Skocz do zawartości

Polecani producenci mebli

113 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Monika36

Guest_Monika36
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2009 - 15:47

Znacie jakieś dobre i sprawdzone firmy, które produkują solidne i niezbyt drogie meble. Przeszłam kilka sklepów sieciowych i stwierdzam,że robią tandetę.

#2 Guest_Anka_

Guest_Anka_
  • Goście

Napisano 20 listopad 2009 - 22:40

BRW...dobre meble i na kazda kieszen...polecam

#3 Guest_modna

Guest_modna
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2010 - 13:31

Jak chcecie kupić porządne, solidne i modne meble to polecam esmebel.com Mają naprawdę duży wybór mebli drewnianych. Przyznam, że wyglądają niezwykle elegancko i są bardzo użyteczne. Na pewno są solidne, a na dodatek bardzo ekologiczne - Polecam!

#4 Guest_bee3103

Guest_bee3103
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2010 - 16:16

Mogę się zgodzić, że meble ze sklepu esmebel.com są bardzo dobre, solidne i ekologiczne. po prostu piękne. No i ceny jak za tak piękne meble są bardzo niskie... i nie musisz się martwić o to, że są one tandetne, albo nietrwałe;)

#5 Guest_Blaszana

Guest_Blaszana
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2010 - 10:20

A mi się podobają stoły w sklepie myin.pl. Mają oryginalne meble i niebanalne dodatki, zwłaszcza kuchenne (już parę rzeczy tam zamawiałam). Ale jeśli interesuje was oferta meblowa waśnie, to polecam zaglądnąć, bardzo solidnie wyglądają.

#6 Guest_wiemjakaleniepowiem

Guest_wiemjakaleniepowiem
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2010 - 14:46

Dobre solidne meble, to na pewno meble z litego drewna, dlatego podłączyłbym się do tego co napisała @modna. Mebelki sosnowe są na przykład nie tylko ładne, ale i niedrogie. No i można sobie je pomalować na dowolny kolor, tak żeby pasowały do wystroju mieszkania :-)

#7 Guest_mrsag

Guest_mrsag
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 17:36

Mi też się podobają meble z esmebel.com, zarówno sosnowe, jak i z drewna bukowego, które są uznawane za bardzo wytrzymałe i ładne. W esmebel są bardzo tanie, z racji tego, że jest to producent mebli.

#8 Guest_olka

Guest_olka
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 16:39

Gdzie zamówię najtaniej meble na wymiar? Jak szukać? Chodzę po znanych firmach i rzucają takie stawki, że szok. W małych firmach dużo taniej, ale tutaj też obawiam się, że będą oszukiwać. Jak szukać, aby było to opłacalne?

#9 Guest_milczarek

Guest_milczarek
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 16:36

Przez kuchnie.pl, ewentualnie przez centrum.meble.pl Przez internet to zamówisz najtaniej. Optymalnie po prostu sprawdzić fronty na mieście, dobrać coś sobie, a dopiero później zamówić z sieci. Wtedy najbardziej optymalnie to wychodzi pod względem kosztów. i tutaj tak samo wybierasz z setek kolorów.

#10 Guest_bagon

Guest_bagon
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 16:43

A jak przy takich usługach wygląda temat gwarancji tego, że wszystko będzie pasowało pod wymiar? Istnieje coś takiego? Czy to loteria? Można przy takim projekcie składać reklamacje?

#11 Guest_kinkiet

Guest_kinkiet
  • Goście

Napisano 25 marzec 2014 - 16:53

Jeśli zlecasz meble o określonych wymiarach, a takie one nie są, to normalnie składasz reklamację.

Ale muszą one wyglądać faktycznie inaczej, niż wyglądało Twoje zamówienie.

#12 Guest_margoto

Guest_margoto
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 16:32

Gdzie lepiej zamówić meble do kuchni? Przez kuchnie.pl czy centrum.meble.pl? Wiem, że istnieją 2 sklepy które wykonują takie zlecenia. Proszę również o sugestie co do zasad zamówienia - o czym powinienem szczególnie pamiętać, aby całe zamówienie zostało zrealizowane rozsądnie i wszystko idealnie pasowało?

#13 Guest_kamil kulpa

Guest_kamil kulpa
  • Goście

Napisano 27 marzec 2014 - 16:54

Obydwa sklepy mają dokładnie tego samego właściciela, więc to mogą nawet ci sami stolarze wykonywać. Jednak to kuchnie.pl specjalizują się w kuchniach, więc gdybym zamawiał meble kuchenne to pewnie u nich...

#14 Guest_kacper bonk

Guest_kacper bonk
  • Goście

Napisano 28 marzec 2014 - 17:01

W zasadzie w jednym i w drugim kupisz to samo, możliwe, że nawet ci sami pracownicy to wykonują, tylko sklep internetowy pod kuchnie powstał dodatkowo. Tak czy siak, z mebli powinniście być zadowoleni. Będą raczej porządne - na stronie kuchnie.pl macie tam nawet zbiór opinii.

#15 Guest_milczani

Guest_milczani
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 15:54

Czy ma sens zamawianie zestawu na wymiar do salonu? 20 metrów i sami nie wiemy.

Nie lepiej od razu kupić jakiegoś gotowca? Nie wyjdzie to sporo taniej?

#16 Guest_kacper bonk

Guest_kacper bonk
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2014 - 15:45

W gotowcach nie będziesz miał wszystkiego co sobie wymyślisz, a przy zestawie na wymiar powinni zaproponować dokładnie coś takiego, co będzie się wam podobało, pasowało i wykorzystywało przestrzeń. Taki jest główny cel kupowania zestawów na wymiar.

#17 Guest_kinkiet

Guest_kinkiet
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2014 - 15:47

Zdecydowanie popieram - mając meble na wymiar wykorzystujesz teren na maxa. Z czasem to ma coraz większe znaczenie, szczególnie kiedy rodzina się powiększa. W przyszłości to na pewno docenicie - centrum meble.pl ma też gotowe rozwiązania, które jeszcze poprawiają funkcjonalność. Ale to oczywiście wasze pieniądze ;-)

#18 Guest_Galea

Guest_Galea
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 10:52

Jak dla mnie solidnych mebli w przystępnych cenach najlepiej szukać wśród polskich producentow. W Pyrzycach koło Szczecina jest taki salon Terminex, gdzie można zobaczyć meble od polskich producentów w ilościach ogromnych. Jeździłam dużo z siostrą za meblami i tam był chyba największy wybór.

#19 Guest_Moncloa

Guest_Moncloa
  • Goście

Napisano 18 maj 2014 - 16:33

Meble na wymiar są świetne, ale drogo to wychodzi, zwłaszcza jeśli ktoś nie chce mieć mebli ze sztampy. Dlatego ja bym się skłaniała jednak ku gotowcom, jest większy wybór form. Np. w Vega meble Białystok widziałam sporo fajnych rzeczy, a ostatnio objechałam już chyba wszystkie salony w okolicy.

#20 Guest_Boguś

Guest_Boguś
  • Goście

Napisano 22 maj 2014 - 19:15

www.bim.pl - meble drewniane, świetna jakość

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych