Skocz do zawartości

sprzęt łazienkowy - gdzie kupić

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_poczciwinka

Guest_poczciwinka
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 13:44

chcę w końcu zabrać się za remont łazienki, pomysły już mam, ale teraz pytanie, czy macie jakieś sprawdzone, godne polecenia sklepy ze sprzętem? w sumie remont będzie gruntowny, więc potrzebuję wszystkie od płytek przez baterie po grzejniki. no i słyszałam, że w necie jest taniej, więc preferowałabym e-sklepy :)

#2 Guest_BożenKa

Guest_BożenKa
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 13:45

podbijam! też szukam jakieś dobrego sklepu, gdzie od razu wszystko kupię, bez tracenia niepotrzebnie czasu.

#3 Guest_Kasiuuulla

Guest_Kasiuuulla
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2013 - 14:42

podobno sbs teraz ma swój e-sklep. nie wiem, czy już ruszył, czy na dniach wystartuje, ale jeśli będą mieć taki asortyment jak w ofercie, to będzie z czego wybierać, więc warto tam zajrzeć.

#4 Guest_poczciwinka

Guest_poczciwinka
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2013 - 15:54

też o nim słyszałam, ale nie wiem czy już działa. na ich stornie głównej jest chyba jakieś info o tym, więc będę musiała sprawdzić co i jak.

#5 wikri

wikri

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 12 czerwiec 2015 - 16:16

najlepiej wczesniej poprostu posprawdzać na internecie albo podzwonić i sie upewnić ze sprzet jakiego szukamy jest na stanie...bądz jezeli wam pasuje to zamówić przez internet, ja czesto kupuje w castoramie potrzebne rzeczy 

#6 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 580 postów

Napisano 16 czerwiec 2015 - 12:21

Ja też myślę, że warto posprawdzać sobie różne oferty.

#7 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów

Napisano 11 marzec 2016 - 06:43

Jeśli planujesz kupić również pralkę to zerknij sobie na pralki w sklepie rtv Euro agd;

http://www.euro.com.pl/

Aktualnie jest tam dobra promcoja na niektóre modele pralek Electrolux. Dostajesz do nich mopy parowe. Sama dostałam, na początku myślałam,że jest to jedynie zbędny gadżet ale aktualnie sądzę , że jest to super sprawa. Bardzo dokładnie wszystko czyści oraz można go używać nawet przy myciu okien.

Swoją drogą w sklepie jest możliwość brania sprzętów na raty 0%. 

#8 zu_za

zu_za

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 10:36

Jeśli chodzi o baterie umywalkowe to tutaj, w tym sklepie masz całkiem niezły wybór: http://www.sklepkati...umywalkowe.html

#9 marek980

marek980

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 19:02

Wszystkie potrzebne rzeczy możesz kupić w http:// viverto.pl  To dobrze zaopatrzony sklep internetowy. 

oprogramowanie dla transportu: soot.pl

#10 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 marzec 2016 - 11:17

Dołączam się do pytania, bo muszę kupić kilka rzeczy do mojej łazienki.

#11 Guest_zaq

Guest_zaq
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 20:52

Też szukam sprzętów do łazienki, jednak stanęłam przed decyzją co zainstalować w łazience wannę czy prysznic?

#12 Guest_filip

Guest_filip
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 20:57

Jak masz miejsce to zamontuj to i to :D

#13 Guest_maniek

Guest_maniek
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 21:04

Lepiej wannę, albo wannę z prysznicem w jednym. Sam będę miał taką podobną static5.redcart.pl/templates/images/thumb/131/620/9999/pl/0/templates/images/products/131/d72689381131d0995b1fd1f090bcff8d.jpg a łazienka nowezerniki-or.pl/nieruchomosc/mieszkania/mieszkanie-d03 ok 4 m kw :)

#14 Heshii

Heshii

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 lipiec 2017 - 14:55

A czy sądzicie, że taka pralka Miele jest warta uwagi? Moi znajomi ją mają i sobie chwalą, ale może bylibyście w stanie też coś w tym obszarze tematycznym doradzić?

A gdyby panu kazali wybierać, jakim chciałby pan być: bosko pięknym, niesamowicie mądrym czy anielsko dobrym?

#15 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 595 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 14:13

Ja największy wybór znalazłem w Leroy Merlin.

Always look on the bright side of life!

#16 Dhuvoci

Dhuvoci

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 07:53

Jak remontowałem łazienkę to cały sprzęt i kilka dodatków brałem z http://elazienki.pl/k/wc/miski-wc/ duzo przecen i to sporych a towar bardzo fajny 

#17 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 258 postów

Napisano 13 październik 2017 - 09:48

Jeśli zastanawialibyście się nad kupnem nowej kabiny prysznicowej to polecam to miejsce:

http://www.twojeszkl...cowe-80x80.html

W sklepie jest bardzo duży wybór kabin ( o praktycznie wszystkich wielkościach, tradycyjnych, narożnych). Można kupic tam również osobno szkło do kabiny, brodziki.

Polecam kabiny bez brodzików. Sa łatwe w czyszczeniu i wyglądają moim zdaniem świetnie:

kabina-modo.jpg

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych