Skocz do zawartości

pompy obiegowe

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_poczciwinka

Guest_poczciwinka
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 12:21

ostatnio spotkałam się z informacją o pompach obiegowych w instalacji c.o., że to niby fajne, przydatne i w ogóle. ktoś mógłby mi pomóc, wytłumaczyć o co w tym chodzi i jak to się instaluje i w jakich układach? będę wdzięczna za pomoc :)

#2 Bis-lex

Bis-lex

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 05 marzec 2014 - 11:50

Sprawdź sobie na http://www.sjsgroup....486,1174,1.html - przy każdym modelu masz dokładnie opisany sposób działania. Jakiś czas temu miałem podobny problem i ta strona mocno mi pomogła

#3 Guest_maciek544

Guest_maciek544
  • Goście

Napisano 11 maj 2017 - 09:13

Nowoczesne pompy obiegowe sprzedaje w dobrych cenach hurtownia Swatt na pewno. Na stronie swatt.pl jest cala specyfikacja i cennik. Brałem kilka zamówień na modele Hel – Wita. Produkty zawsze docierały w idealnym stanie, profesjonalnie zapakowane, także nie było strachu że coś w transporcie się uszkodziło. Te obiegówki co oni sprzedają są wyjątkowo energooszczędne, według producenta nawet do 80 proc mniej energii zużywają i rzeczywiście jest widać różnicę. Nie wiem czy na poziomie aż 80 proc ale na pewno dużą.  

#4 Mobiliser

Mobiliser

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 18 maj 2018 - 20:21

Profesjonalną pompę przeznaczoną do centralnego ogrzewania zakupiłem w firmie www.dambat.pl. Silnik pompy jest sterowany elektronicznie z wbudowanym przemiennikiem częstotliwości. Pompa jest energooszczędna spełniająca wymogi właściwe dla pomp klasy energetycznej A. Współpraca z firmą na najwyższym poziomie.

#5 Franek74

Franek74

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 27 wrzesień 2018 - 07:36

Sprawdzony dystrybutor pomp głębinowych to firma www.ana-szczecin.pl. Oferują pompy głębinowe i hydroforowe, pompy zatapialne do cieczy brudnej, pompy ręczne do wody czy oleju napędowego oraz wiele innych specjalistycznych produktów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych