Skocz do zawartości

dzienniki -bilans

wróć do serwisu Księgowość 23 odpowiedzi w tym temacie

#21 gabi

gabi

gabi

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 3034 postów
  • LokalizacjaCentrum Polski-jednostka budżetowa

Napisano 06 luty 2014 - 11:14

nie wierzę "potocznie" "szczegół"???? w księgowości takie uogólnienia? Bagatelizowanie?

tylko tyle umiesz napisać od siebie, i co tu ktoś bagatelizuje, a tak może wypowiedz się na temat Gościu a nie co chwilę wtrącasz swoje uwagi pod różnym nick

#22 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 11:55

Gabi, nie rób z siebie ofiary OK? najpierw prowokujesz ludzi do tego, aby tak właśnie cię traktowali a potem robisz z siebie niewiniątko/ofiarę

Trochę pokory i dystansu do ludzi.

Obiecaj, że przemyślisz tematDołączona grafika

#23 Guest_zniesmaczona

Guest_zniesmaczona
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 12:30

i kto tu z kogo robi ofiarę gościu aga, czy gabi napisała gdzies że nią jest nie tylko napisała że czarownice należy spalić na stosie, i kto tu kogo prowokuje  gosciu który co chwilę zmienia swoja nazwę,śmiechu warte

i przez takich tępaków którzy mają za złe że ktość wie dużo więcej od nich i ukrywają się pod nazwą Gościu-aga, Gościu gościu itp. to forum robi się coraz bardziej nieprzyjemne i nie dziwię się że z niego odeszli co nie które osoby jak Mandziola, Misia,  które były tu od samego początku jak powstało  forum czy nawet Agnieszka, przez takich jakw GOŚCIE to forum zacznie umierać

#24 Guest_arletka

Guest_arletka
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 01:11

Ty mnie nie powinieneś pouczać,ale ja myślę że konta syntetyczne powinny być wprowadzone.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy