Skocz do zawartości

Polecani producenci mebli

141 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Jurek

Guest_Jurek
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 08:40

Ja jestem pewien że nigdy więcej nie kupię mebli w Bodzio. Owszem tanio, nawet nie brzydko ale składanie. Nie jestem jakimś kompletnym lewusem w tej dziedzinie, trochę mebli różnych firm już złożyłem ale akurat z tej firmy składało mi się najgorzej. Do tego jeśli masz jakieś podnoszone drzwiczki w szafkach to mechanizm z definicji nie działa albo psuje się bardzo szybko i w efekcie drzwiczki natychmiast opadają.

#62 Guest_Evergreen

Guest_Evergreen
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 12:10

Od meblościanki wolę meble modułowe, nawet BRW ma je w swojej kolekcji. Bardzo mi się spodobały meble Possi Light, widział je ktoś w salonie? Jak się prezentują? Prawda z tymi 46 milionami aranżacji?

Possi Light są podobne do mebli, o których pisał @alf - nazwa nawet budzi skojarzenia. Są bardzo podobne do tych, tyle że właśnie stawiają na modułowość. Masz większą swobodę z dopasowywaniem mebli i dowolnym układaniem w pokoju. Poza tym mają więcej opcji kolorystycznych. Wiem, bo byłam w salonie i faktycznie są ładne i starannie wykonane. Jestem na etapie zamawiania, muszę tylko zdecydować się na konkretne moduły. Czytaj: pomierzyć wszystko w domu i zaprojektować w głowie wink.png

#63 Guest_Nata

Guest_Nata
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2016 - 09:06

Possi Light są podobne do mebli, o których pisał @alf - nazwa nawet budzi skojarzenia. Są bardzo podobne do tych, tyle że właśnie stawiają na modułowość. Masz większą swobodę z dopasowywaniem mebli i dowolnym układaniem w pokoju. Poza tym mają więcej opcji kolorystycznych. Wiem, bo byłam w salonie i faktycznie są ładne i starannie wykonane. Jestem na etapie zamawiania, muszę tylko zdecydować się na konkretne moduły. Czytaj: pomierzyć wszystko w domu i zaprojektować w głowie wink.png

Fajnie, dzięki za informację. W domu mam juz wszystko pomierzone, zresztą jeśli się dobrze orientuję, to modułowość mebli daje sporą swobodę w ustawianiu i projektowaniu wnętrza - więc na pewno dobiorę odpowiednią opcję. ;)

Mam już zresztą na oku witryny (zobaczyłam je w katalogu na stronie BRW). Lubię przeszklone meble, więc te od razu wpadły mi w oko.

Pewnie wybiorę się do salonu w weekend, bo mają obniżkę cen o 10% ;)

#64 Guest_Ula

Guest_Ula
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 10:12

Przeczytałam post o obniżce na meble Possi Light i w niedzielę byłam w salonie. Co prawda nie byłam do końca przekonana do tych mebli, ale ich widok przełamał moje obawy. Meble są naprawdę dobrej jakości, proste, eleganckie. Zdecydowanie lepiej wyglądają na żywo ;) No i się skusiłam, zamówiłam meble do domu. Nie wiem, czy czasem nie będe musiała dokupić jeszcze jednego modułu, ale z tym nie będzie problemu. :)

#65 Guest_Evergreen

Guest_Evergreen
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 09:19

Przeczytałam post o obniżce na meble Possi Light i w niedzielę byłam w salonie. Co prawda nie byłam do końca przekonana do tych mebli, ale ich widok przełamał moje obawy. Meble są naprawdę dobrej jakości, proste, eleganckie. Zdecydowanie lepiej wyglądają na żywo wink.png No i się skusiłam, zamówiłam meble do domu. Nie wiem, czy czasem nie będe musiała dokupić jeszcze jednego modułu, ale z tym nie będzie problemu. smile.png

O, i co w końcu kupiłaś? Bo ja ostatecznie zdecydowałam się na kwadratową szafkę z czterema komorami, żyrafkę, także z czterema komorami oraz jedną szafkę RTV z dwoma komorami. Białe boki, zielone drzwiczki (nick zobowiązuje, co nie?) ;)

Ciekawa jestem, jak będzie z jakości w czasie użytkowania, ale na ten moment jestem zachwycona starannością wykonania.

#66 Guest_Ula

Guest_Ula
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 12:04

@Evergreen ja koniec końców zdecydowałam się na inspirację, którą znalazłam na stronie poświęconej Possi Light. Jest tam taki fajny filmik/animacja, na której pokazane są różne rozwiązania. Ja postawiłam na to, które się pojawia ok. 5 sekundy, czyli masz tam jedną szafkę pod rtv, trzy moduły kwadratowe i jeden podłużny. Do tego wzięłam komodę i żyrafkę. Wszystkie rzeczy zmieściłam bez problemu, więc jestem zadowolona :)

#67 Guest_Evergreen

Guest_Evergreen
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 14:12

Świetny wybór! :) Generalnie jakiego byś zestawu nie wybrała każdy jest niepowtarzany i ma coś w sobie, co przyciąga oko. BRW stanęło na wysokości zadania i stworzyło super kolekcję, która zapewne podbije serca wielu Polek. Osobiście polecam je każdemu, kto ma zamiar zmienić w najbliższym czasie meble. Każdy podchodzi do tematu bardzo entuzjastycznie. :)

#68 Guest_Nata

Guest_Nata
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 07:45

Hej, ja też w końcu zdecydowałam się na kupno. :)

Co prawda nie udało mi się załapać na promocję, o której pisaliście, ale i tak nie narzekam. Postawiłam na kolekcję witryn z obiciem białym, tak zresztą jak zapowiadałam. Jedna żyrafka, kilka wiszących szafek i ta jedna poczwórna. W sumie wyszło mnie ok. 3500 zł, co za tak jakościowe meble jest - według mnie - świetną ceną. Jestem zadowolona :)

#69 Guest_Barbara

Guest_Barbara
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 09:35

Hej, ja też w końcu zdecydowałam się na kupno. smile.png

Co prawda nie udało mi się załapać na promocję, o której pisaliście, ale i tak nie narzekam. Postawiłam na kolekcję witryn z obiciem białym, tak zresztą jak zapowiadałam. Jedna żyrafka, kilka wiszących szafek i ta jedna poczwórna. W sumie wyszło mnie ok. 3500 zł, co za tak jakościowe meble jest - według mnie - świetną ceną. Jestem zadowolona smile.png

Rzeczywiście cena jest spoko nawet na moją kieszeń :D A powiedzcie mi, czy jest wersja mebli z szybą? Przydałaby mi się taka jedna w salonie. Mam sporo książek i podobają mi się takie przeszklone witryny wypełnione książkami. :)

#70 Guest_Evergreen

Guest_Evergreen
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 09:22

Rzeczywiście cena jest spoko nawet na moją kieszeń biggrin.png A powiedzcie mi, czy jest wersja mebli z szybą? Przydałaby mi się taka jedna w salonie. Mam sporo książek i podobają mi się takie przeszklone witryny wypełnione książkami. smile.png

Nie wiem, czy to jest to, o co Ci chodzi, ale rzuć okiem na produkty oznaczone "witryna" w katalogu. One są trochę przeszklone. Może będą dla Ciebie OK. ;)

#71 Guest_Barbara

Guest_Barbara
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 11:04

Nie wiem, czy to jest to, o co Ci chodzi, ale rzuć okiem na produkty oznaczone "witryna" w katalogu. One są trochę przeszklone. Może będą dla Ciebie OK. wink.png

No coś w tym stylu, ale szkoda, że mają tylko jeden kolor i to w dodatku czarny. Wolałabym raczej wersję białą. Ale w sumie zauważyłam także poziome "regału"/szafki, które w sumie też się nadają do trzymania książek :)

#72 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 645 postów

Napisano 29 lipiec 2016 - 11:20

Tutaj http://rsfurniture.eu maja super meble autoryzowanego przedstawiciela amerykańskich mebli linii PitStop Furniture. Wyglądają świetnie! Projekty są inspirowane motoryzacją. Uważam, że warto w coś takiego zainwestować.

#73 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 320 postów

Napisano 01 sierpień 2016 - 11:08

Solidne i tanie? To się chyba wyklucza :)

#74 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 185 postów

Napisano 03 sierpień 2016 - 14:41

Zgadza się to się wyklucza. Podobnie jest z meblami biurowymi, dobre nie są tak tanie jak w sieciówkach.
Ja w firmie mam takie wyposażenie http://www.wyposazen...biurowe-svenbox warte w/g mnie uwagi, dobra jakość.

#75 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 320 postów

Napisano 05 sierpień 2016 - 08:06

Oczywiście, bo żeby coś zrobić dobrze to trzeba użyć przede wszystkim dobrych materiałów, a dobre materiały są drogie. To tak, jakbyś chciał kupić lexusa w cenie skody bez straty na jakości. Nie da się!

#76 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 753 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 09:06

Ja jestem zachwycona meblami z Vox. Nie dość, że są bardzo dobrej jakości, to jeszcze mają ciekawy design.

#77 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2253 postów

Napisano 19 wrzesień 2016 - 13:26

Nie ma co się ograniczać do danego regionu czy okolicy, bo to pozbawione sensu. Po to jest internet, żeby móc zamawiać gdzie popadnie - tam gdzie się opłaca. Na http://intermeb.pl/w sumie trafiliśmy przypadkiem, a zestaw który kupiliśmy kosztował w pozostałych sklepach znacznie więcej - również internetowych. To już nie te czasy, że meble kupuje się w najbliższym meblowym. Róbcie to tam, gdzie to się opłaca.

#78 Guest_Karina34

Guest_Karina34
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 07:39

O nie, raz kupiłam tak, bo była niska cena i co meble dawno pojechały już na wysypisko. Owszem niech będą tanie ale dobrze zrobione, a uwierzcie, że mozna takie kupić wystarczy tylko trochę poszukać lub popytać. Nasz pierwszy zakup w Ola Mebluje stoi do dziś i nie narzekam, niedawno znów u nich kupiliśmy atrakcyjną kanapę Toya, która wspaniale łączy nowoczesny i elegancki designem oraz komfortem, a sprężyny boneli zapewniają wspaniały odpoczynek. Nigdy nie kupujemy mebli w pierwszym lepszym sklepie, niech będą tanie ale sklep musi być już sprawdzony i to da nam większą pewność, że po roku nadal będą się nadawać do użytkowania.

#79 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 999 postów

Napisano 15 grudzień 2016 - 09:18

Jak sądzę, przy wyborze odpowiednich mebli warto jest wcześniej poszukać właśnie informacji na ich temat, a także zrobić ogólne rozeznanie, jeżeli chodzi o dostępność, bo jeżeli mają nam służyć na lata, to powinny być naprawdę porządne. Na przykład takie meble dziecięce, wyszukując informacji trafiłam na artykuł: http://kedu.pl/meble...kim-bezpieczne/ i w pełni się z nim zgadzam. W przypadku mebli, nie tylko dziecięcych, ale w ogóle liczy się jakoś wykonania i fakt, że nie rozpadną się pod byle pretekstem nie szkodząc nam.

#80 Marek_L

Marek_L

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 10:45

sprzedażą mebli zajmuje się od przeszło 15 lat, miałem przyjemność i nieprzyjemność współpracowania z kilkoma producentami. u niektórych widać było od razu, że szukają oszczędności w procesie produkcji gdzie się da. inni sumienie dążyli do doskonałości. obecnie już od 5 lat współpracuję z producent Pagok. wysoka jakość produktów jest widoczna już na pierwszy rzut oka. zajmuje się on produkcją mebli z litego drewna oraz płyt MDF. produkuje meble do mieszkań, meble dla hoteli, meble na statki. warto zapoznać się z jego ofertą

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych