Skocz do zawartości

Kładzenie podłogi - nająć fachowców?

46 odpowiedzi w tym temacie

#41 anigrama

anigrama

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 02 lipiec 2017 - 18:48

Ja bym się nie zastanawiała. Podłogi drewniane wymagają umiejętności - co innego panele, te można się podjąć montować samodzielnie, choć osobiście bym tak nie zrobiła. Jeśli chodzi o http://www.klinikapa...a/montaz-podlog układanie podłóg drewnianych Warszawa, to mogę polecić sprawdzoną ekipę, która u nas kładła podłogi - Klinika Parkietu. Solidnie i bardzo dokładnie wykonali montaż, dodatkowo mają dużą wiedzę, która się bardzo przydała np. przy wyborze lakierów :)

#42 bayla31

bayla31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 21:33

Ja także uważam, że układanie parkietu najlepiej zlecić profesjonalistom. Jest to praca, która wymaga doświadczenia i umiejętności, o ile jeszcze panele można samemu, bo jest to stosunkowo łatwa czynność, tak podłogi drewniane typu parkiet itp. powinni układać fachowcy. 

#43 rerum

rerum

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 09:32

Ja bym się nie zastanawiała. Podłogi drewniane wymagają umiejętności - co innego panele, te można się podjąć montować samodzielnie, choć osobiście bym tak nie zrobiła. Jeśli chodzi o http://www.klinikapa...a/montaz-podlog układanie podłóg drewnianych Warszawa, to mogę polecić sprawdzoną ekipę, która u nas kładła podłogi - Klinika Parkietu. Solidnie i bardzo dokładnie wykonali montaż, dodatkowo mają dużą wiedzę, która się bardzo przydała np. przy wyborze lakierów :)

Zgadzam się! Tylko profesjonaliści, inaczej można zniszczyć podłogę, a przecież deski czy parkiet do najtańszych nie należą. 

#44 Skrzypek9

Skrzypek9

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 16:22

Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest farba epoksydowa do posadzek. Polecam zobaczyć tutaj https://farbyspecjal...neopox-special/

Z rodzicami można wygrać tylko cierpliwością.

#45 majka3131

majka3131

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 01 październik 2017 - 20:19

Ja także uważam, że układanie parkietu najlepiej zlecić profesjonalistom. Jest to praca, która wymaga doświadczenia i umiejętności, o ile jeszcze panele można samemu, bo jest to stosunkowo łatwa czynność, tak podłogi drewniane typu parkiet itp. powinni układać fachowcy. 

Bez dwóch zdań należy to zlecić fachowcom! Samemu można zniszczyć parkiet, to nie jest wcale takie łatwe, potrzeba wiedzy, doświadczenia i odpowiednich narzędzi.

#46 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 345 postów

Napisano 13 grudzień 2017 - 14:17

Zdecydowanie warto jest nająć fachowców do kładzenia podłogi. Kładzenie paneli wydaje się proste jedynie na filmach w youtube.Jak przychodzi co do czego to okazuje się,ze takie latwe to nie jest. Szczegolnie jeśli chodzi o przycięcie ich do odpowiedniej wielkości. 

Proponowałabym wybrać się do jednego ze sklepów Dobre Dla Domu: http://www.ddd.com.pl/uslugi. Można tam nie tylko kupić panele czy parkiet. Ale również wykupić sobie cały pakiet z transportem i montażem na miejscu. Dzięki temu cena jest o wiele niższa

Na wszystko firma oczywiście daje gwarancję. 

#47 wowowicz

wowowicz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 19:47

Zgadzam się! W naszym mieszkaniu za parkiety odpowiadali panowie z firmy Albinex, kupowaliśmy u nich też parkiety i chemię do nich. Sami byśmy się nie porwali na taką pracę, bo się na tym nie znamy,  a z drewnem trzeba się umieć obchodzić! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych