Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

dom i WNĘTRZE

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Blaszana

Guest_Blaszana
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2010 - 13:51

Chyba wnętrze się zagubiło. Chciałabym zacząć wątek o wyposażeniu wnętrz, meblach, dodatkach, sklepach, promocjach i poradach remontowych i wykończeniowych. Ja polecam sklep z tekstyliami dekoria.pl, gdzie można kupić tekstylia do gustownego i pomysłowego wykończenia domu. Świetne hiszpańskie materiały. Mają też własną szwalnię, w której szyją wszystko na wymiar. Teraz noworoczna promocja, wszytko można kupić w totalnie niskich cenach. Piszcie o podobnych sklepach, chyba warto się wymienić takimi doświadczeniami.

#2 kolorofon1

kolorofon1

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 03 marzec 2021 - 05:53

No więc ja znam rzeczywiście podobny sklep. W https://dehome.pl/ kupuję raz na jakiś czas nowe tekstylia typu poszewki na poduszki do salonu, czy czasem jakiś obrusik albo nawet i firanki.

#3 Aro1992

Aro1992

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 03 marzec 2021 - 08:19

Pewnie będę nudny, ale najlepsza jest ikea. Mam wrażenie, że tam jest wszystko.

#4 Guest_kinga359

Guest_kinga359
  • Goście

Napisano 11 marzec 2021 - 12:48

Żart, przecież to masówka słabej jakości. Jak mam kupować meble to wolę kupić solidnie wykonane i za te same pieniądze. Zajrzyj chociażby do scandicsofa.pl, a przekonasz się o czym mówię. Mamy od nich troche mebli i na pewno posłużą nam jeszcze długie lata, a to dlatego, że nie jest to składanka z płyt klejonych klejem na gorąco.

#5 wolna

wolna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 15 kwiecień 2021 - 11:05

Na pewno w domu musi znaleźć się telewizor :) Dla wielu osób to po prostu must have. Jeśli chodzi o zakup telewizora to ja polecam zainteresować się tym, co do zaoferowania ma polska firma Manta: https://manta.com.pl...ewizory-led/32/

#6 Rafson

Rafson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 15 kwiecień 2021 - 16:20

Sprawdź sklep SMD-LED.pl tam można kupić oświetlenie do domu i mieszkania, ale także wszystkie akcesoria jakie będą potrzebne do jego podłączenia. Polecam nie raz robiłem zakupy i jeszcze pewnie wiele razy coś zakupię  :)

#7 ilonakaminska80

ilonakaminska80

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 134 postów

Napisano 26 kwiecień 2021 - 09:00

Jeśli szukasz mebli do swojego domu w przystępnych cenach to polecam mirjan24.pl :)

Nie dość że mają tam wygodne narożniki to znajdziesz tam także meble do sypialni, kuchni czy łazienki. Sam zobacz ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych