Skocz do zawartości

Szukam księgowego, wrocław, Mała Księgowość Rzeczpospolitej

wróć do serwisu Księgowość 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Dominika

Guest_Dominika
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 21:43

Witam.

Szukam księgowego pracującego w programie Mała Księgowość Rzeczpospolitej do stałej współpracy. 

Oferty proszę kierować na adres: biuro@powerflower.pl 

#2 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 21:23

[font="arial, helvetica, sans-serif;"]Witam mogę polecić  profesjonalne biuro rachunkowe Goja . Od kiedy prowadzę działalność zmieniałem ksiegowego kilka razy z róznych przyczyn, jednak teraz korzystam z biura Goja i napewno będę z nimi długo współpracował. [/font]

#3 Guest_IgorZ

Guest_IgorZ
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 14:18

[font="'lucida sans unicode', 'lucida grande', sans-serif;"]Witam serdecznie. Jestem działaczem, przedsiębiorcą i inwestorem. Mam wiele firm i pracowników. Uważam, że najlepsze jest biuro rachunkowe Praga Południe, a mianowicie http://www.kancelari...untant.pl/Firma Zachęca do odpowiedzenia ich strony i przeanalizowaniu działalności, którą się zajmują. Ta firma jest najlepsza. Polecam wszystkim ludziom sukcesu. [/font]

#4 Guest_lolekk

Guest_lolekk
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 21:47

Sprawdź tutaj : ogólnopolska baza biur rachunkowych www.biurarach.plZ pewnością znajdziesz jakies biuro rachunkowe w mieście wrocław. 

#5 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 02:42

Jako sprawdzone mogę polecić Biuro Rachunkowe NOBIS przy ul. Grabiszyńskiej, z tym, że oni pracują w systemie szybkafaktura.pl. Księgowość jest super. Zawsze znajdują dla mnie czas i o wszystko mogę zapytać.

#6 JakubSik

JakubSik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaKonin

Napisano 06 czerwiec 2014 - 08:24

Jako sprawdzone mogę polecić Biuro Rachunkowe NOBIS przy ul. Grabiszyńskiej, z tym, że oni pracują w systemie szybkafaktura.pl. Księgowość jest super. Zawsze znajdują dla mnie czas i o wszystko mogę zapytać.

Popieram. Również sprawdzone biuro

#7 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2014 - 22:15

Czy księgowy/a nadal jest poszukiwany/a?

#8 Guest_superksiegi

Guest_superksiegi
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 15:57

Zapraszam do skorzystania z usług mojego biura Super Księgi. Jesteśmy biurem rachunkowym z wieloletnim doświadczeniem, dbamy o naszych klientów, świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie. Szeroki wachlarz usług znajdą Państwo na mojej stronie internetowej.

#9 magdaalena

magdaalena

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 05 maj 2015 - 13:37

Ja osobiście polecam księgowość internetową bowiem sama z tego korzystam. Jest kilka takich programów i można przetestować sobie kilka z nich żeby dobrać najlepszy dla siebie. Osobiście próbowałam tylko dwa (http://gus-pkd.pl/po...-czy-ifirma-pl/) i wygrana padła na wFirma.pl

Przy mojej malej firmie to fajna opcja choć nie wiem czy przy większej dam radę ale  to nie jest zmartwienie na dziś ;)

#10 Gosia_

Gosia_

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 06 maj 2015 - 09:41

Ja osobiście polecam księgowość internetową bowiem sama z tego korzystam. Jest kilka takich programów i można przetestować sobie kilka z nich żeby dobrać najlepszy dla siebie. Osobiście próbowałam tylko dwa (http://gus-pkd.pl/po...-czy-ifirma-pl/) i wygrana padła na wFirma.pl

Przy mojej malej firmie to fajna opcja choć nie wiem czy przy większej dam radę ale  to nie jest zmartwienie na dziś wink.png

poczekaj aż firma się rozwinie i dalej zobaczysz, jak faktycznie księgowość będzie zabierała ci za dużo czasu przerzucisz się na biuro rachunkowe, ale z tego co się orientuję są biura, które pracują na systemie wfirmy więc w sumie może nie będziesz musiała nigdzie się wybierać wink.png tylko pakiet czy coś tam ci zmienią - tutaj masz te biura https://mojebiuro24.pl/

#11 Guest_grzybowska

Guest_grzybowska
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 11:55

na ul Łęczyckiej prowadzi biuro Super Księgi Pani Katarzyna Skowrońska, trafiłam do nich dwa lata wstecz, dla mnie najlepsze biuro jakie znam.Rachunki firmy w końcu nie spędzają mi snu z powiek

#12 Guest_Rodzioch

Guest_Rodzioch
  • Goście

Napisano 31 październik 2020 - 11:19

firma nasza współpracuje z biurem Ksiegowi Wrocław z Łeczyckiej, najlepsi jeśli chodzi o pełną księgowość dla firmy. Rzetelene biuro , mają tu najlepszych ksiegowych

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych