Skocz do zawartości

Brak odzieży roboczej

wróć do serwisu Kadry 57 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_sdw

Guest_sdw
  • Goście

Napisano 26 październik 2015 - 15:20

Mogę polecić ten sklep PTR Partner BHP ptr-bhp.pl/ . Szybka wysyłka, obsługa szybko działa. Mają ciekawe kurtki dobrej jakości, z funkcjonalnymi kieszeniami i wzmocnieniami.

#22 Guest_Michal70

Guest_Michal70
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 11:25

Jeśli poszukujesz dobrej i w miarę taniej odzieży roboczej możesz zainteresować się też sklepem sklep.intergo-bochnia.pl. Ja tam właśnie kupowałem.

#23 Guest_vcddf

Guest_vcddf
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2015 - 09:17

Może tu sobie zobacz – ptr bhp ( ptr-bhp.pl). Niezły sklep jak dla mnie – kupuję zarówno dla firmy (robimy kuchnie, szafy itd.) jak i dla siebie i nawet żony takie bardziej sportowe rzeczy typu bluzy czy fajne buty. Nie gorsze niż markowe trekkingowe, a cena sporo niższa niż w sklepach sportowych. Jest tam chat, wiec jak nie masz pewności – możesz zapytać

#24 Juras

Juras

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 101 postów

Napisano 21 styczeń 2016 - 09:34

Ja kupuję do firmy wszystkie ubrania robocze w hurtownia bhp poznań

#25 grabon

grabon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 luty 2016 - 10:18

Pracodawcy niestety często mają w nosie swoich pracowników i nie zapewniają im należytej ochrony. Jeśli chcesz, aby Twoi pracownicy czuli się pewnie i komfortowo to polecam PW Krystian - lokalna firma w województwie mazowieckim, która na pewno spełni Twoje oczekiwania, a odzież, jaką u nich zamówisz, będzie wykonana w pełni profesjonalnie. 

#26 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 800 postów

Napisano 02 marzec 2016 - 12:32

Zgodnie z normami zatrudnienia pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikowi ubrania robocze. Jest to standard, który funcjonuje w praktycznie każdej dobrej firmie. Jeśli w regulaminie są zapisy o określonym ubiorze to pracownik nie musi sam sobie go zapewniać. Zresztą ciężko jest tego wymagać jeśli zarabia na przykład niewielkie pieniądze....

Obecnie prowadzę własna firmę. Jakiś czas temu zamawiałem koszulki wykonane metodą sitodruku dla pracowników tutaj:

http://www.printes.p...eklamowych.html

#27 Guest_Anaroinrr

Guest_Anaroinrr
  • Goście

Napisano 02 marzec 2016 - 13:40

Fajne rzeczy jeśli chodzi o odzież typowo roboczą, czy pracowniczą mają w sklepie Logos (sklep-logos.pl). Rozsądne ceny, szeroka gama wzorów i kolorów. Zwłaszcza ich koszulki polo są dobrej jakości – porządny materiał, niebanalna estetyka.

#28 Guest_darek

Guest_darek
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 13:37

Witam, Ja zaopatrzyłem się w sklepie Fast Trade. Mają bardzo duży wybór ubrań i sprzętu BHP, i ceny też są konkurencyjne. Sklep jest w płocku, ale całą ofertę znajdziecie na ich stronie 

#29 radoslaw

radoslaw

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 08 kwiecień 2016 - 12:14

Postąpiłbym tak samo gdyby pracodawca nie dostarczył mi ubrań, pomimo gwarancji, że to zrobi.

Oferty nieruchomości: https://www.verso.com.pl/.

#30 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 12:19

Tak samo, czyli jak?

#31 Guest_Arek_54

Guest_Arek_54
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 10:00

Prowadzę zakład mechaniczny i to po mojej stronie leży bezpieczeństwo pracowników. Muszę spełniać normy, które stawia BHP a jedną z nich jest zapewnienie pracownikom odzieży roboczej/ochronnej. Zarówno ubrania jak i buty. Obowiązkiem Twojego pracodawcy jest zapewnienie Ci takiej odzieży i moim zdaniem miałeś prawo do odmówienia pracy bez tzw. "środków bezpieczeństwa". U mnie każdy pracownik ma kombinezony z firmy fasttrade.com

#32 Guest_Arek_54

Guest_Arek_54
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 10:00

Prowadzę zakład mechaniczny i to po mojej stronie leży bezpieczeństwo pracowników. Muszę spełniać normy, które stawia BHP a jedną z nich jest zapewnienie pracownikom odzieży roboczej/ochronnej. Zarówno ubrania jak i buty. Obowiązkiem Twojego pracodawcy jest zapewnienie Ci takiej odzieży i moim zdaniem miałeś prawo do odmówienia pracy bez tzw. "środków bezpieczeństwa". U mnie każdy pracownik ma kombinezony z firmy fasttrade.com

#33 KrakowskieSzafiarki.pl

KrakowskieSzafiarki.pl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 maj 2016 - 16:00

ciekawa odzież polecacie, coś na pewno kupie, na portalu modowym można też nowe trendy obczaić !

Krakowskie Szafiarki zapraszają www.krakowskieszafiarki.pl nowoczesny portal modowy.

#34 tomek101

tomek101

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 maj 2016 - 11:48

Sprawa jest prosta jeśli nie dostarczono ci odzieży ochronnej to nie powinieneś podjąć pracy. A jeśli pracujesz przy komputerze to jakoś przez 1 dzień dasz sobie bez niej rade

e-szwalnia.eu - szwalnia ubrań roboczych i gastronomicznych

#35 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 13:51

Sprawa jest prosta jeśli nie dostarczono ci odzieży ochronnej to nie powinieneś podjąć pracy. A jeśli pracujesz przy komputerze to jakoś przez 1 dzień dasz sobie bez niej rade

Uważasz, że przy komputerze ktoś chciałby siedzieć w buciorach bhp itp?? w życiu bym nie usiadła wink.png siedze w swoich swobodnych, wygodnych  ciuchach wink.png

#36 Karol13018

Karol13018

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 lipiec 2016 - 07:09

Witam, pracuję w zakładzie produkcyjnym. W pracy panuje hałas, który nakłada na pracodawcę obowiązek zapewnienia nam, pracownikom odzieży ochronnej, odpowiednich nauszników itp. W niedługim czasie pracodawca ma zamiar zaopatrzyć się również w system http://systemtourgui...cych-w-halasie/ , zastanawiam się, czy system ten mógłby usprawnić i  poprawić w jakimś stopniu naszą pracę lub jej komfort. Jeśli ktokolwiek miał do czynienia z podobnym systemem to bardzo proszę o informacje.

#37 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 01:37

Każdy pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom odzież czy obuwie robocze, to podstawa, szczególnie w przypadku niektórych profesji. Jeśli macie ograniczony budżet, warto szukać w sklepach internetowych z odzieżą BHP, tworzy się ich coraz więcej, także jest w czym wybierać.

#38 Napadowebuleglowymam1231

Napadowebuleglowymam1231

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 12:28

Jak szukasz bluz roboczych, rękawic i kasków to polecam mają tanie i solidne sprzęty. Moi pracownicy sobie chwalą.

#39 Napadowebuleglowymam1231

Napadowebuleglowymam1231

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 12:29

Jak szukasz bluz roboczych, rękawic i kasków to polecam szukać w internecie są tanie i solidne sprzęty. Moi pracownicy sobie chwalą.

#40 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1103 postów

Napisano 09 październik 2017 - 12:40

Jeżeli w danej firmie jest wymagany strój dla bezpieczeństwa, a firma go nie dostarcza, to jednak jest problem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych