Skocz do zawartości

nwoczesne wyposażenie kuchni

56 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_fifi

Guest_fifi
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 11:12

każda kuchnia stanowi wyjątkowe miejsce, zwykle określana jest jako serce domu, ogniska domowego, skupia rodzinę przy wspólnym stole lub na gotowaniu rodzinnego obiadu. Urządzenie kuchni powinno być przede wszystkim praktyczne i wygodne dla jej użytkownik, dlatego tez z myślą o gospodyniach i gospodarzach domowych powstało wielofunkcyjne urządzenie kuchenne varadero, czerpiące technologię z nowoczesnych rozwiązań dużej gastronomii, w szybki i prosty sposób odkryjesz przyjemność gotowania bez użycia dziesiątek poszczególnych sprzętów kuchennego agd.

#2 Guest_Pola_Negri

Guest_Pola_Negri
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 14:09

zupełnie nie jestem przekonana do stosowania urządzeń wielofunkcyjnych w kuchni. Poza tym, jeśli kuchnia jest sercem domu i panuje w niej rodzinna atmosfera to po co przy pomocy jakichkolwiek urządzeń skracać czas pobytu w niej?

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 16:59

zgadzam się z Polą.

#4 Guest_klassi

Guest_klassi
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2011 - 16:03

ja lubię połączenie nowoczesnej kuchni (głównie chodzi mi o technologiczne rozwiązania) z tradycyjną atmosferą i dodatkami, które sprawiają że chce się przebywać w tym pomieszczeniu. We wszystkim według mnie trzeba zachować umiar.

#5 Guest_detert

Guest_detert
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2014 - 19:46

Jaką lodówkę proponowalibyście do nowoczesnej kuchni, ale tak żeby nie wydawać za dużo? Da się w ogóle coś dobrego znaleźć za mniejsze pieniądze?

#6 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 20 sierpień 2014 - 15:43

Nowoczesna kuchnia to przede wszystkim odpowiedni projekt i design, a dopiero potem sprzęt. Z resztą np. lodówkę można łatwo wystylizować na nowoczesną wystarczy kilka sztuczek ;) Polecam wam spojrzenie na propozycje http://www.porczynski-sieradzki.pl/ szczególnie fajne są adaptacje Loftów. Jeśli macie nowoczesne wnętrze to moim zdaniem najbardziej pasują sprzęty w kolorze białym lub metalicznym.

#7 bodziony

bodziony

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 27 sierpień 2014 - 13:28

a ja polecam fajny poradnik, jak dobrać wymiary lodówki do nowoczesnej kuchni - bo zrobiła się moda jak side by side, a potem stoją puste albo psuje się w nich jedzenie: http://www.morele.ne...ry-lodowki/840/

#8 monia55

monia55

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 wrzesień 2014 - 20:03

a ja wole kuchnie tradycyjna...jedyne co to zmywarka by sie przydała...ale tak nic bym nie zmieniała...lubię kuchnie jest miejscem Naszych porannych spotkań...uwielbiamy w niej przesiadywać...i szykować jedzenie

===============

Tylko u Nas elektroniczne papierosy

#9 harmidon

harmidon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 30 wrzesień 2014 - 12:20

Najlepsza tradycyjna kuchnia ze wszystkim co potrzeba i dużą lodówką i do tego magnesy na lodówkę co by nudnawo nie było :P  magnesy na lodówce zajmują ją całą fajnie to wygląda. polecam każdemu te magnesy na lodówkę!! :D

Stwórz własne Magnesy na samochód ! :)

#10 Dorota77

Dorota77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 październik 2014 - 11:07

Bardzo mi się podoba kuchnia w stylu angielskim, od jakiego czasu bardzo modna. Polecam artykuł kb.pl/teksty/2013/12/10/kuchnia-w-stylu-angielskim-jak-ja-zaprojektowac.

#11 tamud

tamud

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 11:55

Kuchnia nowoczesna jak najbardziej może łączyć ze sobą elementy tradycyjne. Sam jestem świeżo po zamawianiu blatu kuchennego http://dobrykamienia...laty-kuchenne/

Generalnie sam starałem się, aby kuchnia łączyła ze sobą elementy nowoczesne z tradycyjnymi. W Białymstoku, skąd piszę, znalezienie designerskiej kuchni nie jest problemem, ale już wyodrębnienie ciekawego elementu i skomponowanie go z czymś własnym, to nie lada wyzwanie.

Jednak polecam łączenie kilku ciekawych elementów. Najlepiej jest komponować wszystko samemu.

#12 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 06:49

My jakiś czas temu urządzaliśmy praktycznie cała kuchnie. Postawiliśmy na sprzęt Candy. NIe tylko z uwagi na to,że sprzęty nie są drogie ale na to,ze Candy ma w Polsce bardzo dobry serwis tak wiec ewentualne części do napraw pogwarancyjnych nie są drogie i nie ma problemu z szybką naprawą. Poza tym mielśmy już kilka sprzętów tej firmy i nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń.

Odsyłam do ich katalogu: http://www.candy.pl/pl

#13 Dmochov

Dmochov

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 12 lipiec 2016 - 08:04

Kuchnia nowoczesna jak najbardziej może łączyć ze sobą elementy tradycyjne. Sam jestem świeżo po zamawianiu blatu kuchennego http://dobrykamienia...laty-kuchenne/

Generalnie sam starałem się, aby kuchnia łączyła ze sobą elementy nowoczesne z tradycyjnymi. W Białymstoku, skąd piszę, znalezienie designerskiej kuchni nie jest problemem, ale już wyodrębnienie ciekawego elementu i skomponowanie go z czymś własnym, to nie lada wyzwanie.

Jednak polecam łączenie kilku ciekawych elementów. Najlepiej jest komponować wszystko samemu.

Połączenie elementów nowoczesnych z tradycyjnymi w kuchniach jest coraz bardziej popularne.

Dla Mnie jednak wartością dodana w takich sytuacjach są elementy wspólne - takie, które da się komponować w optymalny sposób.

Co do samych blatów, to ja także podzielam opinie, że są one niezwykle ważne w ogólnym wstawieniu tożsamości danej kuchni.

#14 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 557 postów

Napisano 13 lipiec 2016 - 09:45

Ja bym jednak stawiała na nowoczesne urządzenie wnętrz, a przede wszystkim na to, by kuchnia ta była maksymalnie funkcjonalna.

#15 Zuzanka

Zuzanka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 20:53

Kuchnie mam małą więc musiałam ją w prosty sposób zagospodarować by w sposób funkcjonalny mi służyła. Postawiliśmy na prostą zabudowę w białym kolorze z dodatkiem czerwieni. Sprzęt AGD http://milenium-agd.pl/ wybraliśmy w zabudowie, tak że stanowi on spójną całość. Tam gdzie kupowaliśmy była możliwość dowozu i skorzystania z opcji podłączenia. Prowadzą tam też serwis więc gdyby coś się zepsuło wiem gdzie mogę udać się po pomoc.

#16 Dmochov

Dmochov

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 18 sierpień 2016 - 08:32

Nie ma dla Mnie inaczej wykonanej kuchni niż taka, która zostaje zrobiona pod wymiar. Jestem po dwóch remontach. W mieszkaniu zdecydowałem na montaż typowych mebli kuchennych, które zostały zakupione w standardowym sklepie.

Oczywiście po kilku miesiącach zaczęły się pojawiać drobne problemy typu: pęknięcia, jakieś obluzowania zawiasów, zaczepów itp.

W drugim mieszkaniu, postanowiłem wykonać meble pod wymiar. Skorzystałem z tej oferty http://www.zyjkomfor...meble-kuchenne/

Nie chcę zachwalać, że jedno było złe, a drugie bardzo dobre. Powiem tylko tyle: wydałem więcej, fakt, myślę, że wyszło drożej o jakieś 10-12%. Ale efekt jest chodzi o trwałość jest nieporównywalny.

Tutaj pojawiło się sporo wypowiedzi o zaletach mebli pod wymiar. Dla Mnie jest to sprawa bezdyskusyjna. Przede wszystkim jeśli chodzi o kuchnię: miejsce, gdzie meble są trwałe i bardzo rzadko dochodzi w niej do zmian.

#17 Amoniaczek2

Amoniaczek2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 12:42

Fajnie wyglądają jakieś nowoczesne meble kuchenne, duże blaty, a nad nimi szkło. Można wybrać sobie dowolną grafikę, albo zdjęcie, ale mi najbardziej podoba się jednokolorowy Lacobel. Sama mam w domu szklane panele zamówione w  http://www.rkglass.pl/lacobel i nie dosyć że świetnie wyglądają, to tak też się sprawują. 

#18 Guest_banda

Guest_banda
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 17:19

Również jestem zwolennikiem nowoczesnego wnetrza. Według mnie dobrze sprawdzają się szklane panele, tak jak mówi poprzednik. Warto zamówić je u szklarza, we Wrocławiu mogę polecić usługi szklarskie www.abcszklarz.pl smile.png

#19 Beja

Beja

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 13 luty 2017 - 10:43

Zgadzam się z poprzedniczkami, które pisały, że kuchnia to serce domu, ale i nasza duma i powinnyśmy je urządzić tak jak nam to odpowiada. Nie do końca jestem zwolenniczką mebli na wymiar. Moje szafki kupiłam w gdmmeble.com już jakiś czas temu i jestem z nich bardzo zadowolona, teraz wybrałam jeszcze u nich dębowy stół Seweryn i dopasowali mi idealne również dębowe krzesła Gerard. Szczerze powiem, że dla mnie liczy się jakość, wygląd i niska cena, a oni mi to wszystko zapewniają.

#20 Guest_barella

Guest_barella
  • Goście

Napisano 22 marzec 2017 - 13:43

Meble to nie wszystko ważne są też akcesoria, które nie tylko ułatwiają nam codzienne czynności ale także wiele wnoszą do naszej kuchni. Możecie zajrzeć sobie na kuchnianawidelcu.pl tam jest chyba wszystko, wczoraj zamówiłam sobie elegancką deskę do serwowania z drewna mango i białego marmuru. Bardzo się przyda nie tylko jako deska, na której będę podawać jakieś danie  na stół ale także jako dekoracja. Zastanawiam się jeszcze nad tymi z tych łupków ale chyba też je sobie kupię.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych