Skocz do zawartości

Zdjęcie

działania marketingowe

pozyskiwanie Klientów marketing

wróć do serwisu Moja Firma 22 odpowiedzi w tym temacie

#21 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 265 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 12:33

Przyłączam się do zdania użytkownika Cris02. Staram się gościć na targach branżowych tak często, jak to możliwe i przygotować zawsze na tę okazję jakieś gadżety. Raz są to długopisy, raz kubki, raz koszulki z nadrukiem, ale zawsze rozchodzą się wśród odwiedzających jak świeże bułeczki. Przy okazji nawiązuję z nimi bezpośredni kontakt, a to ważne, aby relacja firmy i konsumenta była jak najbardziej spersonalizowana. Z działań w internecie najbardziej przekonuje mnie e-mail marketing. Kierowany jest on do wybranej grupy klientów, którzy są zainteresowani naszymi usługami, a odpowiednie newslettery mogą zdziałać dużo. Ja korzystam z usług agencji MailSales i jestem zadowolony, tutaj podsyłam szczegóły - http://mailsales.pl/...anie-na-mailach

#22 saszka

saszka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 29 marzec 2017 - 16:00

Wszystkie Wasze pomysły godne naśladowania. Ja ostatnio spotkałam się z bardzo nietypową formą reklamy firmy. Prezes zorganizował piknik rodzinny a główna atrakcją był taki pokaz sztucznych ogni https://www.piroskle...-pirotechniczne. Wszyscy byli bardzo zadowoleni.

#23 Atelier332

Atelier332

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 08:16

Zgadzam się z przedmówcą. Materiały drukowane są super-ważne przy promocji swojego biznesu i pozyskiwaniu klientów.
Ja korzystam z drukarni internetowej, która zadowala mnie w 100%. Szybko drukują, dobra jakość no i obsługa na medal, która zawsze pomaga przygotowaniu do druku. Wszystkie materiały projektuję sobie sam i nie mam w tym wielkiego doświadczenia, ale jakoś się udaje :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pozyskiwanie Klientów, marketing

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych