Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zarządzanie flotą samochodową - pomocne systemy

wróć do serwisu Logistyka 28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 161 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 19:18

Monitoring GPS floty daje właściwie wiele korzyści. To nie tylko dostęp online do monitorowanych parametrów, ale również możliwość optymalizacji działań i wszelkich związanych z flotą wydatków. Strona https://www.gannet.p...wania-ganfleet/ bardzo fajnie przedstawia korzyści jakie płyną ze stosowania takich rozwiązań. Pisze tam m.in., że pozwalają one ograniczyć wydatki na paliwo i serwisowanie nawet o 30%. Jest to przecież ogromna kwota. Myślę, że po przeczytaniu nie będziesz miał wątpliwości, że jednak warto.

#22 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 253 postów

Napisano 22 sierpień 2018 - 08:56

Odpowiednie zarządzanie flotą samochodów w firmie jest naprawdę ważne, dlatego powinniśmy podejść do tego na spokojnie i odpowiednio się do tego przygotować. W naszej firmie znacząco pomaga nam system flotman https://www.flotman....ochody-osobowe/ z którego korzystamy głównie na potrzeby zarządzania pracą naszych przedstawicieli handlowych. Oferują rozwiązania, które generują ogromne oszczędności m.in na paliwie, czy serwisie samochodów oraz zapewniają pewność co do realizacji zadań pracowników. 

#23 Corpoint

Corpoint

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 07:38

Myślę, że takie systemy naprawdę wiele dają. Skoro technologia daje takie możliwości to trzeba korzystać.

#24 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 10:58

Monitorowanie floty to super sposób na obniżenie kosztów przejazdów. Ja nie posiadam do tego specjalistycznego oprogramowania, korzystam z modułu w moim systemie ERP Odoo. Bez problemu śledzę i zarządzam samochodami z dowolnego urządzenia :) no i nie płacę

#25 Guest_Markowy32

Guest_Markowy32
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 09:44

Ja korzystam z systemu monitoringu gps od lokalizuj.com , bardzo sprawną aplikację mam od nich, dużo czasu zaoszczędzam dzięki temu a i koszty niższe są. Aplikacja ma przejrzyste raporty, które ułatwiają komfortową analizę danych oraz ich wygodną archiwizację.

Szczerze to nie słyszałem o tym systemie, ale poprzedni mnie niestety zawiódł więc szukam czegoś nowego. Orientujesz się może jak wyglądają u nich ceny urządzeń i abonamentów?

#26 dyzia

dyzia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 29 grudzień 2018 - 19:11

Rozwiązania logistyczne dla firm są naprawdę przeróżne obecnie, warto wybrać takie, które zoptymalizują działanie firmy :) 

#27 Manson

Manson

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 06 marzec 2019 - 15:50

My korzystamy w firmie z systemu lokalizuj.com i faktycznie zaoszczędziliśmy sporo czasu i nerwów. 

Jeżeli chodzi o ceny to są różne warianty, my wybraliśmy opcję z gps za 259 zł i abonamentem 27 zł ;-)

#28 Janowski

Janowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 13:01

My do monitoringu floty wykorzystujemy Moto Flota Managera. Wszystkie informacje o stanie pojazdów, terminach przeglądów, ubezpieczeniach w jednym miejscu. Bardzo ułatwia pracę i zarządzanie flotą.

#29 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2196 postów

Napisano dziś, 06:17

Masz Berberis, a w nim w zasadzie wszystkie istotne funkcje, jakich potrzebujecie. Prawdopodobnie wyciągniecie z niego sporo, ale jak wiele, to już zależy od was. Tzn. musicie umiejętnie dopasować funkcje i ogólnie postawić na takie rozwiązania, które powinny wam dać zdecydowaną różnicę, ale nic nie przyjdzie od razu, na wszystko musicie mieć odpowiedni plan. To podstawa. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych