Skocz do zawartości

Dobry elektryk w okolicach Warszawy - gdzie znajdę?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_KasiaKasiaTur

Guest_KasiaKasiaTur
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2012 - 00:08

Witam! Miałam ostatnio przygodę z kiepskim elektrykiem. Większa część instalacji jest do wymiany. Dlatego poszukuję dobrego i pewnego elektryka w okolicach Warszawy. Polecacie kogoś? Z góry dziękuję.

#2 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 09 maj 2014 - 20:34

Elektryk Piaseczno - polecam gościa, wie co robić smile.png

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 maj 2014 - 15:25

A z jakiej okolicy?

#4 Guest_monika

Guest_monika
  • Goście

Napisano 14 maj 2014 - 23:27

Witam! Miałam ostatnio przygodę z kiepskim elektrykiem. Większa część instalacji jest do wymiany. Dlatego poszukuję dobrego i pewnego elektryka w okolicach Warszawy. Polecacie kogoś? Z góry dziękuję.

Witam !

Niedawno robiłam elektrykę w całym 160 metrowym domku, niedaleko Grodziska Mazowieckiego elektryka w wykonaniu moich fachowców to było mistrzostwo, w dodatku w bardzo rozsądnej cenie. Poleciłam ich innym i wiem, że są bardzo zadowoleni. Firma nazywa się remontel, to ich strona internetowa:http://www.remontel.net/.

Doskonale wiem, jak można przejechać się na psełdo fachowcach, doświadczyłam tego na własnej skórze

Życzę oby jak najmniej takich doświadczeń.

Pozdrawiam 

Monika W

#5 Guest_Qinna

Guest_Qinna
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 11:54

Pomiar Tech - elektryk, który wykonuje pomiary instalacji elektrycznej, również wszelkie remonty, naprawy, modernizacje i inne prace związane z elektryką. Działa na terenie całego kraju, a przedewszystkim, doradzi, podpowie.

#6 Guest_ArekJ123

Guest_ArekJ123
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2020 - 07:31

Ja mogę polecić świetnego elektryka we Wrocławiu- Twój Elektryk Wrocław. Zawsze korzystam z jego usług. Wiele razy naprawiał mi instalację elektryczną. 

#7 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 705 postów

Napisano 26 listopad 2020 - 14:11

Słuchajcie, ja mogę podrzucić namiary na firmę z Wrocławia. Świadczą oni takie usługi jak między innymi pomiary elektryczne. Na stronie: https://elektryk24wr...ry-elektryczne/ możecie uzyskać dodatkowe informacje. Ja niedawno miałam okazję korzystać z ich usług i naprawdę polecam - sprawnie i profesjonalnie ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy