Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

gadżety reklamowe dla klientów

wróć do serwisu Moja Firma 254 odpowiedzi w tym temacie

#241 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 12:44

Zamów sobie napoje reklamowe z logo od ST Drink super sprawa. Mi taka forma promocji bardzo odpowiada

#242 kas87wid

kas87wid

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 31 październik 2019 - 18:28

Polecam firmę https://www.gadzety.pl/, my od nich zawsze zamawiamy wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe, mają bardzo duży wybór, więc bez problemu znajdziesz coś, co pasuje do profilu Twojej firmy i potrzeb klientów :) 

#243 Guest_Krzysiek94

Guest_Krzysiek94
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2019 - 08:58

Estilab to bardzo dobra drukarnia, druk naprawdę świetny, dobrej jakości

#244 daisyy

daisyy

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 29 grudzień 2019 - 20:10

Jeżeli szukasz fajnych gadżetów reklamowych to warto wybrać się na targi RemaDays do Nadarzyna. Z tego co się orientuję najbliższe są w połowie lutego, tam znajdziesz dużo ciekawych inspiracji w tym temacie   :)

#245 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 306 postów

Napisano 01 październik 2020 - 08:07

Nie wiem czy breloki są takim dobrym pomysłem na prezent firmowy... .Sam mam kilka breloków ale ich nie zbieram. Poza tym do czego jest to mi potrzebne?

Ze swojej strony polecam zastanowić sie nad słodyczami firmowymi:

https://www.slodkieu...erki-reklamowe/

Firma zajmuje się ich produkcją, na stronie jest wiele pomyslów na takie słodycze.

Jest to coś co na pewno się przyda. 

#246 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 285 postów

Napisano 07 październik 2020 - 08:03

Teraz pendrive i power banki się też fajnie sprawdzają.

#247 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 19 grudzień 2020 - 11:12

Ja uważam, że to bardzo dobry pomysł. Gadżety reklamowe są doskonałym sposobem na podziękowanie najlepszym klientom za skorzystanie z naszych usług. Sama zamawiam odzież reklamową, torby, ręczniki i czapki z logo mojej firmy z www.minicom.com.pl. Klienci są z nich bardzo zadowoleni i chętnie z nich korzystają.

#248 małgo.kupiec

małgo.kupiec

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 30 grudzień 2020 - 22:59

Gadżety zamawiam zawsze w http://art-office.pl/, ostatnio eko kalendarze, a wcześniej ceramikę reklamową - kubki i filiżanki z logo firmy to jest u nas podstawa. Korzystamy z nich w biurze, ale też są fajnym gadżetem na prezent :)

#249 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 553 postów

Napisano 27 styczeń 2021 - 15:25

Osobiście mogę podpowiedzieć ofertę przygotowaną przez www.tintprint.com. Zamawiam tam gadżety do firmy bo mają duży wybór produktów, a jednocześnie na wszelkich pudełkach, kubkach czy innych elementach są w stanie mi firmowy grawer zrobić więc za to duży plus dla nich.

#250 KarolinaPL

KarolinaPL

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 17 luty 2021 - 14:04

Ja również uważam, że gadżety reklamowe są bardzo skutecznym sposobem na promocję własnej firmy. Sama dodaję do większych zamówień ładne kubki, kufle i ubrania z nadrukiem. Wszystkie potrzebne materiały zamawiam z zakładu fotograficznego www.kokocolor.pl. Gwarantują wysoką jakość materiałów oraz atrakcyjne ceny.

#251 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 luty 2021 - 13:38

polecam zdjęcia biznesowe od rajfoto.pl

#252 OzonMedia

OzonMedia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 luty 2021 - 18:22

Każda firma która chce nie tylko poprawić swój wizerunek ale w ogóle wyglądać w oczach klienta inwestuje w takie gadzety. Czy to firma sprzątająca, czy ochrona, czy instytucja finansowa każda ma coś. Najczęściej rzucają się w oczy długopisy, też kiedyś zamawiałem długopisy z penmarketu, tani bajer a jednak zawsze reklama; a długopis trochę popisze z naszym logiem.

Własna firma to zawsze ciekawe wyzwanie, warto zadbać o wizerunek firmy w internecie i marketing lokalny. Zdecydowanie warto zainwestować w profesjonalną stronę internetową i reklamę choćby na facebooku polecam zajrzeć do agencji marketingowej z Wrocławia OzonMedia - atrakcyjne pakiety i wyniki zawsze na czas.

#253 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 209 postów

Napisano 16 marzec 2021 - 17:34

Na pewno jest to jedna z metod reklamy, ale czy skuteczna? Ja nie wiem... bardziej jestem przekonana do marketingu internetowe. Szczególnie, że od pewnego czasu ze świetną agencją współpracuje - https://virtualpeople.pl/No i efekty widać już po pierwszym miesiącu 

#254 magnolia32

magnolia32

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 30 marzec 2021 - 08:21

Spory wybór gadżetów reklamowych widziałam ostatnio na stronie spiroprint.pl , którą podesłał mi znajomy. Asortymentu mają na tyle dużo, że ciężko było mi się zdecydować, dlatego też zamówiłam torby, breloki, długopisy i balony z logo firmy. Kolejnym razem zapewne zdecyduję się na coś innego. 

#255 lauranow

lauranow

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 kwiecień 2021 - 17:14

Świetne mogą okazać się wesołe skarpetki damskie warto je sprawdzić i się zapoznać z tym tematem.

-

http://www.wysp.ws/kamilowy/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych