Skocz do zawartości

gadżety reklamowe dla klientów

wróć do serwisu Moja Firma 185 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gabryś

Guest_Gabryś
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 11:03

Cześć,

Chciałbym jakoś wspomóc reklamę mojej firmy i zainwestować w jakieś gadżety - typu długopisy, breloczki, kalendarze. Czy taki zakup mogę wrzucić w koszty?

#2 Guest_Grambel

Guest_Grambel
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 21:41

Jesli bys sie zastanawial nad doborem frimy do zakupu gadzetow to moge polecic Anger.pl

#3 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 10:40

Ja polecam firmę Xland.Firma ta oferuje szeroki zakres gadżetów reklamowych,handlowcy dobrze doradzą...Pozdrawiam

#4 Sektor

Sektor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 16 marzec 2014 - 00:20

Ja bym polecał nieco bardziej oryginalne gadżety niż wszędobylskie kubeczki, długopisy i ołówki. Pomyśl nad czymś nieco bardziej oryginalnym - może jakieś pokrowce na telefon ?

#5 Guest_nascar

Guest_nascar
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 09:58

Ale czy wy czytacie ze zrozumieniem? Drogie gadżety i reklamy to koszta reprezentacji, których nie można wrzucić w koszta. Dlatego w tym wypadku lepsze będą właśnie te breloczki, długopisy, kubki czy zapalniczki. Jeszcze ekotorby są fajnym i tanim pomysłem. Ważne, żeby jakość nadruku była dobra, bo to najdobitniej świadczy o firmie. Ja zamawiam takie rzeczy w firmie Maroka, oni nie tylko mają odpowiednie maszyny, bo to może kupić każdy, ale jeszcze się na tym znają.

#6 vms

vms

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 09:14

Inwestycja w tego typu reklamę bardzo szybko się zwraca

Powidziałbym, że bardzo długo się zwraca. Są znacznie szybsze i efektywniejsze sposoby na reklamę. Gadżety służą budowaniu marki i zaistnieniu w świadomości klientów. Mocna marka z czasem przynosi dobre efekty, ale na pewno nie jest to szybki zwrot.

Perfekt  - Biuro rachunkowe w Sosnowcu

#7 Guest_Thorgal

Guest_Thorgal
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 14:03

Gadżety się średnio opłacają. W ramach danego budżetu dotrzesz do mniejszej ilości klientów niż byś dotarł np. z ulotkami, których mógłbyś wyprodukować znacznie więcej. A taka ulotka też może być prezentem, jeżeli dołączysz do niej kupon rabatowy, w dodatku masz wtedy spore szanse, że klient z tym kuponem do ciebie wróci.

#8 Guest_daniel

Guest_daniel
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 20:26

Dobrym gadżetem jest też różnego rodzaju odzież z logo z naszej firmy. Tego typu asortyment można zamówić tutaj http://multistar.pl. Jakość takiej odzież jest świetna, a cena niezbyt wysoka. Klienci lubią otrzymywać takie prezenty.

#9 waldko

waldko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • Lokalizacjaa gdzie mnie nie ma!

Napisano 17 lipiec 2014 - 21:24

Drobne gadżety reklamowe to miła sprawa dla klientów, aczkolwiek powiem szczerze, że nowych klientów nie przyciągają. Po prostu, są bo są, ale nic poza tym. I w koszty rzeczywiście wrzucić ich się chyba nie da.

#10 huba

huba

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 lipiec 2014 - 14:51

Witam,

Nowy jestem i chciałem torchę gadżetów zrobić dla swojej firmy

jakieś opinie na temat tej firmy zdobędę - www.penmarket.pl  mam zamiar trochę towru u nich zamówić :)

pozdrawiam

#11 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 02 sierpień 2014 - 12:31

Najlepsze gadżety reklamowe ma EXTREMA. Mają nie tylko długopisy, ale również można u nich zamówić zabawki, miśki, gry dla dzieci z naszym logo (tutaj jest ich oferta http://www.extrema.c...dla-dzieci.html ). Oczywiście gadżety należy dopasować do branży, w której funkcjonujemy. Można je dodawać do większych zamówień czy też rozdawać w ramach promocji. Wszystko tak naprawdę zależy od naszej inwencji twórczej.

#12 Guest_huba

Guest_huba
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2014 - 22:20

rozumiem, tylko ja szukam firmy specjalizującej się tylko w długopisach. A penmarket chyba właśnie taką firmą jest.

Więc pewnie jakośc jest bardzo wysoka

#13 Guest_lumini.com.pl

Guest_lumini.com.pl
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2014 - 22:37

Cześć,

Chciałbym jakoś wspomóc reklamę mojej firmy i zainwestować w jakieś gadżety - typu długopisy, breloczki, kalendarze. Czy taki zakup mogę wrzucić w koszty?

Witam,

serdecznie zapraszam do zapoznania się z bogatą ofertą gadżetów reklamowych dostępnych na stronie www.lumini.com.pl U nas znajdziesz artykuły reklamowe takie jak: długopisy z nadrukiem, notesy z logo, smycze reklamowe, kubki z nadrukiem czy koszulki z nadrukiem to jedynie kilka upominków reklamowych jakimi można obdarować klientów. 

Lumini Agencja Reklamowa

#14 onniso

onniso

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 sierpień 2014 - 10:45

Z pewnością warto w nie zainwestować, i to nie tylko na początku działalności. Nasi klienci powinni być z Nami "w stałym kontakcie". Nie powinni o Nas zapomnieć. Dlatego też zawsze powinien towarzyszyć im ołówek, długopis, kalendarz..

#15 Kajtos

Kajtos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 wrzesień 2014 - 18:38

Każda firma która chce nie tylko poprawić swój wizerunek ale w ogóle wyglądać w oczach klienta inwestuje w takie gadzety. Czy to firma sprzątająca, czy ochrona, czy instytucja finansowa każda ma coś. Najczęściej rzucają się w oczy długopisy, też kiedyś zamawiałem długopisy z penmarketu, tani bajer a jednak zawsze reklama; a długopis trochę popisze z naszym logiem.

#16 Guest_Daro

Guest_Daro
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2014 - 16:07

Myślę, że zamiast umieszczać post na forum to powinieneś napisać do firmy która się specjalizuje w sprzedaży gadżetów reklamowych.
Takie firmy siedzą w temacie na co dzień, znają aktualne nowości, trendy i doradzą Ci co będzie dla Ciebie najlepsze i spełni twoje oczekiwania.
Osobiście polecam gadżety reklamowe ale wystarczy wpisać w wyszukiwarce gadżety reklamowe i wyskoczy Ci kilkadziesiąt stron dostawców gadżetów reklamowych do których powinieneś skierować to zapytanie.

#17 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 13 wrzesień 2014 - 19:12

Dokładnie np. tego typu firmą jest Extrema, http://www.extrema.com.pl robią wiele różnorakich gadżetów z praktycznie wszystkiego i zajmują się szeroko pojętą reklamą. Natomiast ja polecam działania dwutorowe czyli i internet i tradycyjny marketing. A najlepszą formą reklamy są konkursy z nagrodami, gdzie nagrodą jest właśnie gadżet z logiem firmy :)

#18 Guest_Michal_Stark

Guest_Michal_Stark
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 11:07

Jakby to powiedzieć? Większość pomysłów reklamowych jest TRYWIALNA! Jednak można znaleźć prawdziwą perłę. Ja odszukałem ją na www.piernikizlogo.pl i na pewno powrócę. Nie oszukujmy się, nawet jeśli się komuś nie spodoba wizualnie, to na pewno walory smakowe przesądzą o powodzeniu. Czyż nie?

#19 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 październik 2014 - 09:37

gadżety reklamowe blog
www.gadzety-reklamowe-blog.pl

#20 Guest_Donald

Guest_Donald
  • Goście

Napisano 04 październik 2014 - 19:29

Jeśli już zdecydujesz się na gadżety to zapraszam do tanich gadżetów reklamowych: www.activepromo.pl. Znajdziesz tam standardowe i oryginalne gadżety reklamowe, m. in.: balony reklamowe z nadrukiem, długopisy reklamowe z nadrukiem plastikowe i metalowe z grawerem, kalendarze firmowe reklamowe - kalendarze trójdzielne, kalendarze książkowe, kalendarze jednodzielne, kalendarze planszowe, kalendarze listkowe, kalendarze wieloplanszowe, planery, biuwary, koszulki z nadrukiem (koszulki reklamowe), kubki reklamowe z nadrukiem, projekty logo, poduszki reklamowe z nadrukiem lub haftem, notesy firmowe z nadrukiem, podkładki pod myszkę z nadrukiem firmowym, smycze reklamowe z nadrukiem full color, teczki ofertowe z nadrukiem full color, touch peny do ekranów dotykowych, ulotki reklamowe, ulotki wyborcze, wizytówki firmowe, odblaski reklamowe, odblaski z logo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych