Skocz do zawartości

Szukam dobrych drzwi wejściowych

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Bludka

Guest_Bludka
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 19:31

Witam. Czy ktoś mógłby mi pomóc w wyborze drzwi wejściowych. Zielona jestem w temacie, a zależy mi na tym, żeby wymienić drzwi w mieszkaniu na możliwie jak najbezpieczniejsze i z jak najlepszymi zamkami. Komu można by zaufać w tej materii?

#2 Guest_Fab

Guest_Fab
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 01:02

Dobrą renomę ma Gerda i Vox.Najlepiej się przejść i popytać w salonach.

#3 Guest_Czaevis

Guest_Czaevis
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 17:43

Podpiszę się pod powyższą wypowiedzią. Gerda robi bardzo dobre drzwi, szczególnie, gdy zależy komuś na profilu antywłamaniowym, warto wziąć ich pod uwagę.

#4 Guest_Marc

Guest_Marc
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2013 - 23:12

Vox ma rzeczywiście solidne drzwi. Plusem jest też ciekawy design.

#5 Guest_Ewelina Ośw

Guest_Ewelina Ośw
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 13:06

Ja poleciłabym drzwi Delta...jakość za rozsądną cenę. Mają dobre parametry, trwałe wykończenie smile.png

Jeśli z Drewna to coś firmy Stolbud albo Doorsy zależy na czym Ci konkretnie zależy smile.png

Ja kupiłam w firmie www.superdrzwi.pl 

Zadzwoń i pogadaj z ich przedstawicielem a na pewno cos Ci doradzi tongue.png

tel.334841935 lub 883367476

#6 Guest_Maria27

Guest_Maria27
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2014 - 16:02

Ja tez miałam do czynienia z tą firmą.Nazywają się Autoryzowana Grupa Techniki Zabezpieczeń Drzwi.  Odwiedziłam ich salon.Przyjechał przedstawiciel na pomiar i zamówiłam drzwi ze Stolbudu Włoszczowa wraz z montażem. Jestem zadowolona jak na razie. moim zdaniem firma godna polecenia smile.png

#7 marysia8383

marysia8383

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 20:11

ja długo szukałam drzwi do mojego domu, chciałam inne niż wszystkie, moje wymarzone. Znalazłam fajne propozycje w Stolpaw http://www.stolpaw.c...rzwi-zewnetrzne

Nie zamieniłabym na inne, bo są dla mnie idealne pod każdym względem.

#8 sillmak

sillmak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 wrzesień 2014 - 10:11

Nie śpiesz się z wyborem. Poczytaj opinię na temat danych marek i dopiero zdecyduj. Sprawdź opis. I nie kieruj się wyłącznie ceną.

#9 Guest_Mariola

Guest_Mariola
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2014 - 15:58

Polecam Gerda.Mam te drzwi już kilka lat.Są znakomite jakościowo zarówno drzwi jak i okucia,co prawda kosztowały coś ponad 3 tyś,ale warto było.

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 17:58

Nam architekt sugerował rozejrzeć się w ofercie drzwi Cal i Vox. Tak naprawdę to najtrudniej nam wybrać drzwi pod względem designu, bo parametry techniczne to łatwo sobie można porównać.

#11 Guest_Magdalena

Guest_Magdalena
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 12:41

Najlepiej to się właśnie poradzić fachowców. Nam montowała drzwi firma euro windows i idealnie dobrała je do naszych potrzeb i możliwości finansowych. Mamy zamontowane drzwi wejściowe z KMT i cena zamknęła się z montażem w 2 tys.

#12 Maryjek

Maryjek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 październik 2014 - 13:39

No, to jeszcze dośc znośna cena. Warto pamiętac własnie o tym - nie oszczędzamy na produktach typu drzwi. Kupuje się je raczej raz w ciągu życia, w porywach do dwóch, a możemy spac spokojnie. W tym tygodniu dopiero usłyszałem o przypadku, gdy pewna dziewczyna zobaczyła, że kolega bawi się kluczami podobnymi do tych, jakie ona posiada. wybrali się razem do mieszkania i się okazało, że oba klucze pasują! Niestety nie podam nazwy tej parszywej firmy, bo takich informacji nie dostałem, ale przynajmniej wiadomo czego się wystrzegać.

Są plusy dodatnie i plusy ujemne.

#13 Michal83x83

Michal83x83

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 31 październik 2014 - 15:16

Ja osobiście poleciłbym Ci drzwi firmy Delta. A to dlatego, że osoba, która pracowała w Gerdzie przy opracowywaniu drzwi antywłamaniowych otworzyła swoją firmę. Drzwi są znacznie tańsze, a jakością nie odbiegają od najlepszych.

#14 ellaelle

ellaelle

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 14 listopad 2014 - 10:49

jest kilka marek produkujących dobre drzwi zewnętrzne Jednym z popularniejszych, typowo antywłamaniowych są te Gerdy. jeśli nie zależy nam na takich to warto przejrzeć ofertę dre, porta, verte

#15 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 18:33

Cal i Vox mają dobre drzwi, tak przynajmniej twierdzi nasz aranżator wnętrz:)

#16 Guest_Andrew

Guest_Andrew
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 13:03

Polecam salon w Oświecimiu firmy AGTZ , fachowe doradztwo i bardzo bogata oferta. 

www.superdrzwi.pl

#17 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 21:16

Interdoor, Vox, Invado - warto przejrzeć ich ofertę.

#18 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 31 styczeń 2015 - 23:17

dobrze wiedzieć:D

#19 Guest_Liner

Guest_Liner
  • Goście

Napisano 03 luty 2015 - 03:11

Ewentualnie jeszcze Porta. Nie dość, że ciepłe i solidne, to jeszcze b. estetyczne - kompromis między mną a żoną wink.png Do nowego mieszkania wszystkie od nich braliśmy.

#20 Guest_Joasia

Guest_Joasia
  • Goście

Napisano 11 luty 2015 - 14:02

W listopadzie zamówiliśmy z mężem 6 sztuk drzwi wewnętrznych. Przy bezpłatnym pomiarze obietnic i chwalenia było co nie miara, gratisy, cuda wianki. Przy spisywaniu umowy, pierwsze sygnały ostrzegawcze, że jednak gratis nie będzie gratisem. Mąż jednak miał kosztorys który na brudno spisał „przedstawiciel”, no i z bólem otrzymaliśmy gratis. Przyszło do montażu i tu zaczyna się cała historia… Monterzy przyjechali z drzwiami, niestety kratki wentylacyjne do drzwi do łazienki i WC, były osobno i dopiero przy montażu poinformowano nas, że wywiercić na te kratki otwory w drzwiach mamy we własnym zakresie. Przy podpisywaniu umowy nie było o tym słowa!!! Nadmieniam, że drzwi były u stolarza który obcinał drzwi do odpowiednich rozmiarów, więc mógł pewnie i te otwory zrobić, ale firma o to nie zadbała. Poza tym w trakcie montażu okazało się, że Panowie przyjechali bez klamek. Mąż zatem dzwoni do firmy, że nie zapłaci całości, tylko część a reszta po montażu klamek. Pani (wtedy bardzo miła) zapewniała, że następnego dnia ktoś podjedzie zamontować te klamki, bo one są tylko monterzy rozminęli się  z dostawcą. Nikt wcześniej nas nie poinformował, że klamek nie będzie. W swojej naiwności i wierze w uczciwość firmy zapłaciliśmy całość. Następnego dnia jednak była sobota i oczywiście nikt się nie pojawił, a w biurze nikogo nie było. Po weekendzie owa „uprzejma Pani” już rozmawiać nie chciała, a jej koleżanka poinformowała mnie że klamek jednak nie ma jeszcze od producenta. Czyli oszukano nas!!! Tydzień trwała walka o dostarczenie klamek do nas, co zrobiono, ale podczas naszej nieobecności, zostawili klamki teściowej, zapewniając że następnego dnia przyjadą na montaż. O ironio, w między czasie dostaliśmy odpowiedź na reklamację, której jeszcze na ten czas nie składaliśmy, że nam się nie należy. Panowie monterzy zadzwonili jeszcze z dwa razy, że przyjadą zamontować, ale oczywiście nikt się pojawił (to już prawi miesiąc). Reklamowaliśmy więc usługę montażu klamek, ale do tej pory cisza… To zwykli kłamcy i oszuści i jak teraz czytam opinie na ich temat, to włos na głowie staje. Uważajcie na nich, bo nas czeka jeszcze batalia z nimi. Aha, no i ja widać często zmieniają nazwę, więc ludzie na początku nie orientują się, że to oszuści!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych