Skocz do zawartości

nwoczesne wyposażenie kuchni

101 odpowiedzi w tym temacie

#21 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 939 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 12:13

Ja postawiłam na wiele nowoczesnych dodatków. Ale starałam się też, żeby były funkcjonalne.

#22 Guest_majlajf

Guest_majlajf
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 13:40

Funkcjonalność to podstawa, po co dodatki, które są niepotrzebne. Ja swoją kuchnię wyposażyłem w żeliwo i ceramikę Staub (REWELACYJNA JEST), do tego zestawy noży kuchennych, akcesoria różne i garnki Zwilling. Jak dla mnie najlepsze połączenie.

#23 Alteza sufity napinane

Alteza sufity napinane

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 11 maj 2017 - 23:32

W kuchni tradycyjny sufit podwieszany z karton-gipsu może sobie nie poradzić. Dlatego polecam zamontowanie sufitu napinanego, który nie zatrzymuje wilgoci. Skrapla on parę wodną, na swojej powierzchni, nie zatrzymując jej.

zdjęcia na FB: http://bit.ly/2qZiV3v

#24 Guest_GabryśkaL

Guest_GabryśkaL
  • Goście

Napisano 12 maj 2017 - 08:59

Widziałam juz te sufity i nawet fajnie to wygląda, ale na razie nie planuje wielkich zmian w swojej kuchni. Jedyne co wymaga wymiany i to natychmiastowej to stół i krzesła. Praktycznie to już wybrała w Meble Hot fajny drewniany zestaw, ale zastanawiam się jeszcze na tapicerką czy wziąć tą z eko skóry, czy tradycyjnie materiałową. jak sadzicie, która jest lepsza do kuchni?

#25 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 939 postów

Napisano 16 maj 2017 - 13:41

A co myślicie o meblach na wysoki połysk? Teraz są chyba najmodniejsze.

#26 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 16 maj 2017 - 14:04

Mnie się nie podobają. Wolę takie matowe.

Always look on the bright side of life!

#27 Olesia

Olesia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 maj 2017 - 19:17

Ja polecam meble od wanzbig. Szczególnie dla tych którzy mają w głowie już jakiś pomysł lub po prostu szukają jakichś mebli na wymiar. Jeżeli chodzi o wyposażenie to nie wyobrażam sobie kuchni bez zmywarki. Oczywiście nie mówię tutaj o lodówce czy kuchence bo to raczej oczywiste. Zdecydowanie jestem w stanie obejść się bez mikrofali i ekspresu do kawy - kawiarka wystarczy :)

#28 Guest_paciaciak

Guest_paciaciak
  • Goście

Napisano 23 maj 2017 - 10:43

Do nowoczesnego wystroju rewelacyjnie nadają się noże kuchenne, garnki i akcesoria Zwillinga. Super nowoczesny design. A jak ktoś chce troszkę klasyki to moim zdaniem naczynia żeliwne Staub są perfekcyjne. Zawsze można wziąć od nich pojemniki, naczynia i akcesoria ceramiczne czy do duszenia

#29 Guest_dziewczynozkebabem

Guest_dziewczynozkebabem
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 11:02

Prawda, ja mam i siebie noże kuchenne Zwillinga i sprawują się rewelacyjnie już od kilku lat. Ale naczynia żeliwne stauba, tak jak polecałeś, muszę sprawdzić bo przyjaciółka żony ma i chwali bardzo. Ja jednak wolę chyba stal a widziałem, że te garnki zwillinga są tez bardzo chwalone

#30 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 939 postów

Napisano 13 czerwiec 2017 - 13:25

Widziałam niedawno noże tej firmy. Ale były dość kosztowne, już wolę fiskarsa.

#31 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 182 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 10:50

My jesteśmy fanami kokosa pod każdą postacią, dlatego w naszej kuchni po remoncie nie mogło zabraknąć panelu szklanego z tym motywem https://urboart.pl/3...zklane-kuchenneAczkolwiek uważam, że inne panele też są bardzo ładne i mogą się dopasować pod względem kolorystycznym i wyglądu do różnego rodzaju pomieszczeń. A jak Wam się podobają takie panele w kuchni?

#32 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 939 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 12:54

A macie zmywarkę w kuchni? Jak dla mnie to podstawowy sprzęt AGD.

#33 bajadera

bajadera

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 13:11

dorobiłam się kilka miesięcy i zmywarki, oszczędniej ale i wygodniej. A zobaczcie jakie super sprzety mają w Duka, zamawiam tam sporo rzeczy do domu a to ich agd robi wrażenie https://dukapolska.com/agd

#34 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 14:43

Zmywarka to rzecz obowiązkowa. Ja sobie bez niej nie wyobrażam funkcjonowania.

#35 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 939 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 12:49

Ja tak samo. No i dzięki niej można zaoszczędzić wodę.

#36 Guest_lisekowska

Guest_lisekowska
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 18:51

Ale oprócz AGD można też zainwestować np w dobre naczynia żeliwne, garnki i patenie żeliwne albo noże kuchenne. Ja mam takie zestawy od Stauba i Zwillinga, do tego sztućce, akcesoria i garnki, też od Zwillinga i troszkę zestawów do manicure. Do nowoczesnej kuchni w sam raz

#37 Amoniaczek2

Amoniaczek2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 155 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 09:27

Zależy o jakim wyposażeniu mówimy? Jeśli chodzi o meble kuchenne, to w pierwszej kolejności należy stawiać na ich jakość, żeby posłużyły długie lata :) Mój kuchenny komplet pochodzi ze sklepu Meblo dom II w Rzeszowie i jestem bardzo zadowolona : https://meble-do.pl/...e-kuchenne.html

#38 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 11:14

Jak meble to tylko na wymiar, bo każdy ma inną kuchnie. Jednak kuchnia na meblach się nie kończy, a trzeba również pamiętać o akcesoriach. Z własnego przypadku wiem, że nie należy oszczędzać na nożach. Dobry nóż to podstawa do przygotowania praktycznie każdego posiłku.

#39 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 13:24

W nowoczesnej kuchni im mniej rzeczy - tym lepiej. Sądzę, że wiele osób się ze mną zgodzi.

#40 Hanneman

Hanneman

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 10 wrzesień 2017 - 22:15

Jeśli mniej to na pewno muszą być lepsze. Osobiście uwielbiam rzeczy pod zabudowę, moja kuchnia jest cała zrobiona w takim stylu. Specjalnie wybierałem sprzęty tak, aby wszystko pasowało. Dla mnie najlepszymi produktami pod zabudowę są te firmy Liebherr. Ich lodówka do zabudowy to dla mnie mistrzostwo świata - pojemna, idealne wymiary do mojej kuchni, chłodzi rewelacyjnie. Nie miałem nigdy lepszej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych