Skocz do zawartości

nwoczesne wyposażenie kuchni

101 odpowiedzi w tym temacie

#41 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 939 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 12:30

A podobaja Wam się białe meble? Są praktyczne, czy jednak nie?

#42 bogusbier

bogusbier

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 10:45

Preferuję nowoczesne wystroje wnętrz, lubię minimalizm :-) 

#43 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 13:10

A wolicie kuchnię zamkniętą czy otwartą? Ja zdecydowanie wolę zamkniętą. Miałam otwartą w poprzednim mieszkaniu i bardzo mi to przeszkadzało, w końcu oddzieliłam ją od pokoju za pomocą ściany składanej sowan swg 120, to było dobre rozwiązanie. Teraz mam kuchnię zamkniętą i nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej.

#44 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 939 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 10:27

Preferuję nowoczesne wystroje wnętrz, lubię minimalizm :-) 

A jaka kolorystyka Cię interesuje? Biele, szarości, a może czerń?

#45 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 787 postów

Napisano 21 wrzesień 2017 - 12:42

Ja w kwestii kuchni to stawiałabym bardziej na profesjonalne wyposażenie sprzętu AGD. meble meblami też są ważne ale najważniejsze dla mnie to dobrej jakości lodówka, zmywarka, piekarnik itp. I właśnie na to, stawiałabym największy nacisk. Będę u siebie wymieniać lodówkę i taką która spełniałby wszelkie moje oczekiwania, jest ta którą znalazłam na stronie http://www.zadowolen...arko-zamrazarka i nawet odpowiada mi ona cenowo. W porównaniu do sklepów stacjonarnych, to będzie udany zakup.

#46 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 26 wrzesień 2017 - 14:19

Białe meble mi się podobają, ale w kuchni to tak średnio.

Always look on the bright side of life!

#47 Guest_Coyyott

Guest_Coyyott
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 22:23

W nowoczesnej kuchni warto mieć dobre, jakościowe wyposażenie pokroju noży, garnków, naczyń czy patelni. Ja w swojej kuchni postawiłem na żeliwo, ceramikę Staub (patelnie, naczynia i akcesoria), stal Zwilling (głównie noże, ale również akcesoria, sztućce, garnki, sommelier itp) oraz Ballarini (różne garnki, patelnie, woki i seria MasterChef)

#48 majka3131

majka3131

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 01 październik 2017 - 19:47

Wiadomo, wygląd kuchni to kwestia gustu, ale funkcjonalność to już coś, co wszystkim jest potrzebne :) Dobra firma od mebli na pewno pomoże zaprojektować kuchnię tak, aby była jak najbardziej funkcjonalna. Mogę polecić ekipę z firmy Qchnie.pl, tu ich strona http://meblowanie.com.pl/

#49 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 939 postów

Napisano 02 październik 2017 - 18:48

Niestety, wiele osób zapomina o funkcjonalności kuchni. Stawiają tylko na jej wygląd...

#50 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 08 październik 2017 - 11:05

Ja kuchnię mam już odremontowaną i teraz z żoną kupujemy sprzęty AGD. Złozyliśmy spore zamówienie w sklepie galeria łucznik na blender, opiekacz do kanapek, sokowirówkę i młynek. Wszystko doszło do nas błyskawicznie.

#51 Robertson

Robertson

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 23 październik 2017 - 20:08

Moim zdaniem bardzo fajnym pomysłem to nowoczesnej i eleganckiej kuchni są produkty z kamienia naturalnego takie jak np. oferuje producent http://www.jppilch.plSą niezwykle estetyczne, funkcjonalne i spełnią swoją funkcje przez wiele lat. Wam też sie podobają? Co o nich sądzicie?

#52 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 28 październik 2017 - 19:44

Jeśli szukacie małego sprzętu agd, sprawdźcie ofertę sklepu internetowego ELDOM. Na ich stronie jest wszystko co niezbędne do kuchni czy łazienki w naprawdę dobrych cenach. Upatrzyłam sobie tam ciekawą kawiarkę, o taką: http://www.eldom.eu/...aromatica-eldom mam nadzieję że kawa będzie smakowała równie dobrze co we Włoszech.

#53 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 939 postów

Napisano 30 październik 2017 - 13:47

Nie mam nic tej firmy. U mnie w mieszkaniu rządzi raczej Amica.

#54 Guest_coffeePS

Guest_coffeePS
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 16:26

U mnie za to rządzą lodówki Liebherr. Bardzo dobre sprzęty, wydajne, ładne, energooszczędne. Ogólnie rzecz biorąc mogę polecić, miałam wcześniej Amicę, teraz mam Liebherr i przyznaję, że jestem zadowolona.

#55 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 15:55

Dla mnie najważniejsze jest to, żeby meble były przestronne i żeby się je dobrze czyściło.

#56 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 862 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 14:51

Oczywiście, że jest to ważne.Jednak wygląd również ma duże znaczenie. Kuchnia powinna nie tylko być użytkowa, ale również się nam podobać. Warto jest zlecić wykonanie projektu  w biurze projektowym. Dzięki temu kuchnia będzie nie tylko przestronna i wygodna, ale również będzie się prezentowała atrakcyjnie.

Sporo ciekawych projektów kuchni i metamorfoz znajduje się tutaj

https://deante.pl/pl...y-wnetrz-kuchni

#57 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 939 postów

Napisano 16 listopad 2017 - 09:47

A z jakich firm macie sprzęt kuchenny? I ile Was łącznie wyniósł?

#58 Guest_Dorota D

Guest_Dorota D
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 14:05

A widzieliście może te stoły i krzesła w mebluj dom, ależ mają teraz nowości i to w promocyjnej cenie. Ja już kupiłam ekstra stół liberi do którego dopasowałam sobie ekstra nowoczesne krzesła olaf. Fajny zestaw i nareszcie moja kuchnia jest kompletnie urządzona i bardzo funkcjonalna.

#59 Shane

Shane

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 15:54

A z jakich firm macie sprzęt kuchenny? I ile Was łącznie wyniósł?

Z marek które pamiętam to wiem, że mam noże od Fiskars bo sam kupowałem :Dseger.pl mam kilka rzeczy w ogrodzie od nich więc i noże wybrałem. Sprawują się nieźle, są to moje pierwsze lepszej jakości noże i na razie mi wystarczają, są ostre i się nie tępią, na razie nie wymagają ostrzenia. Całej reszty nie pamiętam, mam jakiś garnek philipiaka który dostałem na imieniny i blender zelmera. ;) ogólnie dobrze jest mieć markowe rzeczy, chociaż wiadomo, że droższe.

#60 rolety

rolety

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 11:46

to faktycznie świetna firma, ale cany mają chyba dość wysokie

Referenz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych