Kategorie
Skocz do zawartości

tabliczki na płocie

Gość arty1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WitamProszę o poradę, czy właściciel posesji musi wyrazić zgodę na przyczepienie do jego płotu oznaczeń np. sieci wodociągowej, czy gmina może sobie co zechce przyczepiać do płotu? Gdy wróciłam do domu na nowiutkim płocie wisiały (oczywiście przymocowane na śruby)oznaczenia , jest to dla mne normalne gdyby przytwierdzono jedną tabliczkę, ale na nasze nieszczęście sąsiad z na przeciwka nie ma płotu i jego studzienkęo oznaczono przywieszając tabliczkę także na moim płocie. Jest to dopiero początek inwestycji gminy przyjdzie przeciesz sieć gazowa itp. Czy mój nowy płot musi wyglądać jak choinka?

• 12 lat później...

Niestety nad takimi kwestiami jakoś ja nigdy się nie zastanawiałem, ale gdy chodzi o kwestie bhp to wiem, że tabliczki na drzwi biurowe są czasami bardzo potrzebne. W każdym razie bez żadnego problemu zawsze możemy je znaleźć w https://znaki-bhp.pl/produkty/83_biura i właśnie dlatego ja również na takich sprawach się skupiam.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...