Skocz do zawartości

Czarne ubranka dla dzieci

wróć do serwisu Księgowość 25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_basienka

Guest_basienka
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 15:08

Co myślicie na temat czarnych ubranek dla dzieci? Strasznie podobają mi się czarne śpioszki: http://familyinblack...gus-dyngus.html A wam?

#2 magda_gdy

magda_gdy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 16:18

Nie podobają mi się czarne ubranka dla dzieci, choć wiem, że niemowlęta na początku postrzegają wszystko w czarno-białym kontraście. Nawet są specjalne książeczki czarno-białe z obrazkami. Moim zdaniem jednak, dziecko powinno być ubrane w jakieś kolorowe, radosne ciuszki;)

#3 Guest_KIKI

Guest_KIKI
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 16:24

popieram dzieci w czarnym brzydko wygladaja ,maja wygladac kolorowo smieszne fikusne teraz sa  ubranka

#4 Guest_Martyna

Guest_Martyna
  • Goście

Napisano 04 maj 2014 - 23:08

Jak dla mnie śliczne <3 

#5 Jarek Oczos

Jarek Oczos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 maj 2014 - 13:31

Jeżeli czarne ubranka dla dzieci posiadają jakieś kolorowe elementy, to czemu nie? Wszystko to jest konwencja i ogólne zapatrywanie na modę. Jeśli podobają ci się takie stroje, to je kup.

#6 oola.n.

oola.n.

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 maj 2014 - 21:50

Nie zapominajmy, że niemowlęta widzą na początku świat w czarno-białych kolorach, nawet są specjalne książki utrzymane tylko w tej kolorystyce. Moim zdaniem takie ubranka też mają swój urok, a w razie potrzeby zawsze można je rozweselić kolorowymi dodatkami, na przykład w postaci skarpetek czy szaliczka:) No i czerń jest bardzo elegancka.

#7 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1155 postów

Napisano 07 maj 2014 - 09:23

Jakoś nie jestem przekonana do czarnych ubranek dla dzieci. Po prostu im nie pasują. Te śpioszki też mnie nie przekonują.

#8 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2378 postów

Napisano 17 grudzień 2014 - 14:25

Czarne rzeczy również są ładne --> http://www.piccolino...anka-dla-dzieci I od razu nie trzeba ich wiązać z drugim dnem.

#9 Guest_justyna 34

Guest_justyna 34
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2015 - 10:37

Dla mnie okej. Nie przeszkadza mi to. Ważne żeby ciuszki były dobrej jakości i się podobały też dzieciom. Moje wolą tam raczej kolorowe, ale gdyby chciały czarne to bym nie robiła problemów smile.png Dzięki za linki, ja wam mogę podrzucić kolalik.pl - mają rzeczy porządnie uszyte, więc jedno może nosić po drugim smile.png

#10 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 931 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 czerwiec 2015 - 09:07

Są różnego koloru ubranka. Takie ekskluzywne ubranka dla dzieci jak tutaj http://minichic.pl/, nawet w kolorze czarnym wyglądają bardzo dobrze. Wszystko kwestia gustu. 

#11 wibo

wibo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 czerwiec 2015 - 17:34

Mnie sie podobają :)

#12 Ogrodolandia

Ogrodolandia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 25 czerwiec 2015 - 09:21

Ładne. Jeśli Ci się podobają to kupuj, nie patrz na innych. Nie przesadzaj jednak z nadmiarem czerni, bo ludzie zaczną CI problemy robić.

#13 Guest_MadziaCzarna

Guest_MadziaCzarna
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 15:17

Ale głupoty, pocztajcie sobie bloga Mama w glanach - www.mama-w-glanach.blogspot.com - dziewczyna tam pisze właśnie o ubieraniu dzieci na czarno, o rockowych niemowlaczkach i ich rodzicach - super ludzie którzzy mają własny styl i nie dają sobie narzycać mody z sieciówek. te pastelowe i kolorowe ubranka mozna sobie wsadzić, wszystkie dzieci takie same, tak to się przynajmniej czymś wyrożniają.

Znalazłam jeszcze taki sklep - www.irock.pl - zobaczcie jakie bodziaki super <3<3

#14 Estragon

Estragon

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 07 marzec 2016 - 15:30

Dla mnie to chory pomysł. Konwencja nie konwencja - żyjemy w określonej kulturze i gdybym zobaczył dziecko w czarnych śpioszkach, to albo uznałbym to za cosplay rodziny Addamsów albo zapytał, kto umarł. A to że dzieci przez kilka miesięcy/tygodni? widzą na czarno-biało nie ma żadnego znaczenia. Początkowo także nie mówią i nie rozpoznają twarzy ale przecież to nie oznacza, że należy wokół nich chodzić w workach na głowie i wydawać nieartykułowane dźwięki. :-)

#15 Joanna D.P.

Joanna D.P.

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 14:08

Jakoś też nie mogę się przekonać do tego, żeby dziecko ubierać na czarno. Owszem to elegancki kolor, ale wydaje mi się, że dobry dla nieco starszych dzieci czy nastolatków, które zwykle same przechodząc etap buntu, lgną do czarnego. Niemowlak, mimo iż postrzega świat jako czarno biały raczej powinien być w jasnych kolorach.. czarny kojarzy się z żałobą i jakoś tak nie pasuje mi na kolor śpioszków. 

#16 AskaR

AskaR

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 24 marzec 2016 - 14:41

A dla mnie czarny to kolor jak każdy inny. I wcale nie uważam że czaene ubrania nie mogą być wesołe. Wystarczy czarne śpioszki zestawić z kolorową bluzeczką i już. Nie widzę problemu. Ważniejsze jest żeby ubranie dla niemowlaków było wygodne bo to może dziecku przeszkadzać a nie kolor.

#17 Szymon507

Szymon507

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 30 marzec 2016 - 08:53

Jak dla mnie to czarny kolor to smutny kolor. Nie lubię smutasków. Dzieci z natury są radosne więc ubranka powinny być kolorowe.

#18 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 15:55

Jakoś nie jestem przekonana do czarnych ubranek dla dzieci. Po prostu im nie pasują. Te śpioszki też mnie nie przekonują.

zdecydowanie wolę kolorowe zakupy ze sklepu dla dzieci Urwis, takie zielone króliczki są fajne. Być może z czasem człowiek przyzwyczaiłby się, na tę chwilę, nie dziękuję.

#19 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 337 postów

Napisano 05 październik 2016 - 22:33

Niekoniecznie mi się taki pomysł podoba. Te rampersy, choć są szare, to świetnie wyglądają. Czarne może też by się nieźle prezentowały, ale ja jednak uważam, że szarości są bardziej uniwersalne. Generalnie lubię pastelowe kolory.

#20 Mirek24

Mirek24

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 07 październik 2016 - 09:54

Co myślicie na temat czarnych ubranek dla dzieci? Strasznie podobają mi się czarne śpioszki: http://familyinblack...gus-dyngus.html A wam?

Kmpletnie mi sie nie podobaja, dzieci maja byc radosne i pelne zycia, a kolor czarny jest raczej przeciwienstwem tego...jestem na nie. Pozdrawiam :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych