajmuję się sprzedażą okien i drzwi- Wrocław i okolice.

#34 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 983 postów

Napisano 03 sierpień 2016 - 10:38

Ja najczęściej inspiracje odnoście wystroju wnętrz czerpie z internetu, a można znaleźć wiele fajnych rozwiązań. Ostatnio czytałam ciekawy artykuł o wystroju wnętrza w czarnym kolorze: http://kedu.pl/wystr...zarnym-kolorze/ i jest to o tyle interesujące, że nigdy bym nie wpadła na to, by używać czerni do aranżacji, bo zawsze wydawało mi się, że to zbyt ciemny kolor i zbyt ponury, ale jak widać może z tego wyjść coś naprawdę fajnego.

#35 Guest_lilia

Guest_lilia
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2016 - 18:40

Ciekawy klimat można uzyskać też dzięki poduszkom dekoracyjnym, porozmieszczanych w różnych miejscach. Mi się podobają akurat takie jak od www.dwiesiostry.eu.

#36 Guest_Karooo

Guest_Karooo
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2016 - 13:31

Ja bardzo inspiruję się różnymi aranżacjami już gotowymi. Przeglądam wobec tego różne potrale wnętrzarskie. Ostatnio znalazłam mieszkaniezpomyslem.pl. Jest tam wiele bardzo ciekawych artykułów, porad i zdjęć. Można znaleźć coś w każdym stylu do każdego pomieszczenia 

#37 Guest_laura

Guest_laura
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2016 - 12:52

Ktoś tu wspomniał o kominku. Faktycznie, może on robić przytulny klimat. W takiej sytuacji warto pamiętać też o stylowych stojakach na drewno kominkowe, takich jak na galmetbis.pl - mnie się bardzo podobają.

#38 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 741 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 09:09

Ja kiedyś myślałam o kominku, zrezygnowałam jednak z tej koncepcji. Stwierdziłam, że za dużo z nim potem "zabawy".

#39 anuszka80

anuszka80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 10:30

Hej, moim zdaniem przy urządzaniu wnętrz warto skorzystać z pomocy architekta, który doskonale wie, co i jak połączyć, aby  było stylowo, ale też, jakie rozwiązanie zastosować, aby było funkcjonalnie :) My korzystaliśmy przy urządzaniu domu z pomocy profesjonalistki, pani Danuty z DF Interior, polecam zobaczyć jej realizacje na http://dfinterior.info - robią wrażenie :)

#40 zu_za

zu_za

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 08:02

W restauracjach często fajnie prezentują się tapety.

W sklepie Inne Tapety mają dużo wzorów- widziałam i takie z ornamentami i takie bardziej nowoczesne więc może to jest dobry pomysł na aranżację?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych