Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zmiana ogrzewania z węglowego na pellet?

231 odpowiedzi w tym temacie

#221 mamarek44

mamarek44

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 142 postów

Napisano 31 grudzień 2019 - 00:23

Szczerze mówiąc wydaje mi się, że ogrzewanie pelletem to na prawdę dobry wybór. Jeśli będziesz szukał dobrego i sprawdzonego dostawcy tego surowca, polecam Ci zajrzeć do http://www.maximer.pl/. Sprzedają oni pellet zarówno hurtowo jak i detalicznie, (do 5 ton) razem z dostawą więc jak dla mnie to bardzo dobra oferta, którą warto się zainteresować

#222 Guest_ernestos

Guest_ernestos
  • Goście

Napisano 29 luty 2020 - 15:28

Ja tam zamawiam opał w Sobianek mają pellet, węgiel, wszystko dobrej jakości, dowożą w całym kraju. Sprawdzony opła i przede wszystkim z certyfikatami

#223 Guest_Makarski

Guest_Makarski
  • Goście

Napisano 30 maj 2020 - 19:45

My od roku mamy  kocioł z firmy piec Witkowski Tomice. Ten  model 12 kW Smart Vario. Powiem szczerze, że oprócz czyszczenia i ważenia pelletu nie potrzeba nic więcej przy nim robić.
W porównaniu do kotła z eko-groszek firmy Pleszewskiej o wiele mniej pyłu i obsługi wymaga. Kocioł kupiłem na dotację na opcji full z panelem pokojowym, zbiornik na pellet 400 litrów.  Opłacalny zakup

#224 Guest_Irma88

Guest_Irma88
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2020 - 21:32

Też zamawialiśmy eko-groszek na tym składzie Sobianek. Potwierdzam, mają duży wybór opału najwyższej jakości, z certyfikatami i pewnego pochodzenia

#225 Guest_Piotrowska

Guest_Piotrowska
  • Goście

Napisano 01 listopad 2020 - 19:07

u nas też staneło na zakupie kotła pelletowego. Wybralismy marke Piecbud, nawet przyjachał do nas mobilny handlowiec i doradził nam najlepsze rozwiązanie do naszego domu. Polecam, dobra marka, kocioł mamy juz z tych 5 klasy www.piecbud.net.pl/produkty/kotly-5-klasa-eco-design/5-klasa-pellet.html.

#226 Guest_Gębarowska

Guest_Gębarowska
  • Goście

Napisano 05 listopad 2020 - 16:23

Jak będziecie szukali dobrego opału z dowozem polecam skład Sobianek. tu zamawialiśmy opał, juz w sumie 2 sezon jak od nich biorę. ceny ok, dowóz no i opał z certyfikatami

#227 Robert7979

Robert7979

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 22 listopad 2020 - 20:33

Zobacz ten artykuł https://remont.biz.p...sob-ogrzewania/

#228 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2020 - 14:08

Zmieniłem stary piec na kocioł kepo od wentor. Palenie pelletem jest wygodniejsze i łatwiejsze niż ciągle chodzenie i podkładanie drzewa lub węgla. Nie wspominając o ekologii. 

#229 Robert7979

Robert7979

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 16 grudzień 2020 - 22:57

Zobacz tutaj https://remont.biz.p...niem-powietrza/

#230 Guest_Marcelo

Guest_Marcelo
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2021 - 20:38

jak szukać będziecie dobrego dostawcy opału polecam skład sobianek. Zamawiamy tam już 2 sezon, mają opał dobrej klasy, certyfikowany, dowożą do domu. Polecam

#231 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 992 postów

Napisano 15 luty 2021 - 10:38

Kocioł pellet jest opisany na eco-team.pl, tam można się zapoznać z jego zastosowaniem i specyfikacją. Sprawdźcie to sobie w wolnej chwili.

#232 Guest_nowacki

Guest_nowacki
  • Goście

Napisano 30 maj 2021 - 00:05

Dobry pellet zamówicie na tym składzie Sobianek, my już tylko u nich zamawiamy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych