Skocz do zawartości

aranżacja szafki narożnej w kuchni

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_mucha88

Guest_mucha88
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 16:26

Witam,niedługo zaczynam szukać firmy, która wykona dla mnie meble kuchenne na wymiar. Zanim to zrobię, chciałabym mieć już wszystko w głowie. Słyszałam, że takie firmy zajmują się również wnętrzami szafek, więc i to chcę mieć opracowane. Chodzi mi o jakieś ciekawe rozwiązania dotyczące narożnej szafki. Nie chciałabym mieć tam zwykłych półek, bo każdy wie czym to grozi. Moja kuchnia ma być funkcjonalna. Jakie rozwiązania teraz są na topie, jeśli chodiz o aranżację tego kąciku?

#2 Guest_kapek

Guest_kapek
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 18:24

Ja w tej narożnej szafie nawet nie mam półek, jest pusta, są tam tylko rury z odpływu zlewu oraz kubeł na śmieci. Totalnie niezagospodarowana przestrzeń i szczerze sama nie mam pomysłu co by innego zrobić

#3 Guest_mucha88

Guest_mucha88
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 23:50

No właśnie ja chcę tego uniknąć. Z racji tej, że kuchnia (właściwie aneks) będzie dość mała to nie mogę sobie pozwolić na takie coś. Chcę mieć każdy zakamarek zagospodarowany. I to funkcjonalnie.

#4 Guest_kapek

Guest_kapek
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 09:23

Może w takim razie zamontuj jakieś półeczki? Może wysuwane?

#5 Guest_mucha88

Guest_mucha88
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 14:00

O jakieś półeczki mi chodzi, tylko jakie?

#6 Guest_kapek

Guest_kapek
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 15:08

Na myśl przychodzą mi dwa rozwiązania: albo obrotowe półki, albo wysuwane. Może wysuwane na szynach tak jak ma to miejsce w biurkach i półce do klawiatury?

#7 Guest_mucha88

Guest_mucha88
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 22:39

Jak miałoby to wyglądać? Masz jakieś zdjęcia takich rozwiązań?

#8 Guest_Mirekf

Guest_Mirekf
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 15:54

Ja również szukam inspiracji na urządzenie kuchni. Znalazłam kilka fajnych propozycji, więc podsyłam linkimuratordom.pl/kuchnia/projekty-i-aranzacje/aranzacje-kuchni-w-skandynawskim-stylu-dla-lubiacych-minimalizm-i-prostote,123_9684.htmlmuratordom.pl/dzial-dedykowany/wienerberger/wykonczenie-scian-wewnetrznych-plytki-klinkierowe,573_9155.htmlmuratordom.pl/wnetrza/wykonczenie-scian/trawertyn-w-aranzacji-wnetrz-kamien-dekoracyjny-w-lazience-kuchni-i-na-posadzce,124_10802.htmlCo o tym myślisz ?

#9 Guest_mucha88

Guest_mucha88
  • Goście

Napisano 21 październik 2013 - 22:28

Hej, jeżeli szukasz fajnych inspiracji to polecono mi firmę iKuchnie, która robi dla mnie meble. Mają też bloga, gdzie można znaleźć ciekawe inspiracje. Przesyłam linka http://www.blog.ikuchnie.pl/

#10 Guest_Jolka

Guest_Jolka
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 00:46

Mucha- masz już te meble, czy dopiero je zamówiłaś? Szukam sprawdzonej firmy dla siebie,a przejrzałam bloga i firma wydaje się fachowa i znająca się na rzeczy. Co możesz powiedzieć więcej o tej firmie?

#11 Guest_mucha88

Guest_mucha88
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 21:17

Jolka- mebli jeszcze nie mam. Mam je mieć krótko po nowym roku :) ale moja siostra też u nich robiła i jest zadowolona, mi się też bardzo podobają, więc skorzystałam z usług tej samej firmy. A jakie informacje Cię interesują? Wspomnę, że pierwsza konsultacja jest darmowa, więc warto się umówić i samemu zdecydować- zobaczysz jakie wrażenie na Tobie wywrze konsultant.

#12 moniaga

moniaga

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 marzec 2014 - 15:23

w narożnych szafkach stosuje się półki które potocznie zwane są nerkami. takie ja mam właśnie. a kuchnie zrobiła mi genialna firma, która właśnie zaproponowała takie rozwiązanie dlatego chętnie ich polece wszystkim ze okolic woj. śląskiego http://www.meblebeskidy.pl

#13 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1811 postów

Napisano 19 maj 2016 - 09:30

Trzymajcie tutaj - http://www.aranzacje...chnie-klasyczne

Pytanie czy chcecie klasyczne aranżacje, czy w innym stylu. Po prostu pytanie brzmi - co Wam bardziej odpowiada? Najlepiej patrzeć na gotowe fotki i na tej podstawie sobie wszystko dobierać, prawda?

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#14 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 474 postów

Napisano 19 sierpień 2016 - 23:36

Prawda jest taka, że w pierwszej kolejności należy wynająć architekta, który zaprojektuje nam mieszkanie. Tylko w ten sposób wszystko będzie ze sobą współgrać. Na pewno warto zlecić zaprojektowanie wnętrz tej firmie. Świetnie się sprawdza.

#15 zu_za

zu_za

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 08:07

Robienie mebli na wymiar to faktycznie fajna sprawa ale niestety też mocno kosztowna.

Często taniej wychodzą meble systemowe a w tych jest co wybrać.

Duża ofertę mają np. meble Forte- można u nich wybierać i przebierać w modelach, wzorach i kolorach.

Poniżej wstawiam jedną z ich propozycji- białe meble kuchenne na wysoki połysk. Jak dla mnie połączenie idealne

xxx_800_11430734700.jpg

Więcej pomysłów i systemów można znaleźć na http://www.forte.com...je/kuchnie.html

#16 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 409 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 13:21

Ja mam takie meble na wysoki połysk. Wbrew pozorom bardzo łatwo się je czyści.

#17 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 09 wrzesień 2016 - 14:21

Ja zamawiałem meble na wymiar do kuchni i wszystko super wyszło.

Always look on the bright side of life!

#18 Dmochov

Dmochov

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 21 wrzesień 2016 - 07:58

Ja mam takie meble na wysoki połysk. Wbrew pozorom bardzo łatwo się je czyści.

Meble na wysoki połysk są super ale mają dwie główne wady:

- są drogie - ich koszt, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę podstawowe meble jak szafka czy półka, to jednak ich cena jest sporo wyższa niż w przypadku standardowych mebli,

- uszkodzenia są bardzo widoczne - zarysowania, odpryski, jakieś drobne przebarwienia - to wszystko strasznie widać.

Ja jestem tuż po wymianie części mebli. Skorzystaliśmy z usług stolarskich http://www.zyjkomfor....pl/stolarstwo/

Gdzie od razu zaznaczaliśmy, że meble na wysoki połysk muszą być dodatkowo zabezpieczone specjalnym impregnatem, który dodaje się do specjalnego lakieru.

#19 Traward

Traward

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 18:16

Jeżeli chodzi o szafki narożne do zerknij na Homlando http://homlando.com/.../narozniki.html- mają tam bardzo bogatą ofertę jeżeli chodzi o meble do kuchni.

#20 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 409 postów

Napisano 25 styczeń 2017 - 13:43

Ja szukam biurka narożnego. Trudnego jest mi jednak znaleźć takie, które będzie pasować.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych