Skocz do zawartości

gadżety reklamowe dla klientów

wróć do serwisu Moja Firma 228 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Jan_pan

Guest_Jan_pan
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 10:29

Moim zdaniem warto. Gadżety reklamowe zawsze są chętnie przez klientów brane, a im bardziej kreatywny gadżety tym bardziej klienci zapamiętują firmę wink.png Najczęściej zamawiamy koszulki z nadrukiem, notesy, długopisy z funkcją rysika itp. Jeśli chodzi o koszulki to szczególnie polecam koliber.waw.pl Mają dobre ceny i nadruk nie spiera się po pierwszym praniu wink.png

#22 Guest_naew

Guest_naew
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 10:45

Bardzo fajne wzory skórzanych akcesoriów do promocji i reklamy mają na stronien enaj.pl. Z tego co wiem to sporo firm stąd zamawia. Ja pierwszy raz kupowałem ostatnio stąd skórzane organizery do firmy i naprawdę polecam. Obsługa jak błyskawica, do tego miły kontakt mailowy, bez problemu dogadaliśmy wszystkie szczegóły zlecenia i zaraz przystąpiono do tłoczenia.

#23 kliner

kliner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 03 listopad 2014 - 11:01

Nie działa mi ta strona. Podaj link jeszcze raz, proszę. 

#24 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 314 postów

Napisano 03 listopad 2014 - 14:13

Skórzany organizer to chyba niezbyt tania rzecz.

#25 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 572 postów

Napisano 12 listopad 2014 - 08:30

Oczywiście,że bez problemu wrzuci się to w koszta. Jest to przecież rodzaj reklamy - w przypadku firmy lokalnie działającej albo na konferencji - na pewno najbardziej skuteczny.

Może warto byłoby jednak zainteresować się czymś bardziej oryginalnym? Niż breloki czy też długopisy...

W sieci jest cała moc propozycji. Na przykład w tym miejscu:

http://www.opengift.pl/

znajdziecie tutaj bardzo wiele różnych gadżetów reklamowych. Myślę,że mini latarka, korkociąg czy też organizer byłyby o wiele ciekawsze.

pierwszy.jpg

#26 jarosz

jarosz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 listopad 2014 - 13:43

Jakiś czas temu czytałem artykuł na temat co można wrzucić w koszty firmy i z tego co wyczytałem wywnioskowałem, że gadżety reklamowe można, np. długopisy, kalendarzyki, nadruki na koszulkach z logiem firmy itd. W Gdyni jest firma Kadok - www.kadok.pl - która się tym zajmuje.

#27 Guest_naew3

Guest_naew3
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 09:52

Rewelacyjny stosunek ceny do jakości przedstawia marka Fitchoice.eu. Korzystałem u nich z haftu komputerowego i sitodruku. Nie dokonaliśmy w firmie, ani jednego zwrotu, co moim zdaniem robi największe wrażenie. Nadruk trwały na wartościowych gadżetach.

#28 Guest_berett33

Guest_berett33
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 17:05

Jeśli chodzi o szeroko pojętą reklamę to niezłą ofertą ma portal bydgoszcz.sklepreklamowy.pl. Tutaj kupowałem do swojego gabinetu stomatologicznego, a właściwie przed wejście taki specjalny podświetlony ząb. Ładnie to wygląda. Zamawiałem od nich przy okazji też wizytówki i parę banerów. Można tutaj się zaopatrzyć nomen omen po same zęby ;]

#29 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 306 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 19:03

Pod koniec roku najlepszym gadżetem są kalendarze trójdzielne. Klienci chętnie je biorą do domu i wieszają w mieszkaniu czy miejscu pracy, dzięki czemu nasze logo będzie widoczne dla dużej grupy osób przez cały rok. Obecnie firma Extrema ma ciekawą ofertę na tego typu gadżety. Tutaj można ją zobaczyć http://www.extrema.c...rojdzielne.html

#30 Guest_naew3

Guest_naew3
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2014 - 10:53

Fajne ścianki reklamowe zamawiałem przez fitchoice.eu. Jakość nadruku bez zarzutu. Dopasują technologię pod koszty. Tutaj można być spokojnym. Wybór gadżetów jest olbrzymi, aż się zaskoczyłem przeglądając ich ofertę. Referencje mają takie, że każdy by pozazdrościł, więc polecam.

#31 Guest_Olgaolga

Guest_Olgaolga
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2014 - 22:05

Tylko nie długopisy i breloki! Ostatnio spotkałam się ze scyzorykami i latarkami. Fajna i przydatna  rzecz. Polecam ofertę dostawca1 pl

#32 Guest_Etop

Guest_Etop
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2014 - 20:22

Hm, akcesoriów jest dużo, ważne żeby były dobrej jakości i były trwałe, ja używam laminatu i wykonuje to dla mnie Atria Polska, jestem zadowolony. 

#33 Guest_Jultom

Guest_Jultom
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2015 - 11:34

Tylko nie długopisy i breloki! Ostatnio spotkałam się ze scyzorykami i latarkami. Fajna i przydatna  rzecz. Polecam ofertę dostawca1 pl

O! Korzystałam z ich usług i gadżety były naprawdę fajne smile.png Klienci byli zadowoleni, także myślę, że spokojnie mogę polecić dostawca1.pl smile.png

#34 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 13:08

Niektórzy narzekają na długopisy czy ołówki, ale wlaśnie ich plusem jest to, że cały czas się ich używa, leżą w zasięgu wzroku, tylko niech będą dobrej jakośći, w ciekawym stylu, to klienci chętniej będą go używać jako swojego „pierwszego” długopisu. Sheaffer ma świetne produkty, a dystrybuuje je np. Art Office (art-office.pl)

#35 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 14:04

Nasza firma proponuje bardzo oryginalne gadżety, które mogą nie tylko wypromować Państwa firmę ale również moją na celu przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa. Proponujemy apteczki- breloki. Sprzedajemy z wyposażeniem oraz bez wyposażenia. Apteczki mogą być w każdym kolorze. Więcej na stronie www.medismed.com.pl w zakładce apteczki. Ceny oczywiście zostaną obniżone ponieważ uruchomiliśmy własną produkcję. Cena apteczek bez wyposażenia na telefon. 

#36 Guest_Winty

Guest_Winty
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 17:13

to świetny pomysł. skorzystaj z dobrej oferty i korzystnej cenowo. taka ma np. taniegadzety.pl kubki, długopisy, eko gadżety - duzy wybór  i dobra cena smile.png

#37 Hero

Hero

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 luty 2015 - 01:54

Najlepsze na rynku gażdżety robią tutaj http://tyler.com.pl

Zrobią dosłownie wszystko, musisz tylko poszukać na stronie.

#38 Guest_jandfdi

Guest_jandfdi
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 20:24

rzeczywiscie taniegadzety.pl do dobre miejsce do zamawiania takich rzeczy. mają kubki, smycze, długopisy i wiele innych ciekawych gadzetów. moze nzajdziesz tam coś da siebie :)

#39 Guest_zuzia

Guest_zuzia
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 16:18

jak dla mnie furrorę robią pamięci usb w dowolnych kształtach - usbdesign.pl

#40 Guest_suska

Guest_suska
  • Goście

Napisano 14 luty 2015 - 12:33

Ja też polecam taniegazety.pl zamawiam tam gazety dla firmy, w której pracuję. świetna sprawa, bo duży wybór i tanio. :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych