Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Remont mieszkania, a konkretnie łazienki

93 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Marzena F

Guest_Marzena F
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 08:05

A czy w ogóle da się pomalować kafelki, szczerze powiem, że jeszcze o czymś takim nie słyszałam. Właśnie zaczynamy remont, ale jak na razie mamy tylko meble, które znalazłam w sklepie domizdrowie.pl tak mi się spodobały, że nawet o innych już mowy nie było. Pozostaje jeszcze kwestia tych kafelków i chętnie dowiem się, czy faktycznie można je malować, czy ktoś już robił cos takiego?

#42 marios1234

marios1234

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 20:21

Gadałem ostatnio z sąsiadem, który ma firmę tgbudownictwo.pl i generalnie malowanie kafelek to jakaś abstrakcja. Malować, szpachlować to ściany można :)

#43 Raksam

Raksam

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 22 marzec 2017 - 09:28

A co powiedzielibyście o tego typu wykończeniach - http://kwarcowespieki.pl/ ? Bardzo podobają mi się nowoczesne i chłodne wnętrza, zwłaszcza jeśli mówimy o łazience i kuchni. Wygląda trochę surowo, ale moim zdaniem tego typu kamionkowe kompozycje wpisują się idealnie w wystrój.

#44 annakalb

annakalb

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 14:03

Raksam, wygląda super! Żałuję, że dopiero teraz to zauważyłam, bo moja łazienka jest w trakcie remontu na podstawie tej inspiracji https://avello.pl/ra...13514#!polecane

i myślę, ze to by baardzo pasowało :(

#45 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 19:28

Jak już zabieracie się za łazienkę to trzeba wiedzieć ,że oświetlenie powinno być zrobione odpowiednio. Gniazdka muszą być osłonięte a osprzęt tego sklepu  http://ospel.pl/pl/ świetnie się nada do tego. Możecie też do nich przedzwonić ,żeby dowiedzieć się co dokładnie wybrać.

#46 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 13:36

Podczas remontów bardzo ważny jest zakup odpowiednich materiałów, ale też narzędzi. Ja teraz przeglądam otwornice na https://www.koelnerp...ale/otwornice-1. Poprzednia się zepsuła i muszę mieć jakąś nową, ale taką z dobrymi parametrami.

Always look on the bright side of life!

#47 Tomasz2

Tomasz2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 06 maj 2017 - 08:59

Żeby łazienka ładnie przez długie lata, najlepiej zrobić ją w stylu minimalistycznym. Ważnym elementem wystroju każdej łazienki jest grzejnik i warto wybrać coś naprawdę ładnego i trwałego. Ja się zdecydowałem na grzejnik DRADA od Instal-Projekt i jestem z niego bardzo zadowolony.

#48 Ela78

Ela78

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 11 maj 2017 - 10:49

Ehhh jak fajnie że remont łazienki już macie ja dopiero będę zaczynać bo kuchnie kończymy tylko muszę znaleźć firmę co wykona mi meble. Widziałam wiele stron firm i jedna mi bardzo zaimponowała nie dość że wykonają to jeszcze zamontują w domu w całość. Alu Styl mają nowoczesne  meble na wymiar w Krakowie http://szafyalustyl.pl/oferta/kuchnie/ i chyba zdecyduję się na tą firmę :)

#49 epki

epki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 29 maj 2017 - 09:02

Można malować kafle. Ja mam pomalowane kafle w kuchni, wiec z łazienką też nie będzie większego problemu!

#50 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 10:42

A czy w swoich remontach i budowach uwzględniliście zabezpieczenia ogniochronne? Moim zdaniem to bardzo ważna, a pomijana kwestia. Jednym z materiałów niezbędnym do zapewnienia bezpieczeństwa jest opaska ogniochronna wspomniana na stronie: kochamczytac.pl/bierne-zabezpieczenia-przeciwpozarowe-co-to-jest/. W artykule omówiono i inne akcesoria. Zerknijcie!

#51 Kiroef

Kiroef

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 czerwiec 2017 - 07:43

Cześć, jeśli szukasz firmy która oferuje usługi remontowe i wykończeniowe, to z czystym sumieniem mogę Ci ich polecić:  www.poznan-remonty.eu/remonty.html korzystałem z ich usług przy remoncie całego domu i sprawili się świetnie, nawet nie trzeba było doglądać i patrzeć na ręce:) Fajna i rzetelna ekipa szybko uwinęła się ze wszystkim i zrobili po prostu to co chciałem mieć u siebie. Także polecam sprawdzić ofertę, łazienki też oczywiście robią. 

#52 Guest_Dorota B

Guest_Dorota B
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2017 - 08:17

U nas mąż z bratem sami położyli kafelki i muszę przyznać, że zrobili to jak prawdziwi fachocy. Tak szczerze powiedziawszy to jak się popatrzyłam to nic trudnego. Wystarczy tylko pilnować aby wszystko było równo. W sumie to dobrze, że ten remont mam juz za sobą bo ten cały bałagan to masakra, ale najważniejsze, że wyszło tak jak chcieliśmy. Trochę było problemu z doborem szafek, ale udało się nam znaleźć idealnie pasujące rozmiarem i kolorem na domizdrowie.pl. Przyznam, że z nich jestem najbardziej zadowolona, bardzo ładnie wyglądają. W komplecie mieliśmy umywalkę i duże lustro, dzieki któremu ta nasza łazieneczka sporo zyskała, bo optycznie ją powiększa, a i biały połysk też sie sprawdza.

#53 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 666 postów

Napisano 10 lipiec 2017 - 08:23

Jeśli remont będzie obejmował też np. podwieszenie jakichś szafek, to zamocowania takie jak te opisane na Noy mogą okazać się niezbędne.

#54 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 12 lipiec 2017 - 13:23

A to z pewnością. Bez kołków i innych śrub trudno zrobić wiele prac.

#55 Guest_Konki

Guest_Konki
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 19:22

ja znalazłam w Cermagu piękne płytki łazienkowe. i to one stanowią bazę wyjściową do aranazacji. Są piękne...i w sumie to kupiłam je w bardzo dobrej cenie! polecam

#56 sandra51

sandra51

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 10:24

Jeżeli chodzi o płytki łazienkowe to polecam https://www.twojelaz...ka-paradyz.html, wyglądają świetnie i są wysokiej jakości. Ja jestem bardzo zadowolona :)

#57 ilonakaminska80

ilonakaminska80

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 07:44

jak łazienka to tylko mirjan24! Bardzo polecam ten sklep - bardzo dobra jakość i niskie ceny.

#58 Guest_sonic

Guest_sonic
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 19:20

Tu macie bardzo dobry sklep z bateriami łazienkowymi czy kuchennymi, super wybór. My właśnie w Sotbe  kupiliśmy baterie, solidna, z dobrych materiałów i w końcu dopasowana do naszego wnętrza 

#59 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 10 kwiecień 2019 - 08:36

Ja się teraz zastanawiam nad remontem łazienki. Po pewnej awarii nie wygląda zbyt dobrze.

#60 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 999 postów

Napisano 07 maj 2019 - 13:52

Tylko od razu trzeba sobie przygotować spory kapitał na taki remont. Łazienka jest chyba najkosztowniejsza.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy