Kategorie
Skocz do zawartości

Jak kupić nowy dach?

Gość KasiaKasiaTur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ekspert Budowa
Witam,Na początku musisz ułożyć sobie plan działania. Dzięki temu nowy dach będzie wykonany na termin, opłacalny oraz trwały. Dokładnie przemyśl wybór materiału, z którego zostanie wykonane (w tym celu najlepiej skonsultować się z ekspertem). Potem wybierz kolor oraz fakturę. Kiedy już to wszystko zaplanujesz możesz poprosić o dokładną wycenę oraz termin montażu takiego dachu na własnym domu. Wszystko zależy od tego, czy kładziesz dach na nowy budynek czy też go zmieniasz. Koszty są też związane ze stawką ekipy zajmującej się pokryciem budynku. Pozdrawiam.Powodzenia!

• 10 lat później...
  • 2 miesiące temu...

Wybierz producenta pokryć dachowych, który cię interesuje i sądzę, że on cię dalej pokieruje ☺ Nie trzeba być eureką. Zlecisz fachowcom wykonanie, a całą resztą zajmą się ci, którzy się na tym znają. Ja bynajmniej wcale się na tym nie znam, ale otrzymałam fachową pomoc od firmy Regamet, która jest producentem pokryć dachowych. Jestem bardzo zadowolona z ich usług, bo nie tylko zajęli się doborem idealnej blachy dla mnie, ale również zasugerowali kilka uwag, które były dla mnie mocno nakierowujące w dalszych krokach związanych z nakładaniem nowego dachu 😉

• 1 miesiąc temu...
Gość Karolinab

Każdy laik może wypowiedzieć swoje zdanie i każda opinia może się okazać różna ;) Dlatego według mnie o takie rzeczy należy pytać specjalistów – chociażby w punkcie sprzedaży materiału. Często mają do polecenia kogoś godnego uwagi. My również mamy Regamet. Cieszy się ostatnio ta firma dużym powodzeniem wśród moich znajomych, którzy się w ostatnim czasie budowali. Zawsze posłużą pomocą i doradzą. 

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...