Skocz do zawartości

Brak odzieży roboczej

wróć do serwisu Kadry 57 odpowiedzi w tym temacie

#41 Mobiliser

Mobiliser

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 14:51

Odzież robocza to niezbędna sprawa. Ja zaopatruję swoich pracowników u www.sklep.intergo-bochnia.pl. Zawsze mają duży wybór i pełną rozmiarówkę. Zamówienia realizują sprawnie. Profesjonalne podejście do klienta i do sprzedaży.

#42 Robertson

Robertson

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 21:04

My na zimę mamy takie buty robocze ochronne zimowe https://www.narzedzi...-sb-zimowe.htmlSą ocieplane i bardzo wygodne. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu. Są teraz w promocyjnej cenie, więc można dodatkowo zyskać.

#43 Patryk Kuliński

Patryk Kuliński

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 listopad 2017 - 20:49

Wcale nie każdy pracodawca musi zapewnić pracownikom ubranie robocze. Odzież roboczą wydaje się tylko jeżeli prywatna odzież pracownika może ulec zniszczeniu, zabrudzeniu lub gdy pracujemy z maszynami które mogą wciągnąć luźne cześć odzieży pracownika. Jeżeli nie ma takiego ryzyka, np. praca biurowa lub sprzedawca w sklepie z odzieżą to jest tylko decyzja pracodawcy czy odzież wyda. Co należy wydać wynika z tabeli norm przydziału która jest załącznikiem do Regulaminu pracy lub jeżeli Regulaminu pracodawca nie musi posiadać to w zarządzeniu. Dokładnie o tym można poczytać np. tu:  https://www.purebhp....dualnej-w-pracy. Środki ochrony indywidualnej z kolei chronią przed konkretnym zagrożeniem i oczywiście zawsze muszą być zapewnione przez pracodawcę.

#44 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 grudzień 2017 - 12:26

Z tego co wiem masz taką możliwość. W przypadku prac gdzie istnieją pewnego rodzaju zagrożenia, odzież ochronna jest niezwykle istotna i nie powinno się bez niej pracować. Przykładem mogą być buty ochronne - np https://zet4.pl/zul_...obocze-153.html, dzięki nim można uchronić swoje palce w momencie, gdy spadnie na nie coś ciężkiego i/lub ostrego. Jest to coś czego nie można bagatelizować, bo przykłady z przeszłości pokazały wielokrotnie, że wypadki się zdarzają.

#45 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 22 grudzień 2017 - 02:02

www.odziezroboczalublin.pl kupujemy w tym miejscu. To sprawdzony punkt zakupów, świetna firma oferująca również wiele innych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

#46 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 11 styczeń 2018 - 13:13

My jakiś czas temu zamawialiśmy odzież roboczą w hurtowni https://molt.pl/odzi...elki-odblaskowe Mają bluzy robocze i odblaskowe, buty, czapki itp. w niewygórowanych cenach. W asortymencie mają też odzież dla gastronomii.

#47 MarcinCin

MarcinCin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 12:28

Polecam również kupujemy w www.odziezroboczalublin.pl, odzież dobrej jakości i cenie. Szczególnie lubię ich kurtki, są w sam raz na moje potrzeby. Ponad to maja całkiem niezłe wszystkie artykuły BHP.

#48 Guest_agw83

Guest_agw83
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 19:05

Na odziezroboczalublin.pl maja dobrą odzież roboczą, być może tam znajdziecie coś odpowiedniego. Ja zawsze kupuje właśnie tam, nikt nigdy się nie skarży, sam też w tym chodzę, jest ok. :)

#49 MarekMetr

MarekMetr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 sierpień 2018 - 12:07

Ja jestem zadowolony z produktów, które oferuje firma https://ansell.pl

Proponuję pracodawcy przejrzeć ich ofertę.
Największy zaopatrzeniowiec rękawic wielozadaniowych. 
Rękawice skrojone na miarę potrzeb zamawiającego. 

#50 hyflex

hyflex

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 sierpień 2018 - 09:28

Głównie w swojej pracy potrzebuję rękawic, więc jeśli szukasz dobrego dostawcy polecam https://www.rekawice-ansell.pl

#51 Kresalon

Kresalon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 wrzesień 2018 - 07:41

U nas w zakładzie odzież ochronna i inne artykuły BHP potrzebne są bardzo. Od lat zaopatrujemy się u nich: BHP Nawigator mają atrakcyjne ceny i nikt nigdy z pracowników nie narzekał , że te rzeczy są źle wykonane, albo nie zapewniają odpowiedniej ochrony , także polecam sprawdzić ofertę, na pewno znajdziecie to czego potrzebujecie. 

#52 Wioletkaka

Wioletkaka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 27 październik 2018 - 17:23

U nas w pracy odzież ochronna to podstawa. Każdy z pracowników posiada hełm, google przyciemniane i rękawice. Naszym najlepszym dostawcą jest https://ecobhp.pl/Polecam współpracę z nimi, jeżeli zależy Wam na bardzo dobrej jakości ubrań.

#53 Igor_Sosnowiec

Igor_Sosnowiec

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 06 kwiecień 2019 - 18:32

Odzież robocza w zasadzie nie jest środkiem ochrony indywidualnej, no chyba, że mówimy tu o np.: odzieży dla spawacza, lub hutnika. Dalej, nie powinien, przynajmniej ja sie nie spotkałem z takim czymś jak: "Ma też obowiązek poinformowania o sposobach posługiwania się tymi środkami" jak stosować ubranie robocze?? Instrukcja?? Pokazy??

Śmiechy, śmiechami, ale znam przypadek, gdzie Inspekcja Pracy nakazała opracowanie instrukcji bhp obuwia roboczego. Nadmienię, że było to zwykłe obuwie robocze :)

Codziennie czytam Kodeks. Codziennie odkrywam nowe treści. Kodeks pracy ma wiele znaczeń ;)

#54 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 10:12

Nie rozumiem jak mozna nie zapewnic pracownikami podstawowych srodkow ochrony m.in. odziezy. Prowadze biznes juz 10 lat i kazdy dostaje ode mnie ubrania robocze. Przeciez to nie jest duzy koszt. Zamawiam z fastpol invest i nie przeplacam, z reszta i tak to idzie w koszty. 

Trzeba najpierw zadbac o pracownika, zeby on zadbal o klienta!!!!

#55 Guest_danekdanek

Guest_danekdanek
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 14:38

Zdecydowanie Fastpol invest. Inna nie ma do nich nawet podjazdu, kolokwialnie mowiac

#56 KorneliaMoriska

KorneliaMoriska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 luty 2020 - 08:12

Dokładnie. Często zadowolony pracownik lepiej pracuje a pracować w niewygodnych butach roboczych czy spodniach to ja dziękuję....

#57 MeridusBHP

MeridusBHP

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 16:25

Obowiązkiem pracodawcy powinno być zapewnienie wszystkim pracownikom odzież roboczej, wydaje mi się to niepoważne że czegoś takiego nie ma w każdej firmie.

#58 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów

Napisano 17 maj 2020 - 11:04

Wydaje mi się, że jest to obowiązek każdego pracodawcy. Ja zapewniam odzież ochronną wszystkim swoim pracownikom. Niedawno zamówiłam nowe rękawice, obuwie oraz środki ochrony głowy od firmy www.mbtechnika.pl. Mają dobrą jakość i przystępne ceny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych