Skocz do zawartości

franczyza - czy to mi się opłaca

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_konrad

Guest_konrad
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 14:30

Witam, chciałbym otworzyć własny biznes, pomyślałem o franczyzie jakiejś sieci sklepów spożywczych. Czy wiecie może ile kosztuje franczyza? W jaką najlepiej zainwestować? I Czy franczyza mi się opłaca?

#2 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 15:38

[color=rgb(51,51,51);font-family:Arial, sans-serif;background-color:rgb(238,238,238);]Jak szukasz pomysłu to jest kilka portali w tym temacie. Zastanów się nad franczyzą banku. Jak każda branża ma wady i zalety, a trochę w niej pracuje, więc nie jest źle Dołączona grafika[/color] . Kilka przydatnych informacji znajdziesz w poradniku franczyzobiorcy: Własny biznes franczyzowy. Jak wybrać najlepszą franczyzę bankową?. Wiem, że nie problem go dostać, jest w księgarniach i serwisie franczyzabanku 

[color=rgb(51,51,51);font-family:Arial, sans-serif;background-color:rgb(238,238,238);]Pozdrawiam! :-)[/color]

#3 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 26 październik 2018 - 06:52

Ja uważam, że jest to jak najbardziej dobra opcja szczególnie na pierwszy biznes kiedy dopiero zdobywamy nowe doświadczenie w prowadzeniu czegoś swojego. Jeżeli interesujesz się również samochodami itd. to polecam zwrócić uwagę również na opcję otworzenia własnego sklepu we współpracy z http://lucart.pl/zos...ranczyzobiorca/ która zapewni Ci najlepsze ceny w zakresie części, płynów, olejów itd. Do tego pomogą Ci również w ogarnięciu wszystkich formalności i poprowadzenia działań marketingowych abyś jak najszybciej mógł osiągać oczekiwane zyski. 

#4 Guest_Lajol

Guest_Lajol
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 10:59

@JarekDon dobrze piszesz, jest to dobra opcja, tylko właśnie trzeba mieć dojścia do dobrych cen. Jeśli chodzi o branżę motoryzacyjną to Lucart cenami wygrywa, więc warto wchodzić z nimi we franczyzę.

#5 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 20:31

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank.pl/franczyza. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych