Skocz do zawartości

Polecani producenci mebli

141 odpowiedzi w tym temacie

#81 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 733 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 13:46

A znacie ATB Meble? To najlepszy producent mebli dla dzieci.

#82 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 371 postów

Napisano 22 grudzień 2016 - 10:25

Ja bardzo jestem zadowolona z mebli marki Vieri Divani. Mam od nich sofę i łóżko i oba meble są super. Są bardzo wygodne, a do tego eleganckie i takie stylowe, czyli takie, jakie najbardziej lubię :)

#83 Guest_mario547

Guest_mario547
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 12:40

Podpowiadałbym sklep o nazwie Mebel Partner. Znalazłem ich kiedyś na allegro i od tamtego czasu kupuję tylko tutaj. Dużo designerskich mebli, których w innych salonach na próżno w ogóle szukać. Dobre doradztwo, pod tym względem jest tutaj faktycznie – profesjonalnie. Z dostawą też jeszcze nie miałem u nich problemów. Działają online na mebel-partner.pl, ale też tak jak wspominałem na allegro i stacjonarnie mają swój sklep.

#84 Guest_Zanka

Guest_Zanka
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 07:58

Nasze meble kupujemy w Meble Hot to krajowy producent nie tylko mebli, ale i materaców. Kiedyś zasugerowała nam koleżanka aby zajrzeć do nich jak szukaliśmy łóżka do naszej sypialni, to była bardzo dobra decyzja z naszej strony. Mamy wspaniałe i ładne meble, a przy tym w sumie nawet niedrogie.

#85 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 733 postów

Napisano 07 marzec 2017 - 10:21

A lubicie meble z ikea? Moim zdaniem są bardzo dobrej jakości.

#86 Kaczmar

Kaczmar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 17:17

ja kupuje zazwyczaj Meble FORTE, sa w Agata meble i Abrze, FORTE sa najlepsze ogolnie w Polsce a ostatnio maja coraz ciekawsze kolekcje, nowoczesn i  klasyczne rozne

www.forte.com.pl/pl

#87 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 733 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 15:29

Mi akurat meble z forte nigdy się nie podobały. Są zbyt klasyczne.

#88 Guest_ssaa

Guest_ssaa
  • Goście

Napisano 04 maj 2017 - 10:16

Mam nowiutkie meble w salonie zamówione od firmy Solarz i jestem zadowolony z samych mebli jak i obsługi. Na pewno są terminowi i rzetelnie. Wszystkie meble które dostarczyli są w idealnym stanie, nie ma najmniejszej ryski – wiem, bo dość gruntownie sprawdziłem. Montaż jakoś dużo czasu im nie zajął, a to pewnie też zasługa faktu, że wszystkie elementy mieli dobrze domierzone, więc żadnych przeróbek nie musieliśmy robić.

#89 Guest_dolcia

Guest_dolcia
  • Goście

Napisano 12 maj 2017 - 09:13

No cóż jak firma dba o swoja reputację to nie pozwoli sobie na sprzedaż jakichś bubli i na uszkodzenia, a jak sie już trafi do takich to chce sie i kolejne meble u nich kupić. U nas tak jest z Meble Hot, kiedyś kupiliśmy u nich drewniany stół rozkładany i do tej pory wygląda jak nówka. Teraz będziemy kupować meble do sypialni i na pewno u nich, bo poco to zmieniać, jak wiadomo, że będzie to porządne.

#90 Guest_rekinsss

Guest_rekinsss
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2017 - 14:43

Niezłe warunki ma Mebel Partner, myślę o cenach ale też jakości mebli. Dużo projektów na stanie których się w zwykłych salonach meblowych nie uświadczy. Choćby chodzi mi o rzeczy inspirowane. Ja mam od nich zamawiany narożnik i ławę. Na mebel-partner.pl można sobie przejrzeć co aktualnie mają w sprzedaży.

#91 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 733 postów

Napisano 13 czerwiec 2017 - 09:56

A lubicie meble z ikea? Moim zdaniem są całkiem dobrej jakości.

#92 anijanowska

anijanowska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 14 czerwiec 2017 - 08:25

Jeżeli szukasz wysokiej jakości mebli to polecam tego producenta. Zajmują się produkcją mebli hotelowych, ale można spróbować z nimi pogadać. Obecnie wiele firm produkuje słabe jakościowo meble, licząc na to, że klienci będą w kółko kupować nowe wyposażenie. Nie wiem czy to na pewno jest dobra droga.

#93 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 733 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 09:38

Na pewno nie jest to dobra droga. Dlatego ja zwracam bardzo dużą uwagę na jakość mebli.

#94 oskarr85

oskarr85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 lipiec 2017 - 09:44

Meble kupuje się raz na kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat, także muszą być trwałe i wytrzymałe, z najlepszych materiałów, a więc od renomowanego producenta. Co prawda takie meble kosztują więcej, ale warte są swojej ceny. Ja mogę polecić meble od BlackArt z Poznania - są porządnie wykonane i wyjątkowo eleganckie, robią świetne wrażenie, warte uwagi są zwłaszcza ich wypoczynki i łóżka.

#95 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 733 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 08:05

Ja wiele mebli kupiłam w ikea i w jysku. Jestem w 100% zadowolona z ich jakości.

#96 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 12:23

To chyba najpopularniejsze sklepy. Wiele osób kupuje również w BRW i w Agacie.

#97 Guest_vassz

Guest_vassz
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2017 - 11:34

Dużo jest teraz sklepów meblowych z ciekawszymi bardziej oryginalnymi meblami. Ja zamawiam ostatnio dość często od Mebel Partner – mebel-partner.pl. Wszechstronna oferta, mają każdy typ mebli, od dużych narożników po krzesełka czy wieszaki na ubrania. Taki wieszak na odzież to właśnie od nich wzięłam niedawno i nie dość że super wygląda to jest bardzo praktyczny.

#98 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 733 postów

Napisano 04 sierpień 2017 - 07:54

To chyba najpopularniejsze sklepy. Wiele osób kupuje również w BRW i w Agacie.

W tych dwóch sklepach są w sumie bardzo podobne do siebie meble. Mnie nie zachwycają.

#99 Guest_nina

Guest_nina
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 18:58

Mnie zachwycają, szczególnie podoba się mi system BRW Nadir z dużymi możliwościami co do rozmiarów.

Teraz niedawno, ukazał się nowy katalog  tej firmy, a w nim mnóstwo pomysłów na urządzenie mieszkanie, również ze wspomnianym przeze mnie systemem.

#100 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 07:28

Nie będe tutaj zbyt oryginalna jeśli polecę polską firmę Black Red White? Po pierwsze mają bardzo duży wybór mebli:

https://www.brw.com.pl/katalogi/

I to w różnych cenach. Od tańszych do droższych serii premium ( które są wykonane z prawdziwego drewna).

Po drugie mają bardzo dużo promocji. W ramach których mozna kupić meble taniej o nawet 30%. No i na raty. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych