Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zarządzanie flotą samochodową - pomocne systemy

wróć do serwisu Logistyka 30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 19:18

Monitoring GPS floty daje właściwie wiele korzyści. To nie tylko dostęp online do monitorowanych parametrów, ale również możliwość optymalizacji działań i wszelkich związanych z flotą wydatków. Strona https://www.gannet.p...wania-ganfleet/ bardzo fajnie przedstawia korzyści jakie płyną ze stosowania takich rozwiązań. Pisze tam m.in., że pozwalają one ograniczyć wydatki na paliwo i serwisowanie nawet o 30%. Jest to przecież ogromna kwota. Myślę, że po przeczytaniu nie będziesz miał wątpliwości, że jednak warto.

#22 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 22 sierpień 2018 - 08:56

Odpowiednie zarządzanie flotą samochodów w firmie jest naprawdę ważne, dlatego powinniśmy podejść do tego na spokojnie i odpowiednio się do tego przygotować. W naszej firmie znacząco pomaga nam system flotman https://www.flotman....ochody-osobowe/ z którego korzystamy głównie na potrzeby zarządzania pracą naszych przedstawicieli handlowych. Oferują rozwiązania, które generują ogromne oszczędności m.in na paliwie, czy serwisie samochodów oraz zapewniają pewność co do realizacji zadań pracowników. 

#23 Corpoint

Corpoint

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 07:38

Myślę, że takie systemy naprawdę wiele dają. Skoro technologia daje takie możliwości to trzeba korzystać.

#24 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 10:58

Monitorowanie floty to super sposób na obniżenie kosztów przejazdów. Ja nie posiadam do tego specjalistycznego oprogramowania, korzystam z modułu w moim systemie ERP Odoo. Bez problemu śledzę i zarządzam samochodami z dowolnego urządzenia :) no i nie płacę

#25 Guest_Markowy32

Guest_Markowy32
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 09:44

Ja korzystam z systemu monitoringu gps od lokalizuj.com , bardzo sprawną aplikację mam od nich, dużo czasu zaoszczędzam dzięki temu a i koszty niższe są. Aplikacja ma przejrzyste raporty, które ułatwiają komfortową analizę danych oraz ich wygodną archiwizację.

Szczerze to nie słyszałem o tym systemie, ale poprzedni mnie niestety zawiódł więc szukam czegoś nowego. Orientujesz się może jak wyglądają u nich ceny urządzeń i abonamentów?

#26 dyzia

dyzia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 29 grudzień 2018 - 19:11

Rozwiązania logistyczne dla firm są naprawdę przeróżne obecnie, warto wybrać takie, które zoptymalizują działanie firmy :) 

#27 Manson

Manson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 06 marzec 2019 - 15:50

My korzystamy w firmie z systemu lokalizuj.com i faktycznie zaoszczędziliśmy sporo czasu i nerwów. 

Jeżeli chodzi o ceny to są różne warianty, my wybraliśmy opcję z gps za 259 zł i abonamentem 27 zł ;-)

#28 Janowski

Janowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 13:01

My do monitoringu floty wykorzystujemy Moto Flota Managera. Wszystkie informacje o stanie pojazdów, terminach przeglądów, ubezpieczeniach w jednym miejscu. Bardzo ułatwia pracę i zarządzanie flotą.

#29 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2314 postów

Napisano 15 lipiec 2019 - 06:17

Masz Berberis, a w nim w zasadzie wszystkie istotne funkcje, jakich potrzebujecie. Prawdopodobnie wyciągniecie z niego sporo, ale jak wiele, to już zależy od was. Tzn. musicie umiejętnie dopasować funkcje i ogólnie postawić na takie rozwiązania, które powinny wam dać zdecydowaną różnicę, ale nic nie przyjdzie od razu, na wszystko musicie mieć odpowiedni plan. To podstawa. 

#30 gorky

gorky

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 10 grudzień 2019 - 09:27

Podstawowe funkcje jak czas trasy, predkosci, zuzycie paliwa - to jest w praktycznie kazdym systemie zarzadzania flota. Niektore maja za to rozbudowane fukncje, ktore potrafia zaskoczyc - np planowanie celow biznesowych dla firmy! Dopiero to rozgryzam ale mysle ze ciekawy temat https://www.flotman....-krok-po-kroku/

#31 after2

after2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 styczeń 2020 - 08:58

Jakby był potrzebny tłumacz przysięgły to zapraszam: https://tlumaczenia.krakow.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych