Skocz do zawartości

franczyza - czy to mi się opłaca

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_konrad

Guest_konrad
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 14:30

Witam, chciałbym otworzyć własny biznes, pomyślałem o franczyzie jakiejś sieci sklepów spożywczych. Czy wiecie może ile kosztuje franczyza? W jaką najlepiej zainwestować? I Czy franczyza mi się opłaca?

#2 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 15:38

[color=rgb(51,51,51);font-family:Arial, sans-serif;background-color:rgb(238,238,238);]Jak szukasz pomysłu to jest kilka portali w tym temacie. Zastanów się nad franczyzą banku. Jak każda branża ma wady i zalety, a trochę w niej pracuje, więc nie jest źle Dołączona grafika[/color] . Kilka przydatnych informacji znajdziesz w poradniku franczyzobiorcy: Własny biznes franczyzowy. Jak wybrać najlepszą franczyzę bankową?. Wiem, że nie problem go dostać, jest w księgarniach i serwisie franczyzabanku 

[color=rgb(51,51,51);font-family:Arial, sans-serif;background-color:rgb(238,238,238);]Pozdrawiam! :-)[/color]

#3 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 197 postów

Napisano 26 październik 2018 - 06:52

Ja uważam, że jest to jak najbardziej dobra opcja szczególnie na pierwszy biznes kiedy dopiero zdobywamy nowe doświadczenie w prowadzeniu czegoś swojego. Jeżeli interesujesz się również samochodami itd. to polecam zwrócić uwagę również na opcję otworzenia własnego sklepu we współpracy z http://lucart.pl/zos...ranczyzobiorca/ która zapewni Ci najlepsze ceny w zakresie części, płynów, olejów itd. Do tego pomogą Ci również w ogarnięciu wszystkich formalności i poprowadzenia działań marketingowych abyś jak najszybciej mógł osiągać oczekiwane zyski. 

#4 Guest_Lajol

Guest_Lajol
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 10:59

@JarekDon dobrze piszesz, jest to dobra opcja, tylko właśnie trzeba mieć dojścia do dobrych cen. Jeśli chodzi o branżę motoryzacyjną to Lucart cenami wygrywa, więc warto wchodzić z nimi we franczyzę.

#5 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 20:31

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank.pl/franczyza. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#6 Guest_oskar

Guest_oskar
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 10:45

Czy można sfinansować otwarcie placówki partnerskiej Nest Banku np. z kredytu?

#7 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 17:14

Czy można sfinansować otwarcie placówki partnerskiej Nest Banku np. z kredytu?

Szanowny Panie, Nest Bank nie ma w swojej ofercie kredytu na taki cel. Oczywiście może Pan wziąć kredyt firmowy i sfinansować z niego Placówkę Partnerską. Więcej informacji: nestbank.pl/indywidualny/kredyty.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#8 Guest_Adam34

Guest_Adam34
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 14:02

Wszystko zależy z kim podejmiesz współpracę. Dużo łatwiej rozkręcić biznes jeśli firma jest rozpoznawalna i ma swoich powracających klientów. Z Cuk masz też dostęp do szkoleń i wsparcie merytoryczne, a branża ubezpieczeniowa rośnie każdego roku. 

#9 kerryjane72

kerryjane72

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 31 maj 2019 - 06:57

Franczyza często jest wybierana gdy nie mamy odpowiedniego kapitału żeby założyć od zera własny biznes, może i jest to ciekawa forma działalnosci, według mnie coś tak pomiędzy pracą na etacie, a własną firmą :) Jeżeli prowadzicie już swoje firmy to może zainteresuje was oferta od https://www.ark-dora...-soba-w-czasie/ Znajdziecie tu przeróżne szkolenia dedykowane dla biznesu, w tym to najbardziej obecnie mnie interesujące dotyczące zarządzania czasem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych