Skocz do zawartości

organizacja szkolenia/konferencji/imprezy

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 12:05

Mam fakturę na organizację szkolenia/konferencji.

W jaki sposób mam to zaksięgować i opisać? W pozostałe koszty i odliczyć VAT?

Szkolenie to było też połączone z imprezą integracyjną. Czy wpływa to w jakiś sposób na księgowanie? 

#2 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 12298 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 12 luty 2014 - 22:49

[font="georgia, serif;"]I zapewne jest to faktura wystawiona przez jakiś hotel czy pensjonat, który sprzedał wam usługi noclegowe połączone z gastronomią. [/font]

[font="georgia, serif;"]Więc moim zdaniem faktura jest źle wystawiona, bo nie dokumentuje faktycznej sprzedaży. [/font]

#3 Guest_Szympoo

Guest_Szympoo
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 16:00

Tak jak z normalymi fakturami. Mi moja agencja - Power normalne faktury wysyla i normalnie je lcize 

#4 Guest_nugat

Guest_nugat
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 08:53

mi się wydaje, że powinno być rozpisane osobno na usługi hotelarskie i imprezę. głowy nie dam, księgowa mi to robi. ale jak dostaje faktury z Alfy, to nic ode mnie nie chce, czyli nei jest to jakieś szczególnie skomplikowane. 

#5 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2025 postów

Napisano 05 listopad 2014 - 13:21

Jeśli chodzi o miejsce - http://konferencje-resthotel.pl/ W stosunku ceny do jakości trudno w rejonie Warszawy o coś bardziej atrakcyjnego. Standard na miejscu bardzo wysoki, duży plus za dodatkowe wyposażenie i organizację całości. Bez opóźnień, wszystko dopracowane, fajny kontakt z właścicielem. Polecam.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#6 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 560 postów

Napisano 06 czerwiec 2016 - 00:32

Prawda jest taka, że organizacja szkolenia dla całej firmy czy też dużej ilości pracowników w różnych oddziałach jest bardzo kosztowne. Właśnie dlatego warto zainwestować w webinarium. Dzięki temu sporo zaoszczędzimy. Tutaj możemy znaleźć specjalistę od webinariów. . Warto skorzystać z jej doświadczenia.

#7 asari

asari

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 22 kwiecień 2018 - 00:06

Jeżeli chodzi o organizację szkolenia to polecam http://apartments-wroclaw.com/dla-biznesu W ofercie znajdują się apartamenty o podwyższonym standardzie oraz dostęp do sali konferencyjnej wraz z pełnym zakresem usług jakie są oferowane w hotelach.

#8 DeuX7

DeuX7

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 maj 2018 - 12:48

A może lepiej byłoby doradzić się znajomych w tym temacie? Sądzę, że to może być dobre rozwiązanie...

Życie to nałóg, z którym bardzo trudno zerwać…

#9 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17691 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 14 maj 2018 - 13:05

A może lepiej byłoby doradzić się znajomych w tym temacie? Sądzę, że to może być dobre rozwiązanie...

Czy ty aby dobrze się czujesz?

Przestań pisać te bzdury i zaśmiecać każdy wątek

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych