Skocz do zawartości

Ekwiwalent za pranie odzieży roboczej

wróć do serwisu Kadry 24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Kz76

Guest_Kz76
  • Goście

Napisano 17 luty 2015 - 18:40

Natare...też miałem okazję okorzystać z ich usług. Powiem Wam, że wspominam współpracę dobrze. Musiałem ją zakończyć tylko dlatego że się przebranżowiłem. Teraz szukam jeszcze fajnej ekipy remontowo-budowlanej, ktoś, coś?

#22 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 26 październik 2015 - 15:21

Mogę polecić ten sklep PTR Partner BHP ptr-bhp.pl/ . Szybka wysyłka, obsługa szybko działa. Mają ciekawe kurtki dobrej jakości, z funkcjonalnymi kieszeniami i wzmocnieniami.

#23 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 09 maj 2016 - 13:13

Zadowolony jestem z wyboru w sklepie online na stronie sklep-logos.pl/koszulki-firmowe-polo. Mają odzież dla różnych branży, można spokojnie dopasować ubrania pod specyfikę swojej działalności. Robią projekty na indywidualne zamówienie, dotrzymują terminów, pełen profesjonalizm.

#24 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2020 - 06:56

Jestem zażenowana tymi wpisami. Przedsiębiorcy? A może biznesmeni?
Pierwsza sprawa. Każdy z Was niech raz weźmie do domu odzież 1 pracownika i ją upierze. Usłyszycie co ma do powiedzenia w tej kwestii Wasza małżonka jak wrzucicie to do pralki. W większości skończy się to praniem ręcznym. I tu jest druga kwestia, którą pomijacie. Ekwiwalent jest zwrotem kosztów oraz czasu jaki pracownik na to poświęca. Przepis mówi jasno że pracodawca jest zobowiązany..., a ekwiwalent wskazuje że to jest zadanie zlecone pracownikowi.
Jak słyszę że ktoś płaci 20 zl/m-c i wymaga prania co tydzień to mnie krew zalewa. Ale jak czytam o problemach z oZUSowaniem tych 20zl to ręce opadają.
Mam nadzieję że przypomni Wam się ten komentarz w chwili gdy będziecie wymawiać zdanie "Ja? Ja jestem biznesmenem."
Pozdrawiam

#25 Jacek1978

Jacek1978

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaBronx

Napisano 10 listopad 2020 - 21:27

Jestem zażenowana tymi wpisami. Przedsiębiorcy? A może biznesmeni?
Pierwsza sprawa. Każdy z Was niech raz weźmie do domu odzież 1 pracownika i ją upierze. Usłyszycie co ma do powiedzenia w tej kwestii Wasza małżonka jak wrzucicie to do pralki. W większości skończy się to praniem ręcznym. I tu jest druga kwestia, którą pomijacie. Ekwiwalent jest zwrotem kosztów oraz czasu jaki pracownik na to poświęca. Przepis mówi jasno że pracodawca jest zobowiązany..., a ekwiwalent wskazuje że to jest zadanie zlecone pracownikowi.
Jak słyszę że ktoś płaci 20 zl/m-c i wymaga prania co tydzień to mnie krew zalewa. Ale jak czytam o problemach z oZUSowaniem tych 20zl to ręce opadają.
Mam nadzieję że przypomni Wam się ten komentarz w chwili gdy będziecie wymawiać zdanie "Ja? Ja jestem biznesmenem."
Pozdrawiam

Zgadzam się z Panią Anna, pranie ciuchów roboczych to ciężki kawałek chleba. Ja piorę ciuchy swoich pracowników sam, ale mam do tego oddzielną pralkę, ponieważ żona zakazała mi prać takich brudów w naszej domowej :) Pewnie ma rację.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych