Skocz do zawartości

Polecani producenci mebli

141 odpowiedzi w tym temacie

#41 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 971 postów

Napisano 08 lipiec 2015 - 13:19

BRW nie jest złe, ale jak dla mnie dość wtórne.

#42 RaPa86

RaPa86

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 lipiec 2015 - 22:21

Racja. Wszystkie te duże "sieciówki" mają podobne meble... Najlepiej wybierać meble od typowych producentów. Nie naliczają marży, a meble są lepszej jakości niż te z większości salonów. 

Zauważyłeś w swoim pomieszczeniu dziwnie rozchodzący się dźwięk? Pogłos? A nawet echo? Najlepszym rozwiązaniem będą absorbery akustyczne, które idealnie nadają się do walki z niskiej jakości dźwiękiem, pogłosem. 

#43 Guest_Bardo

Guest_Bardo
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 10:25

W sklepach stacjonrnych czasem ciężko jest dostać to, co akurat chcemy. Może popatrz sobie w interneie, na sklepy internetowe. A jakich mebli szukasz? Ja ostatnio nabyłam ciekawy stół ze sklepu kare24. Tutaj muszę przyznać, że na pewno nie są to tandetne meble.

#44 Guest_Michalos

Guest_Michalos
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 09:00

W sklepach stacjonrnych czasem ciężko jest dostać to, co akurat chcemy. Może popatrz sobie w interneie, na sklepy internetowe. A jakich mebli szukasz? Ja ostatnio nabyłam ciekawy stół ze sklepu kare24. Tutaj muszę przyznać, że na pewno nie są to tandetne meble.

bardzo dobry sklep wybrałaś. sam z żoną kupwałem meble w kare24. dość ciekawe wzory mają ale i interesujące. mało kto jak do nas przyjdzie nie zwróci na nich uwahi. sa solidne więc i stół Ci troche postoi wink.png

#45 Guest_Potocka

Guest_Potocka
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 09:45

ja z kolei kupowałam w meblearkadius.pl

jestem bardzo zachwycona jakością materiałów z jakich są zrobione. nie popruja mi się tak szybko jak poprzednie ze zwykłej sieciówki. a w dodatku nigdzie nawet nie znalazłam podobnej kanapy jak ta która kupiłam więc super.

#46 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 13:43

Ja  nie mam jednej ulubionej firmy

#47 Guest_Mirko423

Guest_Mirko423
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2015 - 14:28

Jeżeli kogoś interesują meble od dobrego producenta, a nie takie z sieciówek to zdecydowanie polecam Edar.com.pl Najbardziej porządne meble szafy, komody i stoły, jakie miałem w życiu pochodzą właśnie od tego producenta.

#48 Yurdrin

Yurdrin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 11:29

Jeżeli ktoś jest z okolic Wadowic, Krakowa, albo nie ma problemu z transportem to polecam przejechać się w okolice Kalwarii. Jest tam dużo producentów i coś się na pewno znajdzie.

#49 Guest_Jurandd

Guest_Jurandd
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 14:42

W Kalwarii faktycznie jest co wybrać są naprawdę fajne mebelki do domu. Natomiast jak ktoś szuka mebli specjalistycznych lekarskich to polecam te ofertę www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-metalowe/meble-medyczne/szafy-medyczne tu konkretnie szafy bo to kupowałem.

#50 kkazikka87

kkazikka87

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 23 wrzesień 2015 - 15:43

Meble wszystkich dużych sieciówek są do siebie bardzo podobne, szczególnie jeśli chodzi o jakość, która jest zazwyczaj średnia, jeśli nie kiepska - zresztą gotowe meble przeważnie takie są. Najlepszej jakości są meble na wymiar, jako, że są wytwarzane z lepszej jakości drewna - są jednak także droższe.

http://pracowniawnetrz.net – meble na wymiar Kraków

#51 Marlena_N

Marlena_N

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 17:39

a może wiecie gdzie kupię dobrej jakości stół składany?

#52 michalportun

michalportun

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 listopad 2015 - 19:46

Składany stół? Myślę, że warto odwiedzić internetowy sklep meblowy Lemag Meble

stol-hades-sp-prostokatny-rozkladany-dre stol-ludwik-g-okragly-rozkladany-120x160 komplet-kuchenny-jazon-ii-4-krzesla-k6-2

Eleganckie stoły i krzesła dostępne są na lemag1.com.pl/120-stoly-i-krzesla-do-kuchni-salonu

#53 Guest_Olivka

Guest_Olivka
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2015 - 11:01

Jeśli takie zwykłe sieciówki Cie nie zadowalaja to sprawdź ofertę z meblomoda.pl mają duży wybór bardzo świetnych jakościowo mebli. Prezentują się elegancko ...

#54 Guest_Moniczka

Guest_Moniczka
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2015 - 14:27

Jeśli takie zwykłe sieciówki Cie nie zadowalaja to sprawdź ofertę z meblomoda.pl mają duży wybór bardzo świetnych jakościowo mebli. Prezentują się elegancko ...

Również się przychylam do takich mniej znanych niż sieciówek bo w sieciówkach robią na ilość a nie na jakość jak w mniejszych sklepach. Z Meblomody mam komodę i jestem bardzo z niej zadowolona. Bardzo pojemna i funkcjonalna.

#55 Guest_ifonka

Guest_ifonka
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2015 - 09:00

Meblomoda ma naprawdę bogaty wybór nowoczesnych mebli, ja oczekiwałam radykalnych zmian w pokoju mojego syna, który już z niego po prostu wyrósł i znaleźliśmy tam naprawdę stylowe meble.

#56 Szymon507

Szymon507

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 15 luty 2016 - 13:29

Jak dla mnie to meble muszą być solidne, ciężkie i nie najtańsze. My w domu mamy meble z Szynaki i jak do tej pory nic się z nimi nie dzieje.

#57 Guest_fakalaka

Guest_fakalaka
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2016 - 10:33

Ja mam u siebie meble z www.kare24.pl i jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim świetna jakość i nowoczesny design.

#58 Dobromir

Dobromir

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 14:52

Wszystko kwestia gustu według mnie tutaj można znaleźć całkiem fajne mebelki do ogrodu artbud.pl/pl/c/Lawki-i-stoly-parkowe-miejskie-i-ogrodowe/2199 Zawsze pozostaje allegro mają tam bogaty wybór także na portalach ogłoszeniowych jak olx można znaleźć perełki.

#59 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 736 postów

Napisano 21 czerwiec 2016 - 13:25

My kupowaliśmy meble do mieszkania w Black Red White. Dużym plusem dla nas było to,że można było się wybrać do sklepu stacjonarnego i zobaczyć sobie meble na zywo. Wprawdzie podobały nam sie meble w innych firmach ale jest to dość poważny zakup i nie chcieliśmy potem mieć problemów ze zwrotem jakby się okazalo ,ze na żywo meble nie spełniaja naszych oczekiwań. Wiele razy zdarzało się,ze zdjęcia nijak mają się do rzeczywistości.

Do salonu kupiliśmy meblościankę

http://www.brw.com.p...nki_nowoczesne/- meble są nowoczesne. Nie wyglądają zupełnie tak jak meblościanki jeszcze te 20 lat temu:

Fever1,lFaYeqWeaWZRmdiQiHtf.jpg

#60 Guest_Nata

Guest_Nata
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 08:28

Od meblościanki wolę meble modułowe, nawet BRW ma je w swojej kolekcji. Bardzo mi się spodobały meble Possi Light, widział je ktoś w salonie? Jak się prezentują? Prawda z tymi 46 milionami aranżacji?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy