Skocz do zawartości

Ubezpieczenie

wróć do serwisu Sektor Publiczny 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 08 luty 2014 - 19:07

Witam,

Co sądzicie o ubezpieczeniu na  życie?

#2 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 532 postów

Napisano 28 luty 2014 - 10:21

Myślę, że każdy powinien je mieć i właściwie tyle w tym temacie :)

#3 alianka

alianka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 16 maj 2017 - 22:39

Możecie polecić jakieś w rozsądnej cenie?

#4 Ewa_księgowa

Ewa_księgowa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 17 maj 2017 - 04:36

To zależy jaką suma ubezpieczenia i jaki zakres, porównaj sobie oferty firm ubezpieczeniowych polecam osobiście bo zawsze możesz porozmawiać z agentem i dopasować ofertę dla siebie.

#5 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 11:41

Ja mam takie ubezpieczenie w Generali.

Always look on the bright side of life!

#6 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 25 czerwiec 2017 - 23:01

Raczej nie polecam - nic Ci z takiego ubezpieczenia.

Najlepsze darmowe chwilówki online.

#7 Klasowa

Klasowa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 14:50

Wydaje mi się, że z pewnością warto wziąć pod uwagę dodatkowe, prywatne ubezpieczenie, ponieważ nigdy tak naprawdę nie wiadomo, co się nam przydarzy i dotyczy to nie tylko wyjazdów wakacyjnych. Nie ma sensu ryzykować i pozostawać bez żadnej polisy, ponieważ los bywa dość okrutny. Największe nieszczęścia przytrafiają się nam wówczas wtedy, kiedy zupełnie się tego nie spodziewamy. Przy wyborze ubezpieczyciela również trzeba wykazać się dozą ostrożności.

#8 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 01 sierpień 2017 - 19:20

Zagdzam się, ubezpieczenie na życie to podstawa. Osobiście zaczynam się również zastanawiać nad ubezpieczeniem dodatkowym, podróżniczym, ponieważ co raz częściej wyjeżdżam za granicę. Znalazłam niedawno ofertę ubezpieczenia na stronie http://www.aura.pl/. Korzystaliście z takiego? 

#9 Guest_andzej

Guest_andzej
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2017 - 20:48

Ja do ubezpieczenia na życie dodałbym ubezpieczenie zdrowotne - równie ważne. Sam posiadam takie wykupione w PZU, na razie, odpukać, nie było jeszcze potrzebne, ale lepiej być mądrym przed szkodą.

#10 norbert443

norbert443

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 13:08

Według mnie ubezpieczenie zdrowotne to podstawa w dzisiejszych czasach. Tak samo jak NNW

#11 Pufa

Pufa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 16 sierpień 2017 - 11:19

Ja akurat uważam że ubezpieczenie na życie to priorytet. U mnie w rodzinie mamy, i przy każdych problemach zdrowotonych dostajemy wsparcie, chociażby tata mój jest po dwóch zawałach i z ubezpieczenia są nam wypłacane pieniążki.

#12 Tolubie

Tolubie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 09:24

Lepiej mieć niż nie mieć. Dużo aż tak nie kosztuje, kilkadziesiąt zł miesięcznie, co to jest w chociażby chorobie, która uniemożliwa powrót do pracy? A tak dużą kwotę można otrzymać, a wszystko kosztuje, leki, młodsi nie jesteśmy.

#13 Pufa

Pufa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 09:23

Choroba nie choroba, wystarczy jeden zły krok, walnie Cię samochód i co przekichane. Ja tam wolę  nie ryzykować tymbardziej że wypadki chodzą po ludziach, wystarczy odpalić jakiekolwiek wiadomości, non stop coś się dzieje. Dlatego ja mam i polisę i  NNW i wykupuje zawsze podróżne, bo tego w sumie najbardziej się boję, być potem ciężarem dla innych.

#14 Ekspert PZU

Ekspert PZU

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 13:11

Zdecydowanie zgadzam się z Tobą @pufa, przezorny zawsze ubezpieczony. Wypadki chodzą po ludziach, a wielokrotnie samemu sobie nie robimy krzywdy, a decyduje osoba trzecia lub czynnik losowy. Anomalie pogodowe są coraz bardziej różnorodne na całym świecie, więc warto mieć miedzy innymi to na uwadze, gdy planuje wyjazd za granicę.
Polecam zapoznanie się z ubezpieczeniem turystycznym PZU – wojażer. Sami dobieramy zakres ubezpieczenia, okres jego trwania oraz sumy ubezpieczenia. Zainteresowanych zapraszam na naszą stronę, gdzie bezpłatnie można stworzyć ofertę, szczegóły znajdziesz w serwisie internetowym mojePZU. Dodatkowo opis ubezpieczeń znajdziecie na stronie PZU, a ofertę przygotować mogą również nasi agenci. Gorąco pozdrawiam.

Pytanie możesz zadać również poprzez aplikację Centrum Pomocy https://centrumpomocy.pzu.pl

#15 Pufa

Pufa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 11:23

Do tej pory korzystałam ze stronki wakacyjna polisa i tam wyszukiwałam odpowiedniej oferty pod siebie ale dziękuję za polecenie, na pewno zapoznam się ze szczegółami

#16 Hanneman

Hanneman

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 06 wrzesień 2017 - 19:52

Oczywiście, że przezorny zawsze ubezpieczony. Lepiej tak niż ciągle twierdzić, że Polak mądry po szkodzie. Ja już od dłuższego czasu korzystam z polisy na życie w PZU i zdecydowanie mogę ją polecić. Bardzo dobre warunki, atrakcyjna cena i dużo różnych pakietów, które z pewnością każdy może dopasować do siebie.

#17 kamilm11

kamilm11

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 13:43

myśle, że warto. polecam bloga ubezpieczeniowego, można się wielu ciekawostek dowiedzieć. ja np nie wiedziałem o istnieniu takiej polisy http://agent.multifi...enie-na-dozycie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych